POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [12.10.2021, 14:14:14] • Region

W Greifswaldzie został skradziony Harley-Davidson

W Greifswaldzie został skradziony Harley-Davidson

Zdjęcia: Właściciel Lars Kofer / Hamburg( fot. Organizator )

9 października około 14.00 mężczyzna pochodzący z Hamburga zgłosił kradzież swojego Harleya-Davidsona. Miała miejsce na terenie kąpieliska Eldena w Greifswaldzie.

Kiedy przybyli funkcjonariusze z posterunku policji w Greifswaldzie, potwierdzili kradzież. Nieznani sprawcy ukradli motocykl między godziną13:15 a 14:00.

Jest to motocykl marki Harley-Davidson, typ: VR1 / VRSCA V-ROD, VRSCB V-ROD w kolorze bordowym, felgi ma białe. Wartość wynosi ok. 30 000 EUR.

Świadkowie, którzy widzieli kradzież, proszeni są o kontakt telefoniczny z głównym posterunkiem policji w Greifswaldzie - numer +493834-540224, na dowolnym innym posterunku policji lub za pośrednictwem policyjnego posterunku internetowego pod adresem www.polizei.mvnet.de.
Zdjęcia: Właściciel Lars Kofer / Hamburg

Istotne informacje można również przesłać bezpośrednio do właściciela:

m.facebook.com/story.php?story_fbid=4339233039464562&id=100001337262612

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Poniedziałek [18.10.2021, 00:44:12] • [IP: 79.248.220.***]

Jakie szkopy?? Odwalcie sie od" szkopow". Deutschland ma problem z Kanackami, Arabow i muzumanow, to problem, a nie Harley -_-

Czytelnik • Czwartek [14.10.2021, 08:35:02] • [IP: 95.51.71.***]

No proszę. Nie wiedziałem że powiat kamieński powiększył się o terytorium Graisfaldu. Nie przypuszczałem takiej mocy władzy powiatu. Zatem nie dziwcie się że są tutaj informacje z nowego sołectwa powiatu kamieńskieg jakim stał się Graifswald. No chyba że artykuł pojawił się na prośbę (być może płatną) samego poszkodowanego. I pojawił się tylko w Polsce na lokalnym portalu z terenu przygranicznego czy może pojawił siną tej samej zasadzie w innych państwach ościennych. Jeśli jednak tylko w Polsce to jest to jakaś paskudna insynuacja

Gość • Środa [13.10.2021, 18:34:03] • [IP: 31.0.93.***]

Mi ukradli koło od roweru może policja poszuka, może, Szkopy ukradli?

Gość • Środa [13.10.2021, 15:49:08] • [IP: 94.254.172.**]

Moze byc. Prawnuczku ukradli bo sami nie umieli pojsc malin jablek nasadzic przy obecnych cenach malin i innych.

pierwszy kat IV RP • Środa [13.10.2021, 10:44:19] • [IP: 37.47.157.***]

Ukradziono mi rometa" kadet" pojemność 49 cm3, kolor bordo metalik rocznik 93. Niestety nie był ubezpieczony. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszony jest o kontakt pod numerem 997 w całym kraju.

Gość • Środa [13.10.2021, 08:32:07] • [IP: 83.23.185.***]

A co mnie obchodzą szwabskie Harleye

Gość • Środa [13.10.2021, 01:51:42] • [IP: 31.1.7.***]

To info jest też na innych portalach, jak tobie Julke dymną to też będziesz szukał.

Gość XXX • Wtorek [12.10.2021, 23:51:11] • [IP: 46.169.198.***]

Prawnuczki odebrali to co Niemcy ukradli dziadkowi zgodnie z faszystowskim prawem...Pozostała jeszcze do odebrania kontrybucja którą Pan Niemiec nakładał na miejscową ludność...⛔

Gość • Wtorek [12.10.2021, 22:04:29] • [IP: 94.254.239.**]

a w chichao w usa murzynowi ukradli hulajnoge kto widział to prosze powiadomić bidona prezydenta jeszcze z góry moneblanka dzięki.

Gość • Wtorek [12.10.2021, 20:53:31] • [IP: 77.6.225.***]

Do 83, 20, 220 w Hamburgu przez dwa dni szukali i nie znależli, to zachodzi podejrzenie że znajdą w powiecie kamieńskim.

Gość • Wtorek [12.10.2021, 19:59:15] • [IP: 37.30.16.***]

Hipokryzja!! Ktoś ukradł to na pewno Polacy. Bo szkopy to taki doskonały naród. Doskonale zapominający czego dokonał przed kilkoma laty. Jak porównać grabież całego państwa do kilku samochodów czy tam motocykli?

Gość • Wtorek [12.10.2021, 18:47:41] • [IP: 5.173.27.*]

To może uchodźca pojechał nim

Gość • Wtorek [12.10.2021, 15:00:24] • [IP: 83.20.220.***]

No jeszcze więcej uchodźców, ale dlaczego z Hamburga szukają w Powiecie Kamieńskim?

Oglądasz 1-13 z 13
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście - Port: Dramatyczny wypadek na terenie portu w Świnoujściu. Nie żyje 22 - letni mężczyzna ■ Strażacy PSP z Międzyzdrojów w walce z żywiołem. Ostatnie silne wiatry robiły spustoszenie w drzewostanie na wyspie Wolin i całym Pomorzu Zachodnim. 22 października o godzinie 17.00 obok postoju taksówek przy ulicy Niepodległości strażacy usuwali połamane, stare, grube drzewo. Ulica była zablokowana, a policja kierowała objazdem. Takich interwencji w całej okolicy i powiecie kamieńskim było dużo. Na szczęście blokada przejazdu trwało krótko, a kierowcy nie musieli czekać. ■ To był moment. Być może krótkie przyśnięcie i znalazłem się w rowie Narodowego Parku Wolińskiego - powiedział pechowy kierowca. W niedzielę około godziny 13:00 kilometr za estakadą Międzyzdroje w stronę Szczecina doszło do dachowania Forda. ■