POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [08.11.2021, 16:33:53] • Świnoujście

Niemcy postawili płot na plaży. Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

Niemcy postawili płot na plaży. Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Na plaży przy granicy polsko - niemieckiej stanął właśnie płot. To nie pierwszy raz, gdy taka konstrukcja pojawia się u naszych niemieckich sąsiadów. Jakiś czas temu Niemcy stawiali już płot w związku z wirusem ASF po to, aby chore dziki nie przemieszczały się do Niemiec.



W poniedziałkowy poranek ogólnopolskie media obiegła informacja o tym, że gorąco robi się na granicy z Białorusią. Jak poinformowało MSWiA polskim służbom udało się udaremnić próbę siłowego przedarcia się nielegalnych imigrantów do Polski.

Niemcy postawili płot na plaży. Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Ogrodzenie znajduje się już nie tylko na plaży, ale wchodzi w głąb Bałtyku.

Niemcy postawili płot na plaży. Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Zdjęcia z plaży otrzymaliśmy od naszych Czytelników na kontakt@iswinoujscie.pl. Zostały wykonane w poniedziałek, 8 listopada w godzinach południowych.

Niemcy postawili płot na plaży. Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. Czytelnik

Niemcy postawili płot na plaży. Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. Czytelnik

Najnowsze informacje: Jak podała strona niemiecka poniedziałkowa budowa ogrodzenia o wysokości 1 metra na plaży wzdłuż polsko - niemieckiej granicy uwarunkowana jest zapewnieniem bezpieczeństwa związanego z wirusem ASF. W ten sposób Niemcy chcą uniemożliwić chorym dzikom przemieszczanie się na ich teren. Nasi sąsiedzi podkreślają, że są to tylko i wyłącznie środki zapobiegawcze. Okazuje się zatem, że przechodnie nadal bez przeszkód mogą przekraczać granicę przez specjalne bramki.

źródło: www.ikamien.pl


Zaktualizowano: Wtorek [09.11.2021, 02:33:28]

komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Czwartek [18.11.2021, 20:27:26] • [IP: 83.20.223.**]

na 100% przed emigrantami - bedzie pod wysokim napięciem

Gość • Środa [17.11.2021, 13:38:34] • [IP: 5.173.30.***]

no bez jaj. 1 metr wysokości i to ma być ochrona przed migrantami? bez przesady z tym biciem piany... toż widać, że przed zwierzyną...

czlonek unii • Sobota [13.11.2021, 19:49:48] • [IP: 31.0.124.***]

czy to jest zgodne z prawem unii?

Gość • Środa [10.11.2021, 18:46:19] • [IP: 37.30.2.**]

Chyba, że ci imigranci to same liliputy - to w tedy tak, na nich ten płot :)))

Gość • Wtorek [09.11.2021, 18:48:54] • [IP: 94.254.173.**]

Jest bramka

Gość • Wtorek [09.11.2021, 15:44:27] • [IP: 37.248.214.**]

Bez paniki.Są furtki.

Gość • Wtorek [09.11.2021, 02:04:35] • [IP: 5.173.249.**]

Piszę, że przeciw dzikom to nie rozumiem komentarzy.

Bob-ekonomista • Wtorek [09.11.2021, 01:43:50] • [IP: 78.10.204.**]

Polska w ruinie to była za rządów PO doskonale to pamiętam i oby to nie wróciło

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 21:56:30] • [IP: 88.156.141.***]

Słaby ten tytuł artykułu

(((V))) • Poniedziałek [08.11.2021, 21:15:02] • [IP: 185.19.36.***]

12tyś Wojska Polskiego wysłane na granice, Niemcy podobno zaczęli budować zacieki na granicy z Polską, NATO udaje że nie widzi, wojska Amerykańsko tranwestyckie w Polsce siedzą w ciepłych domkach w bazach i bawią się za nasze pieniądze, znowu zostaliśmy sami, słowo Rosja zachodnim cwelom nie przejdzie przez gardło, tchórze tak samo jak ci najeźdźcy kozojebcy ani jeden z tych" imigrantów" nie zasluguje nato żeby jego noga powstała na Polskiej ziemi..

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 19:09:47] • [IP: 83.23.99.*]

Niemcy wiedzą co robić, oni izolują się od nas

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 18:25:00] • [IP: 188.146.160.**]

Pisowska Polska w ruinie. Jak głosowaliście tak teraz macie. Narodowe dziadostwo nieudaczników. Tylko dlaczego ja muszę być takim samym dziadem pisowskim przez takich rządzących.

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 17:41:42] • [IP: 83.23.226.***]

dziki świetnie pływają

Oglądasz 1-13 z 13
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście - Port: Dramatyczny wypadek na terenie portu w Świnoujściu. Nie żyje 22 - letni mężczyzna ■ Strażacy PSP z Międzyzdrojów w walce z żywiołem. Ostatnie silne wiatry robiły spustoszenie w drzewostanie na wyspie Wolin i całym Pomorzu Zachodnim. 22 października o godzinie 17.00 obok postoju taksówek przy ulicy Niepodległości strażacy usuwali połamane, stare, grube drzewo. Ulica była zablokowana, a policja kierowała objazdem. Takich interwencji w całej okolicy i powiecie kamieńskim było dużo. Na szczęście blokada przejazdu trwało krótko, a kierowcy nie musieli czekać. ■ To był moment. Być może krótkie przyśnięcie i znalazłem się w rowie Narodowego Parku Wolińskiego - powiedział pechowy kierowca. W niedzielę około godziny 13:00 kilometr za estakadą Międzyzdroje w stronę Szczecina doszło do dachowania Forda. ■