POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [28.02.2021, 16:27:17] • Dziwnów

Tragedia w Dziwnowie. Nie żyje 4 - osobowa rodzina. Zobacz film!

Tragedia w Dziwnowie. Nie żyje 4 - osobowa rodzina. Zobacz film!

fot. ikamien.pl

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie przy Wybrzeżu Kościuszkowskim w Dziwnowie. 4 osobowa rodzina z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn wpadła samochodem do Cieśniny Dziwna w Dziwnowie. W samochodzie osobowym marki Volkswagen znajdowali się mężczyzna, kobieta i dwoje dzieci oraz pies. Niestety nie żyją.



Jak poinformowała nas kamieńska policja sprawę przejmie teraz prokuratura. Z informacji policji wynika również, że na miejscu nie było widać żadnych śladów hamowania pojazdu.

Tragedia w Dziwnowie. Nie żyje 4 - osobowa rodzina. Zobacz film!

fot. ikamien.pl

Dzieci miały 3 i 7 lat. Kobieta 37 lat, a mężczyzna 41 lat.

Tragedia w Dziwnowie. Nie żyje 4 - osobowa rodzina. Zobacz film!

fot. ikamien.pl

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Środa [10.03.2021, 13:33:17] • [IP: 85.89.69.**]

ja pierdziele... tragedia 4 osoby zginely w tym dwoje dzieci a gapie az sie trzesa zeby nagrac wi rzucic na fejsa... pelno zbednych ludzi, stoi i sie podnieca, ze nagrali na telefon...

Gość • Czwartek [04.03.2021, 14:42:59] • [IP: 5.173.154.***]

Szkoda ludzi stała się wielka tragedia biedne dzieci rodzinie szczerze współczuję nie wiadomo co było przyczyną poprostu wypadki chodzą po ludziach jak było naprawdę to wiedzą ci co zginęli ale już nie powiedzą bardzo przykre

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 09:02:51] • [IP: 195.116.253.***]

przy takich tragediach nie powinny być zamieszczane komentarze, a przynajmniej od głupców.

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 07:11:03] • [IP: 45.141.1.***]

Wszystkim nagrywającym życzę zdrowia. Bando debili dlaczego prawo nie zabrania nagrywania takich sytuacji? Nagrała filmik i do domu kawka ciasto i seans...

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 05:26:44] • [IP: 83.25.233.***]

Buli bez maseczki. Wszystkim pozostałym baranom mandaty za zbiegowisko podczas pandemi. Po co tam byliście. Zobaczyć tragedię?

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 03:13:37] • [IP: 192.38.141.***]

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 00:40:06] • [IP: 83.23.143.***]

Hamulce to co niektórym z nas puściły. Wyrazy współczucia dla rodziny. Niech Bóg ma i w opiece a nad nami czuwa.

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 00:02:38] • [IP: 37.249.84.***]

Kryzys w latach 20 ubiegłego wieku zebrał większe żniwo.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 22:46:22] • [IP: 5.173.146.***]

Szkoda psa

Gość • Niedziela [28.02.2021, 22:36:40] • [IP: 37.248.218.***]

IP:83.12.180 może i tak.kiedyś się dowiemy. Wyrazy współczucia dla rodziny rodziców Tragedia. Wszyscy o tym myślimy dziś

Gość • Niedziela [28.02.2021, 22:21:24] • [IP: 5.173.137.**]

Moje końdolencje

Gość • Niedziela [28.02.2021, 21:49:42] • [IP: 5.173.137.**]

[28.02.2021, 21:03:54] • [IP: 5.173.145.***] to nie był błąd kierowcy to co się wydarzyło, napewno jest ogromną tragedią, naprawdę można być tym poruszonym, jestem, jako mieszkanka Dziwnowa bardzo mocno przygnębiona, i nie wiem czy dziś zasnę, jak nie dam rady obudźcie mnie bo bardzo się tym przejęłam i myślę o tym tragicznym wypadku co chwila

Gość • Niedziela [28.02.2021, 21:42:55] • [IP: 5.173.137.**]

Moje najszczersze końdolecje dla rodziny bliżej mi nieznanej

Gość • Niedziela [28.02.2021, 21:03:54] • [IP: 5.173.145.***]

Jestem mieszkańcem : nie można było tam „wpaść” podczas jazdy To było rozszerzone samobójstwo - bądź kłutnia - a może narkotyki Ale na pewno nie bład kierowcy

Gość • Niedziela [28.02.2021, 20:52:05] • [IP: 5.173.130.***]

Strażacy trzymajcie się

Gość • Niedziela [28.02.2021, 20:35:31] • [IP: 83.11.21.**]

Gdyby nie było świadków, do tej pory nikt by nie wiedział, że samochód z ludźmi wpadł do wody. ..

Gość • Niedziela [28.02.2021, 20:21:21] • [IP: 79.175.199.***]

19:11:08 mistrz intelektu pokolenia 500+

Gość • Niedziela [28.02.2021, 20:00:53] • [IP: 77.252.46.***]

Jakie rejestracje były??

Gość • Niedziela [28.02.2021, 19:55:46] • [IP: 83.23.222.***]

masakra- ile jest teraz scenariuszy zamiast współczucia

Gość • Niedziela [28.02.2021, 19:15:20] • [IP: 83.12.180.**]

Skoro wyjechali z ul.Szosowej to byli w stresie, ponieważ w stronę Wybrzeża Kościuszkowskiego jest zakaz, druga rzecz - jesli już wracali z weekendu to jechali w niewłaściwym kierunku.Byc może postanowili zawrócić, gaz i wprost do rzeki... Wyrazy współczucia

Gość • Niedziela [28.02.2021, 19:11:08] • [IP: 37.47.138.***]

do akcji sciągnięto grupę wodno nurkową z Koszalina. To jest po prostu skandal, aby w miejscowosci nadmorskiej nie bzlo na miejscu podobnych ratownikow

Gość • Niedziela [28.02.2021, 19:04:06] • [IP: 37.47.138.***]

te wlosy ta" pani" policjantka powinna spiac bo nie jest na balu przebierancow. Co na to przelozeni? Rewia Mody czy policjantka w mundurze

Gość • Niedziela [28.02.2021, 18:59:26] • [IP: 185.210.38.***]

Kierowca zapewne przyjechał z rodziną nad morze popełnić samobójstwo, a może to był impuls. Kto wie, może reszta osób już nie żyła zapakowana do auta dla niepoznaki...Trzeba czekać na wyjaśnienie sprawy przez prokuraturę.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 18:36:42] • [IP: 77.16.55.**]

Koszmar. Co. ZA. Tragedia panie. Swiec. NAD ich. Duszami. 🥀🥀🥀🥀

Gość • Niedziela [28.02.2021, 18:26:25] • [IP: 37.47.183.**]

Samochód jeszcze odpali?

Oglądasz 1-25 z 37
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Dziesięć organizacji apeluje do Premiera Morawieckiego: kody PKD nie mogą być wyznacznikiem pomocy dla przedsiębiorców Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie kolejny raz apeluje do Premiera Mateusza Morawieckiego i Rządu RP o wycofanie się z krzywdzącego przedsiębiorców kryterium kodów PKD jako czynnika uzależniającego wsparcie. Postulujemy, by to spadek przychodów – jako najbardziej obiektywny czynnik – był wyznacznikiem, które firmy potrzebują wsparcia. Sygnatariuszami listu są instytucje gospodarcze, które podobnie jak Izba uważają, że przedsiębiorcom w obliczu TRZECIEGO lockdownu należy się pomoc i wsparcie. ■ Międzyzdroje - rusza przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn. „przebudowa drogi ul. Głównej w m. Lubin wraz z odcinkiem drogi ul. Turkusowej w m. Wapnica wraz z sieciami” ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Pacjenci covidowi mają osobny telefon Rodziny pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie mogą odwiedzać swoich bliskich w szpitalu w Kamieniu Pomorskim. Możliwa jest jedynie wizyta księdza. - U pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie ma odwiedzin, ale na życzenie pacjenta bądź rodziny pacjenta możliwa jest wizyta księdza - informuje Agnieszka Borzęcka ze szpitala św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim. Jak hospitalizowani mogą się kontaktować z rodziną? Na oddziale covidowym jest oddzielny numer telefonu ( 729 058 397 ) przeznaczony tylko dla pacjentów zakażonych Covid-19. Przez telefon można też prowadzić videorozmowy. ■