POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [30.08.2021, 15:16:55] • Wicko

Chevrolet w trzcinach

Chevrolet w trzcinach

fot. ikamien.pl

W poniedziałek rano ktoś zadzwonił na numer 112 z informacją, że przy drodze między Wickiem a Wapnicą w trzcinach stoi uszkodzony samochód , a w pobliżu widać dwie młode dziewczyny.

Na miejsce zdarzenia wysłano wszystkie służby. Przyjechało pogotowie ratunkowe, straże pożarne z Międzyzdrojów i Lubina oraz policja. Okazało się, że chevrolet jest pusty. Zaczęto szukać poszkodowanych w trzcinach i na ulicy Wąskiej. Bez rezultatów.

W pojeździe strażacy odcięli paliwo i akumulator, ponieważ uderzył w przydrożną małą brzozę i wystrzeliła poduszka kierowcy.

Chevrolet w trzcinach

fot. ikamien.pl

Do tej kolizji doszło w tym samym miejscu co tydzień temu. Wtedy zginął pasażer, a kierowcę zabrało pogotowie lotnicze.
Godzinę później dwie młode kobiety organizowały wyciąganie samochodu z trzcinowiska.

Chevrolet w trzcinach

fot. ikamien.pl

W rozmowie z naszym reporterem jedna twierdziła, że ten samochód jest zarejestrowany na ojca, a do kolizji z brzozą doszło przez gwałtowny ruch kierownicą, ponieważ padał deszcz, a przed nimi znalazł się mało widoczny rowerzysta.

Chevrolet w trzcinach

fot. ikamien.pl

Chciała go ominąć. Tak znalazły się na poboczu w trzcinach uderzając po drodze w młodą brzozę. Młoda kobieta była zdenerwowana, a na prawym policzku koło ucha miała zaschniętą strużkę krwi. Na pytanie czy czuje się dobrze, stwierdziła że tak.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Środa [08.09.2021, 21:35:23] • [IP: 37.47.190.**]

pijaczki

troll • Piątek [03.09.2021, 13:52:30] • [IP: 178.238.252.***]

Trzciny też trzeba wyciąć, żeby gimbusy mogły szybciej jeździć.

Don • Piątek [03.09.2021, 12:23:28] • [IP: 31.0.61.***]

Znowu palanty pier..la o drzewach może by tak tam nie zapier..alac to drzewa smierdziela nie będą przeszkadzały

Rumun • Czwartek [02.09.2021, 21:27:30] • [IP: 77.253.30.***]

A sprawdzili czy nachlane garnkotluki nie były?

Gość • Czwartek [02.09.2021, 12:01:16] • [IP: 176.221.124.**]

noga z gazu i po kłopocie

Gość • Środa [01.09.2021, 13:45:36] • [IP: 80.94.24.***]

dyrektorek ochrony środowiska nie ma czasu na takie pierdoły. on się zajmuje rzeczami wznioslymi i wielkimi jak np. zbieraniem funduszy na nowy dom.

Gość • Środa [01.09.2021, 13:26:35] • [IP: 195.205.63.***]

Czyli od 15.10.2020 nie ma odpowiedzi od Dyrektora Ochrony Środowiska ze Szczecina. Szybkość odpowiedzi jest rewelacyjna.

Gość • Środa [01.09.2021, 12:20:57] • [IP: 5.172.233.***]

W sprawie wycinki drzewostanu na odcinku drogi Wicko-Wapnica została złożona interpelacja, treść pytania i odpowiedzi opublikowany pod poz 51 w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Międzyzdroje.

Gość • Środa [01.09.2021, 11:07:46] • [IP: 188.146.132.***]

Pojazd był na gaz, więc zakręcili zawór i tyle. Gaz też jest paliwem a nie wodą. Po za tym nasi strażacy nie takie rzeczy potrafią. To Oni przeważnie są pierwsi i udzielają pierwsze pomocy, za co im powinniśmy zawsze dziękować.

Gość • Środa [01.09.2021, 07:30:54] • [IP: 45.141.1.***]

I wy wierzycie w deszcz i rowerzyste🤦‍♂️, wolniej i do celu. Strażacy odcięli paliwo, proszę rozwinąć ten temat no bo niby jak oni to zrobili?

Gość • Wtorek [31.08.2021, 23:07:13] • [IP: 188.146.132.***]

Tą suchą topolę miał wyciąć jeszcze 3 lata temu Dorosz, ale nie zdążył wtedy wszystko załatwi w starostwie. Jest nowy burmistrz już prawie 3 lata, a suche drzewo stoi. No cóż nowy burmistrz zatrudnia takich ludzi jaki sam jest. Efekt-4 lata stoi sucha spróchniała duża topola i czeka kiedy będzie tą drogą przejeżdżał jakiś urzędnik...

Observer • Wtorek [31.08.2021, 21:58:19] • [IP: 80.55.145.***]

50 mb od tego miejsca stoi przy zachodniej stronie jezdni sucha topola, z widocznymi owocnikami huby. Obawiam się kolejnej tragedii!! Czy służby ratownicze i porządkowe oraz Zarządca drogi gminnej, tego nie widzą? Pan redaktor też tam bywał!

Gość • Wtorek [31.08.2021, 21:06:14] • [IP: 188.146.132.***]

Nie potrzebne są nowe wypadki tylko nowe wybory i przewietrzenie ratusza.

Gość • Wtorek [31.08.2021, 20:18:38] • [IP: 83.20.56.**]

Od wielu lat zgłaszany jest problem, aby wyciąć te wielkie drzewa przy drodze i zrobić pobocze, ale to do nikogo z Urzędu nie dociera. Pisało się, że będą wypadki i mamy i nadal nie ma reakcji. Potrzebne są kolejne ofiary?

Gość • Wtorek [31.08.2021, 11:08:08] • [IP: 85.219.172.***]

a burmistrz zajęty zabawkami

Gość • Wtorek [31.08.2021, 00:20:05] • [IP: 46.169.32.***]

Oj tata będzie bił, za rozwalony samochód..Dziesięć lat tato zbierał na skorupę, a ta stoi w trzcinach niczym dzik szykujący się do ataku na myśliwego...🐞

Gość • Poniedziałek [30.08.2021, 21:30:56] • [IP: 83.20.23.**]

Pytam p.Burmistrza kiedypodejmie decyzje odnosnie wycinki drzew na tej drodze.

Gość • Poniedziałek [30.08.2021, 21:15:16] • [IP: 37.47.165.**]

Tych wszystkich co jeżdżą ulicami a są ścieżki rowerowe powinno się karać. Może wtedy zaczną korzystać ze ścieżek. Pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [30.08.2021, 18:24:26] • [IP: 45.88.96.***]

A gdzie jest mózg? ?

Gość • Poniedziałek [30.08.2021, 17:49:41] • [IP: 5.173.28.**]

To droga śmierci, rowerem nie radzę jechać

Gość • Poniedziałek [30.08.2021, 16:43:08] • [IP: 188.146.170.***]

Gdzie jest ścieżka rowerowa? Gdzie radni, gdzie urzędnicy? Wszyscy bezradni bez zaangażowania w pracy.

Gość • Poniedziałek [30.08.2021, 16:23:19] • [IP: 46.171.188.***]

Samochód stoi do tej pory...

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta w Międzyzdrojach ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin . ■ 17 - letni mieszkaniec Kamienia Pomorskiego wybrał się na wieczorną przejażdżkę ulicami Kamienia Pomorskiego. Nie miał uprawnień do kierowania i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Swoją podróż zakończył na latarni ulicznej. Wszystko rozpoczęło się w nocy z wtorku na środę, po północy osobowe audi nie zatrzymało się do policyjnej kontroli. Kierowca auta z nadmierną prędkością wjechał na rondo i chcąc wjechać w ulicę Dziwnowską uderzył w słupki, wjechał w pas zieleni, a następnie uderzył w latarnie uliczną. ■ Tegoroczna kwalifikacja wojskowa na terenie województwa zachodniopomorskiego odbędzie się w okresie do dnia 19 listopada 2021 r., każdego tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych. Kwalifikacja wojskowa na terenie Powiatu Kamieńskiego 27 września do 8 października br. ■ Kuryłło bez wotum zaufania od Rady Miejskiej. Burmistrz Kamienia Pomorskiego Stanisław Kuryłło jako jedyny włodarz w powiecie kamieńskim nie otrzymał od radnych wotum zaufania. Za udzieleniem poparcia Stanisławowi Kuryłło głosowało jedynie 6 radnych. Aż 8 było przeciw. Jedna osoba była nieobecna ■ Obywatel Czech skoczył z międzyzdrojskiego molo do wody, a potem wołał o pomoc ■ Tegoroczny Dzień Grecki w Dziwnowie odbywał się tylko pod obeliskiem poświęconym rannym partyzantom greckim i macedońskim - pacjentom przebywającym w szpitalu zarganizowanym na ternie koszar byłej niemieckiej bazy lotnictwa morskiego, stojącym w Parku Miejskim przy ulicy Sienkiewicza. Był nieco skromniejszy od poprzednich z uwagi na pandemię ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■