POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [12.10.2021, 12:38:17] • Golczewo

Wieczór poetycki Pani Janiny Szelc

Wieczór poetycki Pani Janiny Szelc

fot. golczewo.pl

W piątkowe popołudnie (8 października) w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się wieczorek poetycki pani Janiny Szelc. Było to już drugie spotkanie naszej lokalnej poetki, na którym zostały odczytane wiersze z drugiego tomiku poezji pt. „Pozbierane okruchy...".

Z wierszy tych wyłania się obraz osobowości autorki – osoby niezwykle wrażliwej, głęboko odczuwającej, kochającej życie…W utworach pani Janiny znajdziemy refleksje nad losem zwykłego prostego człowieka, który żyje tu i teraz, w naszych czasach.

Wieczór poetycki Pani Janiny Szelc

fot. golczewo.pl

Podczas wydarzenia przybyła publiczność mogła również wysłuchać piosenek autorstwa Agnieszki Osieckiej w wykonaniu szczecińskiego zespołu „Retro gitary”.

Wieczór poetycki Pani Janiny Szelc

fot. golczewo.pl

Zwieńczeniem tego wspaniałego wydarzenia był słodki poczęstunek, wspólne zdjęcia oraz miłe rozmowy z gośćmi. Organizatorem wieczorku było Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Golczewie.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście - Port: Dramatyczny wypadek na terenie portu w Świnoujściu. Nie żyje 22 - letni mężczyzna ■ Strażacy PSP z Międzyzdrojów w walce z żywiołem. Ostatnie silne wiatry robiły spustoszenie w drzewostanie na wyspie Wolin i całym Pomorzu Zachodnim. 22 października o godzinie 17.00 obok postoju taksówek przy ulicy Niepodległości strażacy usuwali połamane, stare, grube drzewo. Ulica była zablokowana, a policja kierowała objazdem. Takich interwencji w całej okolicy i powiecie kamieńskim było dużo. Na szczęście blokada przejazdu trwało krótko, a kierowcy nie musieli czekać. ■ To był moment. Być może krótkie przyśnięcie i znalazłem się w rowie Narodowego Parku Wolińskiego - powiedział pechowy kierowca. W niedzielę około godziny 13:00 kilometr za estakadą Międzyzdroje w stronę Szczecina doszło do dachowania Forda. ■