POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [18.07.2021, 13:38:46] • Dziwnów

Dzieci na skuterach elektrycznych stwarzają niebezpieczeństwo

Dzieci na skuterach elektrycznych stwarzają niebezpieczeństwo

fot. Czytelnik

Jedną z letnich atrakcji w nadmorskich miejscowościach są elektryczne skutery. Możliwość ich wypożyczenia oferuje niemal każda wczasowa miejscowość, z czego chętnie korzystają i mali, i duzi. Rundka po wąskich, często zatłoczonych uliczkach może być jednak niebezpieczna. Szczególnie młodsi użytkownicy skuterów jeżdżą bez zachowania zasad ruchu drogowego. Zwróciła na to uwagę czytelniczka, która zaobserwowała niebezpieczną sytuację w Dziwnowie.

- Chciałabym uczulić temat skuterów elektrycznych, na których jeżdżą dzieci bez kierunków sygnalizacji, gdzie jest policja?- napisała.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Wtorek [20.07.2021, 22:01:04] • [IP: 46.204.22.**]

W wszystkich nadmorskich miejscowościach tak jeżdżą bez wyobraźni. Te elektryczne jadą do 50 kh i można

Gość • Wtorek [20.07.2021, 01:21:10] • [IP: 5.60.106.**]

To Kraj Katolicki, aniołowie czuwają nad bezpieczeństwem bachorów oraz opatrzność boska...Nawet jak się przydarzy nieszczęście takiemu bachorowi to trzeciego dnia zmartwychwstanie, tak jest w kodeksie Katolickim czyli biblii...💔💔💔

Gość • Poniedziałek [19.07.2021, 10:09:36] • [IP: 37.47.137.***]

do [IP: 37.30.21.***] nieważne czy to jest traktowane jak hulajnoga czy motorower. Dzieci na tym pojeżdzie nie mają prawa poruszania się po drogach publicznych. Są zagrożeniem dla siebie i innych użytkowników

Gość • Poniedziałek [19.07.2021, 09:55:39] • [IP: 83.11.212.***]

Kto to dopuścił do użytku !! Jeżeli juz to na to trzeba wprowadzić prawo jazdy i zabronił dzieciom jazdy na takim gó. ...e. Przecie to stwarza ogromne niebezpieczeństwo dla innych użytkowników chodników i dróg

Gość • Poniedziałek [19.07.2021, 09:33:56] • [IP: 37.30.21.***]

Do [IP: 37.47.137.***] - taki skuter elektryczny o prędkości do 25km/h jest traktowany jak rower, nie jak motorower. To w zasadzie elektryczna hulajnoga w myśl ustawy.

Gość • Poniedziałek [19.07.2021, 07:23:36] • [IP: 5.173.144.**]

Cóż się dziwić dzieciom jak starzy durni jeżdżą jak niepoważni. Potrafią wsadzić na jeden skuter dwójkę dzieci i tak jechać jak kaleki bez kasków na stojaka. Dramat.

Gość • Poniedziałek [19.07.2021, 05:57:46] • [IP: 37.47.137.***]

do IP: 31.0.86.***] bawmy sie pÓki głupi rodzice taką zabawę dzieci popierają i nie płaczmy gdy bachor zginie

Gość • Niedziela [18.07.2021, 20:58:38] • [IP: 31.0.86.***]

Koronawirus źle nie można było wyjść dzieci mają rozrywkę dajcie już ludzie spokój bawmy się puki można też byliśmy młodzi

Gość • Niedziela [18.07.2021, 19:13:03] • [IP: 37.47.176.***]

Wszystko do czasu jakiegoś nieszczęścia, a potem będzie chwalenia się ile rozdysponowano służb.

Gość • Niedziela [18.07.2021, 18:51:09] • [IP: 37.47.137.***]

Skuter elektryczny jest traktowany jako motorower. Zgodnie z aktualnymi przepisami, osoby, które nie ukończyły osiemnastego roku życia, są zobowiązane do posiadania prawa jazdy kategorii AM (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o prawo jazdy AM). Czy policja zna przepisy?

Gość • Niedziela [18.07.2021, 18:41:43] • [IP: 83.20.39.***]

To samo tyczy się rowerków 4-osobowych, które tamują ruch na drodze. Jeżdżą jak chcą. Jazda na hulajnogach - to samo. Czasami nawet 2 osoby na jednej. To skandal, że ktoś pozwala kierować dzieciom. Jest niebezpiecznie i tylko patrzeć aż stanie się tragedia.

Gość • Niedziela [18.07.2021, 18:20:04] • [IP: 178.238.243.***]

Zginie kilku gówniarzy to coś z tym zrobią.

Gość • Niedziela [18.07.2021, 17:16:36] • [IP: 37.47.137.***]

w Międzywodziu podobnie i ta sytuacja powtarza się corocznie. Pytam czemu nie reaguje policja? Czemu zezwala się na wynajem skuterów, go cart skor ?wiadomo, że wyjadą one na ulice? Czy czeka sie na tragedię

Sailor • Niedziela [18.07.2021, 17:04:53] • [IP: 5.172.237.**]

Policja udaje, że nie widzi. W Dziwnowie narybek policji chodzi po ulicach. Pewnie sami pojezdziliby na tym zagrażajacym w ruchu drogowym badziewiu. Zresztą turyści jak święte krowy. Wszystko im wolno. Gdy dojdzie do tragedii, to zacznie się dyskusja.

Gość • Niedziela [18.07.2021, 14:50:41] • [IP: 5.174.187.***]

samowolka i tyle

Gość • Niedziela [18.07.2021, 14:32:51] • [IP: 31.0.80.**]

A w Międzyzdrojach? A hulajnogi.?Pytam to ma to pozwala?

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta w Międzyzdrojach ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin . ■ 17 - letni mieszkaniec Kamienia Pomorskiego wybrał się na wieczorną przejażdżkę ulicami Kamienia Pomorskiego. Nie miał uprawnień do kierowania i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Swoją podróż zakończył na latarni ulicznej. Wszystko rozpoczęło się w nocy z wtorku na środę, po północy osobowe audi nie zatrzymało się do policyjnej kontroli. Kierowca auta z nadmierną prędkością wjechał na rondo i chcąc wjechać w ulicę Dziwnowską uderzył w słupki, wjechał w pas zieleni, a następnie uderzył w latarnie uliczną. ■ Tegoroczna kwalifikacja wojskowa na terenie województwa zachodniopomorskiego odbędzie się w okresie do dnia 19 listopada 2021 r., każdego tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych. Kwalifikacja wojskowa na terenie Powiatu Kamieńskiego 27 września do 8 października br. ■ Kuryłło bez wotum zaufania od Rady Miejskiej. Burmistrz Kamienia Pomorskiego Stanisław Kuryłło jako jedyny włodarz w powiecie kamieńskim nie otrzymał od radnych wotum zaufania. Za udzieleniem poparcia Stanisławowi Kuryłło głosowało jedynie 6 radnych. Aż 8 było przeciw. Jedna osoba była nieobecna ■ Obywatel Czech skoczył z międzyzdrojskiego molo do wody, a potem wołał o pomoc ■ Tegoroczny Dzień Grecki w Dziwnowie odbywał się tylko pod obeliskiem poświęconym rannym partyzantom greckim i macedońskim - pacjentom przebywającym w szpitalu zarganizowanym na ternie koszar byłej niemieckiej bazy lotnictwa morskiego, stojącym w Parku Miejskim przy ulicy Sienkiewicza. Był nieco skromniejszy od poprzednich z uwagi na pandemię ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■