POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [20.09.2021, 16:51:16] • Międzyzdroje

Jeszcze w tym roku OSP Międzyzdroje będzie miało nowy wóz strażacki

Jeszcze w tym roku OSP Międzyzdroje będzie miało nowy wóz strażacki

fot. OSP Międzyzdroje

Już wkrótce strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyzdrojach będą się mogli pochwalić nowym wozem strażackim. Nowy samochód kosztował ponad 800 tysięcy złotych. Cześć sfinansowała gmina Międzyzdroje.

Jak poinformował burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek, gmina sfinansowała 1/3 kosztów. Nowy wóz strażacki bardzo się przyda strażakom - ochotnikom z OSP Międzyzdroje bo od niedawna włączeni zostali do Krajowego Systemu Ratowniczo- Gaśniczego.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Wtorek [21.09.2021, 16:33:41] • [IP: 84.46.13.***]

Marudy idzccie na inna strone. Polecam wycieczke do niemiec, np do hamburga bo tutaj sluzby maja same nowe prawie pojazdy. Marudzccie lepiej do rydzyka, ze podatki pobiera a nie tutaj. W garnki nikomu osobiscie nie zagladam to co kogo kiedy osp, psp, dsp, dps i esp jedzie czy nie jak to ich sprawa. Nie jestem znawca w ich branzy zeby sie wypowiadac.

Gość • Wtorek [21.09.2021, 10:23:09] • [IP: 5.173.155.**]

Ja też już wkrótce zmienię samochód i rodzinę będę woził... Dlaczego takie informacji nie puśćcie 🤣🤣🤣🤣.

Gość • Wtorek [21.09.2021, 09:49:54] • [IP: 89.174.73.**]

Jednak strasznie tępi są komentujący oczywiście nie wszyscy :)

Gość • Wtorek [21.09.2021, 09:09:46] • [IP: 37.30.1.**]

ile dals gmina ile dal rzad ? 90 % rzad 10 % gmona ?

Gość • Wtorek [21.09.2021, 08:12:14] • [IP: 89.64.127.***]

Ludzie-popieram-jak samochody?-po co OSP?przeciez osp w Miedzyzdrojach nic nie robi! Jest w Tym samym budynku co PSP wiec i tak zawsze jedzie PSP a To czy OSP dojedzie po godzinie posprzatac po PSP to moga nawet 20 letnim pojazdem dojechac

Gość • Poniedziałek [20.09.2021, 23:37:44] • [IP: 5.173.244.*]

89.64.127 pewnie samochodu niema i nie wie o czym mowi. Myślał, że napisze komentarz w necie i straż przestanie auta kupować bo się go posłucha, a dzięki jego slowom karetki będą jeździć 70letnie na silniki parowe i dojeżdżać w dwie godziny. Niedługo będzie droga dwujezdniowa s3 i może niestety terminal kontenerow to sprzet nie zaszkodzi. Stary sprzet można na afryke wysylac czy sprzedawac jak w kraju nie będzie potrzebny.

Gość • Poniedziałek [20.09.2021, 22:49:57] • [IP: 83.11.30.***]

Międzyzdroje będą miały... tak jest poprawnie.

Gość • Poniedziałek [20.09.2021, 22:31:27] • [IP: 93.105.122.***]

jak GOŚCIU nie rozumiesz po co OSP nowe samochody to nie komentuj. a po co tobie nowy samochód? i nowy sprzęt domowy? przecież możesz kupić używany. a jak tobie się będzie działa krzywda i przyjedzie takie OSP zdezelowanym samochodem to będziesz komentował dlaczego przyjechali takim złomem i dlaczego nikt im nie kupi nowego samochodu. takiego samochodu w OSP nie wymienia się co kilka lat tylko on jeździ około 30 lat.

Gość • Poniedziałek [20.09.2021, 22:21:51] • [IP: 89.64.127.***]

Nie rozumiem po co OSP nowe samochody?i tak az tyle nie jezdza-wiec stary powinien wystarczy w zupelnosci..Nowe to PSP powinno dostawac a OSP po PSP brac sprzet

Gość • Poniedziałek [20.09.2021, 18:19:05] • [IP: 5.173.243.**]

Wszystkim by się przydały nowe tylko trzeba uruchomić drukarkę do pieniędzy bo dlaczego by nie. Na wp dziś informacja, że jaki z jakims ekspertem policzył, iż Polska straciła 535mld zł na wstąpieniu do unii. Niemcy mieli program dopłat 2500euro dla każdego na wymianę pojazdu na nowy w przypadku zdaniu starego. Polska jeszcze nie miała takiego programu a przydałby się także i mi taki program.

Gość • Poniedziałek [20.09.2021, 17:26:16] • [IP: 37.248.159.**]

Dla OSP Kozielice i Stawno zdało by się Kupić Nowe

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ MPGK prowadzi prace porządkowe na Cmentarzu Komunalnym w Wolinie! Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki komunalnej w Wolinie usuwają gałęzie, wycinają drzewa i wykonują mniejsze prace na gminnym cmentarzu. Jak informuje Spółka, prace potrwają do 20 października br. jednocześnie przepraszając za aktualne utrudnienia. ■ To był moment. Być może krótkie przyśnięcie i znalazłem się w rowie Narodowego Parku Wolińskiego - powiedział pechowy kierowca. W niedzielę około godziny 13:00 kilometr za estakadą Międzyzdroje w stronę Szczecina doszło do dachowania Forda. ■ Dramat na plaży w Międzyzdrojach. Utonął 47 - letni mężczyzna ■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta w Międzyzdrojach ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin . ■ 17 - letni mieszkaniec Kamienia Pomorskiego wybrał się na wieczorną przejażdżkę ulicami Kamienia Pomorskiego. Nie miał uprawnień do kierowania i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Swoją podróż zakończył na latarni ulicznej. Wszystko rozpoczęło się w nocy z wtorku na środę, po północy osobowe audi nie zatrzymało się do policyjnej kontroli. Kierowca auta z nadmierną prędkością wjechał na rondo i chcąc wjechać w ulicę Dziwnowską uderzył w słupki, wjechał w pas zieleni, a następnie uderzył w latarnie uliczną. ■ Tegoroczna kwalifikacja wojskowa na terenie województwa zachodniopomorskiego odbędzie się w okresie do dnia 19 listopada 2021 r., każdego tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych. Kwalifikacja wojskowa na terenie Powiatu Kamieńskiego 27 września do 8 października br. ■ Kuryłło bez wotum zaufania od Rady Miejskiej. Burmistrz Kamienia Pomorskiego Stanisław Kuryłło jako jedyny włodarz w powiecie kamieńskim nie otrzymał od radnych wotum zaufania. Za udzieleniem poparcia Stanisławowi Kuryłło głosowało jedynie 6 radnych. Aż 8 było przeciw. Jedna osoba była nieobecna ■ Obywatel Czech skoczył z międzyzdrojskiego molo do wody, a potem wołał o pomoc ■ Tegoroczny Dzień Grecki w Dziwnowie odbywał się tylko pod obeliskiem poświęconym rannym partyzantom greckim i macedońskim - pacjentom przebywającym w szpitalu zarganizowanym na ternie koszar byłej niemieckiej bazy lotnictwa morskiego, stojącym w Parku Miejskim przy ulicy Sienkiewicza. Był nieco skromniejszy od poprzednich z uwagi na pandemię ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■