POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [17.08.2021, 19:07:45] • Wicko

Tragiczny wypadek na drodze pomiędzy Wapnicą a Wickiem. Kierowca osobówki uderzył w topolę, nie żyje 39 - letni pasażer!

Tragiczny wypadek na drodze pomiędzy Wapnicą a Wickiem. Kierowca osobówki uderzył w topolę, nie żyje 39 - letni pasażer!

fot. ikamien.pl

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na prostym odcinku drogi pomiędzy Wapnicą a Wickiem w gminie Międzyzdroje. Kierowca samochodu osobowego marki Kia z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechał z drogi i prawą stroną auta uderzył w przydrożną topolę. Wskutek uderzenia auta w drzewo śmierć na miejscu poniósł 39 - letni pasażer. Ranny w wypadku został także kierowca osobówki. - Kierujący pojazdem 62 - letni mężczyzna z podejrzeniem urazu miednicy i uda oraz podejrzeniem urazu kręgosłupa został przetransportowany za pomocą śmigłowca LPR do szpitala w Gryficach - poinformowała Katarzyna Jasion z KPP w Kamieniu Pomorskim.



Z naszych informacji wynika, że zanim na miejsce wypadku przyjechały służby, inny kierowca, który jechał z Wapnicy za samochodem osobowym marki kia, gdy tylko zobaczył co się wydarzyło natychmiast wezwał karetkę, a następnie razem z obecnymi na miejscu świadkami zdarzenia próbował udzielić pomocy poszkodowanym.

Tragiczny wypadek na drodze pomiędzy Wapnicą a Wickiem. Kierowca osobówki uderzył w topolę, nie żyje 39 - letni pasażer!

fot. ikamien.pl

Na miejscu oprócz policji, śmigłowca LPR - u, karetki pojawiła się także straż pożarna. Zakleszczone w samochodzie osoby wyciągnęli właśnie strażacy.

Tragiczny wypadek na drodze pomiędzy Wapnicą a Wickiem. Kierowca osobówki uderzył w topolę, nie żyje 39 - letni pasażer!

fot. ikamien.pl

Do wypadku doszło we wtorek, 17 sierpnia około godziny 17:20.

Tragiczny wypadek na drodze pomiędzy Wapnicą a Wickiem. Kierowca osobówki uderzył w topolę, nie żyje 39 - letni pasażer!

fot. ikamien.pl

Tragiczny wypadek na drodze pomiędzy Wapnicą a Wickiem. Kierowca osobówki uderzył w topolę, nie żyje 39 - letni pasażer!

fot. ikamien.pl

Tragiczny wypadek na drodze pomiędzy Wapnicą a Wickiem. Kierowca osobówki uderzył w topolę, nie żyje 39 - letni pasażer!

fot. ikamien.pl

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 73, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 73

Gość • Wtorek [24.08.2021, 14:28:42] • [IP: 83.20.46.***]

Z tego co widzę po IP, to 1-2 osoby zaciekle i bezmyślnie atakują przywoływaną inwestycję, to dobrze. Dobrze, że jednak rozsądek większości mieszkańców bierze górę. Mieszkańcy mają prawo obawiać się tego co nowe i nieznane, jednak w tym wypadku inwestycja przyniesie raczej więcej korzyści niż jakichkolwiek strat. Dobrze, że to nasi mieszkańcy wytyczają kierunek rozbudowy/rozwoju naszych miejscowości. Do Pana Inwestora mam prośbę, pamiętam Pana działania na rzecz Wapnicy, nie dałoby rady przy okazji inwestycji poprawić wizerunku naszych zabudowań parafialnych w Wapnicy? Trochę szpecą na wjeździe i wstyd przynoszą, widać brak gospodarza :(

Gość • Wtorek [24.08.2021, 14:09:37] • [IP: 185.53.147.**]

Z tego co mi jest wiadome, to ma powstać 16 mieszkań w 2 szeregach. Ile trzeba mieć w sobie nienawiści i złej woli żeby podjudzać mieszkańców przeciwko tej inwestycji. 16 mieszkań, to 16 rodzin z godnym dachem nad głową. Cieszyć się należy że nasi inwestorzy na tak trudnym terenie chcą budować i to nie wieżowce a mieszkania. Więcej takich inicjatyw. Tego typu inwestycje podniosą tylko prestiż naszych pięknych sołectw. Za mieszkańcami, mieszkaniami, przyjdą drogi i chodniki. Uważam to za dobry kierunek, a Proboszcza w to nie mieszajcie On nie zna ludzi, wie tylko tyle co mu życzliwi doniosą.

Gość • Wtorek [24.08.2021, 08:49:12] • [IP: 195.205.63.***]

Skoro ma być budowane osiedle przy drodze z Wicka do Wapnicy, to czy ktoś pomyślał o nowej drodze dojazdowej do Wapnicy, bo ta stanie się naprawdę niebezpieczną i nie przejezdną.

Gość • Poniedziałek [23.08.2021, 15:09:05] • [IP: 5.173.23.**]

Zgadzam się. Brawo proboszcz

Gość • Poniedziałek [23.08.2021, 10:39:59] • [IP: 80.51.215.**]

Komentarze niezwiązane z tym artykułem są żenujące. Jak nisko trzeba upaść wykorzystując tragedię jaką jest śmierć człowieka - niegodziwe

Gość Bodzio • Poniedziałek [23.08.2021, 10:17:08] • [IP: 89.174.73.**]

Ciekawe czy 180 a może dał radę 220

Gość • Niedziela [22.08.2021, 11:26:34] • [IP: 89.174.73.**]

Witam. Ja to myslę że rozwój miejscowości jest nieunikniony. Jest to coś naturalnego i tylko się cieszyć że społeczeństwo stać na zamieszkanie samodzielnie a nie kątem u rodziców. No wszak rozwój sołectwa był wpisany w program wyborczy Burmistrza Bobka. A lokalni inwestorzy ? tylko się cieszyć że mają potęciał i chcą coś na bagnach budować. Nowe estetyczne schludne dlaczego nie ? Ot tak z czystej nienawiści !! Z tego co pamiętam to" stoczniowe osiedle " też kiedyś powstawało. No proszę a ilu zacnych mądrych i przyzwoitych ludzi nam przyniosło. A co do wypadku to dzień był deszczowy i żadnego błota nie było z żadnych działek. A wiem bo byłem osobiście na wypadku. : (

Gość • Sobota [21.08.2021, 22:30:56] • [IP: 5.173.23.**]

Co innego budownictwo domkow jednorodzinnych a co innego betonowe slamsy made by przekręt.

Gość • Sobota [21.08.2021, 16:38:47] • [IP: 195.29.211.*]

ta wioska powina być zaorana jesienią jak pole po burakach. polac gnojówką posadzić kukurydze i napisaćna tablicy zadupie po burakach...

Gość • Sobota [21.08.2021, 16:36:13] • [IP: 195.29.211.*]

patologia to ty . . a w wapnicy prędzej czy później powstaną nowe domy i takie zgoszkniale wieśniaki jak ty nie będą żucac się w oczy lamusie. już w krotce będzie patologia gruzińska zobaczymy jaki mądry bedziesz wtedy ja gryf bud ich wszystkich przyśle do wapnicy

Gość • Sobota [21.08.2021, 11:40:14] • [IP: 5.173.23.**]

Nie chcemy pseudo developerki i patologii budowniczej robionej przez budowlanca z Wapnicy

Gość • Piątek [20.08.2021, 23:30:17] • [IP: 185.53.147.***]

Czy nadal niewiadomo kto to miał wypadek?

Gość • Piątek [20.08.2021, 16:32:44] • [IP: 37.248.171.***]

A ja nie mam mieszkania w Polsce A pochodzę z Wapnicy i liczę, że za kilka lat tam wrócę z rodziną. Interesowało by mnie gotowe mieszkanko, na wynajem lub do kupienia.

Gość • Piątek [20.08.2021, 13:12:06] • [IP: 5.173.16.*]

Nie chcę mieszkań bo już mam a jak będę sprzedawał swoje żeby zmienić lokalizację to nie chce w tamtym miejscu tylko innym więc temat mnie nie dotyczy.

Gość • Piątek [20.08.2021, 10:02:38] • [IP: 83.20.46.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [19.08.2021, 22:42:20] • [IP: 185.53.147.***]

Z pełnym szacunkiem, tu człowiek zginął, a tu forum odnośnie proboszcza (mało interesujące), budów i innych pierdół.Zróbcie sobie kółko różańcowe i popierdzielcie te swoje wyrdymały.

Gość • Czwartek [19.08.2021, 19:07:17] • [IP: 83.20.45.**]

Jeden już jest szeregowiec leżący wieżowiec i to już wystarczy na bagnach budowac

Gość • Czwartek [19.08.2021, 16:38:35] • [IP: 46.171.188.***]

Czy gdzieś można zobaczyć projekt tych szeregowców, ich lokalizację? Nie bardzo sobie wyobrażam gdzie na tych podmokłych trzcinach można postawić 16 szeregowców.

Gość • Czwartek [19.08.2021, 14:14:39] • [IP: 195.205.63.***]

a kto sypie podsypkę kolejową?

Gość • Czwartek [19.08.2021, 14:05:02] • [IP: 185.53.147.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [19.08.2021, 12:42:46] • [IP: 195.29.211.*]

na działkach sypie piasek firma pol kol . ten Pan co o nim mowa nie sypie piasku

Gość • Czwartek [19.08.2021, 12:39:50] • [IP: 5.173.144.*]

A czy to pan T ma zamiar takie bagno w naszą wioskę wsadzić? Taki rozwój gminy to mieszkańcy pewno mają gdzieś. Z Międzyzdrojów zrobiono noclegownie i zabetonowany kurort a teraz pseudo rozwoj Wapnicy

Jol. • Czwartek [19.08.2021, 12:34:33] • [IP: 83.16.236.***]

Niektórzy powinni poznać znaczenie słowa" parafianin".Ha, ha

Gość • Czwartek [19.08.2021, 09:48:07] • [IP: 37.47.156.***]

Czy to ten wspaniały dobroczyńca i inwestor sprowadzi tych 150 Gruzinów i Czeczencow?

Gość • Czwartek [19.08.2021, 09:46:34] • [IP: 212.244.63.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 73
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta w Międzyzdrojach ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin . ■ 17 - letni mieszkaniec Kamienia Pomorskiego wybrał się na wieczorną przejażdżkę ulicami Kamienia Pomorskiego. Nie miał uprawnień do kierowania i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Swoją podróż zakończył na latarni ulicznej. Wszystko rozpoczęło się w nocy z wtorku na środę, po północy osobowe audi nie zatrzymało się do policyjnej kontroli. Kierowca auta z nadmierną prędkością wjechał na rondo i chcąc wjechać w ulicę Dziwnowską uderzył w słupki, wjechał w pas zieleni, a następnie uderzył w latarnie uliczną. ■ Tegoroczna kwalifikacja wojskowa na terenie województwa zachodniopomorskiego odbędzie się w okresie do dnia 19 listopada 2021 r., każdego tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych. Kwalifikacja wojskowa na terenie Powiatu Kamieńskiego 27 września do 8 października br. ■ Kuryłło bez wotum zaufania od Rady Miejskiej. Burmistrz Kamienia Pomorskiego Stanisław Kuryłło jako jedyny włodarz w powiecie kamieńskim nie otrzymał od radnych wotum zaufania. Za udzieleniem poparcia Stanisławowi Kuryłło głosowało jedynie 6 radnych. Aż 8 było przeciw. Jedna osoba była nieobecna ■ Obywatel Czech skoczył z międzyzdrojskiego molo do wody, a potem wołał o pomoc ■ Tegoroczny Dzień Grecki w Dziwnowie odbywał się tylko pod obeliskiem poświęconym rannym partyzantom greckim i macedońskim - pacjentom przebywającym w szpitalu zarganizowanym na ternie koszar byłej niemieckiej bazy lotnictwa morskiego, stojącym w Parku Miejskim przy ulicy Sienkiewicza. Był nieco skromniejszy od poprzednich z uwagi na pandemię ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■