POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [23.08.2021, 12:15:10] • Golczewo

Nagrodzili zaangażowanych

37 pracowników Urzędu Miejskiego w Golczewie dostało w tym roku nagrody. Wśród nich był zastępca burmistrza.

Nagrody zostały przyznane w czerwcu br. Otrzymało je 37 pracowników Urzędu Miejskiego w Golczewie. Wśród nagrodzonych jest zastępca burmistrza Golczewa, Andrzej Swatowski, który dostał 200 zł. Ile pozostali pracownicy? – magistrat nie podał takiej informacji.

Nagrody przyznano za szczególne zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań.

Zasady otrzymywania nagród określa Zarządzenie Nr 29/2009 r. Burmistrza Golczewa z dnia 21 maja 2009 r. w sprawie ustalenia regulaminu wynagradzania pracowników Urzędu Miejskiego w Golczewie, ze zm.

Zapytaliśmy, czy pracownicy magistratu mogą się spodziewać kolejnych wyróżnień tego rodzaju.

- Obecnie trudno jest przewidzieć, czy do końca bieżącego roku będzie podstawa do ich przyznania – przekazał nam zastępca burmistrza Golczewa, Andrzej Swatowski.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od ponad tygodnia na Zalewie Szczecińskim w pobliżu Świnoujścia stoi statek. Rosyjski SMP NOVODVINSK przewożący złom utknął na mieliźnie i wciąż znajduje się w tym samym miejscu. Temat zainteresował jednego z mieszkańców. - Nurtuje mnie od jakiegoś czasu temat rosyjskiego statku na mieliźnie na Zalewie Szczecińskim. Statek dalej stoi w tym samym miejscu. Jak wygląda ta sprawa na ten moment? Czy wiadomo coś nowego? Kiedy możliwe będzie jego odholowanie? - pyta mieszkaniec ■