POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [21.07.2021, 02:20:36] • Gmina Międzyzdroje

Tragiczny wypadek na DK3 przed Międzyzdrojami na wysokości Wolińskiego Parku Narodowego. Zobacz film!

Tragiczny wypadek na DK3 przed Międzyzdrojami na wysokości Wolińskiego Parku Narodowego. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Tragiczny wypadek na trójce w Wolińskim Parku Narodowym między Międzyzdrojami a Dargobądzem. Kierowca ze srebrnej osobówki zginął na miejscu.



Przed godziną 21:00, we wtorek na DK3 doszło do zderzenia czterech samochodów. Dwie osobówki i dwa tiry (ciągniki siodłowe z naczepą). Najpierw zderzyły się pojazdy osobowe, ciemny BMW z srebrnym Volkswagenem i to którego wybiło w górę prosto na maskę prawidłowo jadącego tira który jechał zaraz za BMW. Oba pojazdy BMW i tir jechały w stronę Świnoujścia. Volkswagen i następny tir jechały w stronę Wolina.

Tragiczny wypadek na DK3 przed Międzyzdrojami na wysokości Wolińskiego Parku Narodowego. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

W rozmowie z dziennikarzem kierowca tira twierdził że ten samochód co wpadł na jego maskę odbił się od niego i poleciał ponownie na swoją stronę uderzając w innego tira który jechał w stronę Wolina a zmasakrowane auto z kierowcą spadło na pobocze.

Tragiczny wypadek na DK3 przed Międzyzdrojami na wysokości Wolińskiego Parku Narodowego. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

W BMW jechała rodzina: troje dzieci i rodzice. Ratownicy udzielali im pomocy. Siedzieli na poboczu, widać było dobry ich stan. Na miejscu były wszystkie służby ratownicze.

Tragiczny wypadek na DK3 przed Międzyzdrojami na wysokości Wolińskiego Parku Narodowego. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowca srebrnego Volkswagena zginął na miejscu. Kierowcom tirów nic się nie stało.

Tragiczny wypadek na DK3 przed Międzyzdrojami na wysokości Wolińskiego Parku Narodowego. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Wiele samochodów ciężarowych ze względów na utrudnienia spowodowane wypadkiem nie dojechało na czas do promów. Zorganizowano objazd.

Tragiczny wypadek na DK3 przed Międzyzdrojami na wysokości Wolińskiego Parku Narodowego. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Czwartek [22.07.2021, 20:14:13] • [IP: 83.11.15.***]

Stare wyświechtane porzekadło - BMW - to wcześniej czy później to B bedziewsz M iał W ypadek

Edek z Łodzi • Środa [21.07.2021, 19:43:07] • [IP: 37.225.17.***]

Szybko pojedziesz, wolno poniosą...

Oko • Środa [21.07.2021, 13:06:26] • [IP: 94.254.231.**]

Często wyprzedzają na podwójnej i tak jest nic się nie zmieniło. Miałem taką samą sytuację tylko na wiadukcie w Miedzydzyzdrojach. Ja jechałem w stronę Wolina a osobówka wyprzedzała na podwójnej w moją stronę tira.kierowca tira widząc taką sytuację uciekł na pobocze ja również bo inaczej uderzył by prosto wemnie i to ja bym spadł z wiaduktu.

Gość • Środa [21.07.2021, 13:05:48] • [IP: 88.218.254.***]

zapierdzielają a najbardziej to miejscowi z Między i ZSW

Gość • Środa [21.07.2021, 12:28:25] • [IP: 83.168.86.***]

tragedia na własne życzenie ta trasa jest ok tylko kierowcom bardzo się wiecznie spieszy jeżdżę tam codziennie i widzę co się dzieje wszyscy się bardzo spieszą wyprzedzają na zakretach na podwójnej ciągłej i mają wszytsko gdzieś a potem płacz lament bo tragedia się stała mniejszy pośpiech i bedzie ok

Gość • Środa [21.07.2021, 11:32:34] • [IP: 37.248.179.***]

Gość • Środa [21.07.2021, 09:35:57] • [IP: 83.23.95.**...Jak to kto pisze te artykuły?...Te artykuły pisze Pan redaktor który ukończył wyższą szkołę dziennikarstwa w dwa miesiące szkoły niedzielnej u Ojca naszego z Torunia z wynikiem celującym...A na dokładkę artykuły te pisane są lewą ręką...Ale po kilkukrotnym przeczytaniu można wydedukować o co biega w tym artykule...⛔

Gość • Środa [21.07.2021, 11:17:20] • [IP: 83.23.134.***]

Pierwsze do czego można się doczepić to jak zwykle osrane tiry i ich osrani kierowcy którzy jeżdżą jak święte osrane krowy. Wiecznie się spiesza i na nikogo nie zwracają uważaj na 10 może 1 jest normalny. A drugie to pewnie pasacik zapieprzal i wyprzedzał bo będzie 3 min szybciej i co tam ze na przeciw jadą auta. Rodzina tego z passata odszkodowania powinna płacić jeżeli ustala ze to przez niego cała tragedia.

Gość • Środa [21.07.2021, 11:07:36] • [IP: 45.141.1.***]

To nie jest wina drogi, jesli by tak bylo to kazdy jadacy ta trasa ginalby na miejscu, to jest wina kierowcow i ich brawury, wszystkim sie spieszy, nie wiadomo do kad, ile razy jada ta trasa kierowcy pedza na trzeciego, dojezdzamy do wolina prawie w tym samym czasie a okazuje sie ze on tak sie spieszy do biedronki po zakupy... pamietajcie lepiej na tym swiecie byc chwile pozniej u celu niz na drugim swiecie kilka minut za szybko.

Gość • Środa [21.07.2021, 10:12:28] • [IP: 188.146.160.**]

Przed PiSem w 2015 roku droga miała uzgodnienia i miała być wybudowana do tego roku. Przyszła super dobra zmiana i nawet łopaty nie użyto. Obsadzili tłustymi kotami nowych szefów a efekty widać jak na dłoni. To Wasza wina. Tak chcieliście, to i tak macie.

Gość • Środa [21.07.2021, 09:42:16] • [IP: 195.205.63.***]

kolejna tragedia, czas pomyśleć o dobrej drodze i drodze alternatywnej.

Gość • Środa [21.07.2021, 09:33:02] • [IP: 83.23.222.***]

tragedie są przez zje.anych kierowców