POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [27.02.2021, 21:04:17] • Międzyzdroje

Chciałabym coś udowodnić

Chciałabym coś udowodnić

fot. archiwum rodzinne

Amelia Trochimczuk, finalistka Miss Polonia 2020 przez kilka lat mieszkała w... Świnoujściu i Międzyzdrojach. O udziale w konkursie marzyła od dziecka.

Finalistka konkursu Miss Polonia 2020 ma dziś 19 lat.

- Za dziecka mieszkałam kilka lat w Świnoujściu, uczęszczałam do liceum Logos - wspomina Amelia Trochimczuk. - Wzięcie udziału w konkursie Miss Polonia od dziecka było moim marzeniem. Stanięcie na scenie z tą obłędnie piękną koroną, przy tym zdobycie tytułu Miss Polonia byłoby czymś niezwykle honorowym. Chciałabym udowodnić, że wzrost nie ma znaczenia, gdyż liczy się serce oraz czyny.

Amelia studiuje kosmetologię. Od kilku lat działa też w modelingu. Jak sama przyznaje, przed obiektywem czuje się bardzo swobodnie.

Chciałabym coś udowodnić

fot. archiwum rodzinne

- Sesje sprawiają mi ogromną radość, ponieważ kocham to, co robię - wyjaśnia. - Modeling, moda, taniec i muzyka od zawsze były w moim sercu.

Amelia uwielbia uczyć się języków obcych. W przyszłości chciałaby mówić płynnie w czterech językach. Od ponad 15 lat jeździ na nartach, a od 4 na snowboardzie.

- Wyjazdy w góry i sporty zimowe od dziecka były moją pasją. W niedalekiej przyszłości chciałabym zdobyć tytuł instruktora narciarstwa – przyznaje.

Największym autorytetem są dla niej rodzice, bracia i cała rodzina.

- Chciałabym osiągnąć w życiu to, co ci wspaniali ludzie ciężką pracą i uczciwością – mówi Amelia.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Czwartek [11.03.2021, 23:50:00] • [IP: 83.11.30.***]

Panienki, które do niczego się nie nadają, " studiują" kosmetologię.

GośćCzesław • Wtorek [02.03.2021, 11:07:03] • [IP: 83.20.220.***]

Amelko Ucz się jednego języka wystarczy angielski

czes • Poniedziałek [01.03.2021, 13:37:12] • [IP: 83.20.220.***]

Życzę. Amelce. Sukcesu. I. Kariery ładna. Dziewczyna

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 09:17:49] • [IP: 77.191.167.***]

lAle moja zona wyglada lepiej, daje slowo.

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 01:02:00] • [IP: 37.47.141.***]

Uczciwość. To teraz rzadko używane słowo. A w show-biznesie ? Ale może pochodzi z uczciwej rodziny i bracia Ją obronią? Życzę Ci Amelio dużo szczęścia, powodzenia i jak najmniej rozczarowań a do języków dodaj jeszcze chiński, najlepiej mandaryński. Jesteś śliczna!

Marcin • Niedziela [28.02.2021, 22:33:45] • [IP: 77.253.22.**]

Du..y nie urywa w swinoujsciu znalazl by dziesiątki takich tyle tylko ze pracują i nie mają czasu pachnieć jak ta gwiazda po fotoszopach beż których staje się przecietna

Gość • Niedziela [28.02.2021, 17:14:34] • [IP: 83.23.171.**]

Ucz się dziecko, ucz Nauka to potęgi klucz. ..

Gość • Niedziela [28.02.2021, 16:05:00] • [IP: 151.248.62.***]

Śliczna dziewczyna, trzymam kciuki, by spełniły jej się marzenia🍀🍀🍀🍀🍀
;

Gość • Niedziela [28.02.2021, 15:24:31] • [IP: 5.60.141.***]

te oczy takie jakby zamglone a morze rozmarzone hm

Gość • Niedziela [28.02.2021, 12:28:52] • [IP: 5.173.139.**]

A na łyżwach też jeździ, czy gotuje, czy sprząta Czy coś umie, oprócz pokazywania

Gość • Niedziela [28.02.2021, 11:10:13] • [IP: 37.47.169.***]

juz ja widze w kole fortuny prawie jak siostry super

Gość • Niedziela [28.02.2021, 10:45:36] • [IP: 37.248.58.***]

Śliczna dziewczyna. Natomiast, ciekawi mnie, ile tej śliczności ma od urodzenia, a ile załatwił jej chirurg?? Ta chirurgia teraz taka " modna" -- wiele kobiet nie można poznać kto jest kto, bo wszystkie takie jednakowe -- takie Barbie.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 09:49:39] • [IP: 83.23.139.**]

Jeździ na nartach, uwielbia snowbord, udziela się w modelingu ale się bidulka napracowała.

Gość • Niedziela [28.02.2021, 09:03:47] • [IP: 77.10.197.***]

Takich piękności, to w Wolinie na tony liczą.

Gość • Sobota [27.02.2021, 23:04:31] • [IP: 37.248.178.***]

Jest piękną i wrażliwą kobietą.

Gość • Sobota [27.02.2021, 22:56:31] • [IP: 5.173.136.**]

Amelka nasza dziewczyna pracowita i śliczna trzymamy kciuki 😘

Gość • Sobota [27.02.2021, 22:04:57] • [IP: 178.37.143.***]

Ta mała Amelka, którą pamiętam z szkoły w Dargobądzu? Fiu, fiu.

Gość • Sobota [27.02.2021, 21:42:04] • [IP: 5.173.129.***]

No i o czym ten artykuł ? Niech wystartuje i wtedy pisać, będziecie teraz umieszczać każdego kto wam wyśle swoje marzenia ?? W jakim celu chciała się zareklamować? Żeby mieć większe branie ??

Gość • Sobota [27.02.2021, 21:38:34] • [IP: 45.88.96.**]

Ładna.

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Dziesięć organizacji apeluje do Premiera Morawieckiego: kody PKD nie mogą być wyznacznikiem pomocy dla przedsiębiorców Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie kolejny raz apeluje do Premiera Mateusza Morawieckiego i Rządu RP o wycofanie się z krzywdzącego przedsiębiorców kryterium kodów PKD jako czynnika uzależniającego wsparcie. Postulujemy, by to spadek przychodów – jako najbardziej obiektywny czynnik – był wyznacznikiem, które firmy potrzebują wsparcia. Sygnatariuszami listu są instytucje gospodarcze, które podobnie jak Izba uważają, że przedsiębiorcom w obliczu TRZECIEGO lockdownu należy się pomoc i wsparcie. ■ Międzyzdroje - rusza przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn. „przebudowa drogi ul. Głównej w m. Lubin wraz z odcinkiem drogi ul. Turkusowej w m. Wapnica wraz z sieciami” ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Pacjenci covidowi mają osobny telefon Rodziny pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie mogą odwiedzać swoich bliskich w szpitalu w Kamieniu Pomorskim. Możliwa jest jedynie wizyta księdza. - U pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie ma odwiedzin, ale na życzenie pacjenta bądź rodziny pacjenta możliwa jest wizyta księdza - informuje Agnieszka Borzęcka ze szpitala św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim. Jak hospitalizowani mogą się kontaktować z rodziną? Na oddziale covidowym jest oddzielny numer telefonu ( 729 058 397 ) przeznaczony tylko dla pacjentów zakażonych Covid-19. Przez telefon można też prowadzić videorozmowy. ■