POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [09.10.2021, 14:10:41] • Kamień Pomorski

15 - latka zasłabła w trakcie lekcji. Z powodu braku wolnej karetki jako pierwsi pomogli strażacy

15 - letnia dziewczyna zasłabła w trakcie lekcji. Do uczennicy kamieńskiego liceum z powodu braku wolnej karetki jako pierwsi przyjechali strażacy.

Na miejsce zadysponowano 3 zastępy strażaków, po 1 z OSP Jarszewo, OSP Trzebieszewo i JRG - Kamień Pomorski.

- W momencie przyjazdu strażaków na miejsce 15 - latka była przytomna. Strażacy zapewnili jej komfort, podali tlen, a następnie przekazali przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego - poinformowała nas straż pożarna w Kamieniu Pomorskim.

Karetka pojawiła się przy ulicy Marii Konopnickiej dopiero po ponad pół godzinie. Z naszych informacji wynika, że na miejsce najprawdopodobniej przyjechał ambulans z Gryfic.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 5 października po godzinie 11:00.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Ramzes III • Sobota [23.10.2021, 11:59:24] • [IP: 83.20.229.***]

I żaden chłopak w klasie nie chciał robić usta usta?? Albo taka brzydka albo tylko nazywają się chłopakami

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od ponad tygodnia na Zalewie Szczecińskim w pobliżu Świnoujścia stoi statek. Rosyjski SMP NOVODVINSK przewożący złom utknął na mieliźnie i wciąż znajduje się w tym samym miejscu. Temat zainteresował jednego z mieszkańców. - Nurtuje mnie od jakiegoś czasu temat rosyjskiego statku na mieliźnie na Zalewie Szczecińskim. Statek dalej stoi w tym samym miejscu. Jak wygląda ta sprawa na ten moment? Czy wiadomo coś nowego? Kiedy możliwe będzie jego odholowanie? - pyta mieszkaniec ■