POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [14.02.2021, 19:18:43] • Międzyzdroje

Turystów w Międzyzdrojach jak w sezonie. Zobacz film!

Turystów w Międzyzdrojach jak w sezonie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Dzisiejsza niedziela walentynkowa w Międzyzdrojach była pełna turystów jak w sezonie letnim. Śniegu napadało po kolana, zima jakiej dawno nie było, a tylu turystów i mieszkańców pojawiło się na plaży i deptaku. Sznur samochodów już od piątku jechał do Międzyzdrojów i do wielu innych miejscowości nad morzem. Pojawiły się problemy z zaparkowaniem samochodu bliżej morza.



Jeżeli chodzi o pogodę, to po krótkim porannym zamgleniu śladu nie zostało. Lekki wiatr od Morza Bałtyckiego, a wcześniej od dalekich oceanów niósł krystaliczne powietrze. Bardzo wysokie ciśnienie i błękitne nieba jak nad Morzem Śródziemnym stwarzały niesamowity komfort. Temperatura około zera i świecące słońce dawały duży komfort długiego przebywania na plaży. Każdy się cieszył, a najbardziej dzieciaki. Wszyscy oddychali pełną piersią.

Turystów w Międzyzdrojach jak w sezonie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Rzadkie zjawisko tak dużego wyżu i bocznego wiaterku od morza przy pierwszych promieniach UV, których nie lubi żaden wirus. Na piątkę spisali się różni usługodawcy.

Turystów w Międzyzdrojach jak w sezonie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Można było coś wypić, pizzerie pracowały pełną parą. Można też było posłuchać koncertu skrzypcowego na bardzo dobrym poziomie. Piękne, niezafałszowane melodie były czymś pożądanym dla przebywających tam turystów po tak długiej przerwie pandemicznej.

Turystów w Międzyzdrojach jak w sezonie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Turystów w Międzyzdrojach jak w sezonie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Turystów w Międzyzdrojach jak w sezonie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


Zaktualizowano: Niedziela [14.02.2021, 20:14:05]

komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Niedziela [21.02.2021, 20:31:38] • [IP: 45.141.1.***]

Byłem tam i wróciłem bez Covid!! Mam dość siedzenia w domu i słuchania w TV o niby pandemii. Sądzisz inaczej siedź w domu!! A do tych co piszą, że nie powinni leczyć ludzi, że nie przestrzegają zasad, a ty co przed kompem popijasz piwko i zajadasz chipsy, palisz fajki i rujnujesz swoje zdrowie!! Masz nadwagę, nadciśnienie i co 2 miesiąc u lekarza? Takich powinni przestać leczyć!! Więcej ruchu!!

Gość • Piątek [19.02.2021, 11:03:32] • [IP: 37.47.188.*]

Drogi Gościu z poniedziałku 13:11, Ty daj żyć innym i przestrzegaj zasad. Może przez kogoś takiego jak ty ktoś inny nie będzie miał szczęścia. Obyś nie miał nikogo na sumieniu.

Gość • Piątek [19.02.2021, 10:46:38] • [IP: 85.219.172.***]

ojejejejejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj tu NIE MA WIRUSA :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))

Gość • Wtorek [16.02.2021, 19:57:00] • [IP: 37.248.58.***]

W Międzyzdrojach spacerują. Ale, to w Zakopanem zrobili balangę na Krupówkach aż do 4 rano!! I, to jest zagrożenie!!

Gość • Poniedziałek [15.02.2021, 23:52:57] • [IP: 5.173.144.***]

Znajoma przechorowala covid i dzięki temu ma teraz przeciwciała i może normalnie żyć bez strachu. Zrobiła badanie czy posiada przeciwciała i posiada.

Gość • Poniedziałek [15.02.2021, 17:23:29] • [IP: 45.88.96.**]

Dlaczego w mieście jest taki bajzel? Zoś totalnie nie ogarnął zimy, pani kierownik co się dzieje?

Ramzes III • Poniedziałek [15.02.2021, 13:43:00] • [IP: 83.23.227.***]

Dlatego będzie wszystko zamknięte znowu dzięki głupim turystom

Gość • Poniedziałek [15.02.2021, 13:11:01] • [IP: 83.3.212.**]

Kto sie boi niech sie zamknie w czterech scianach i czeka na smiierc, a innym daj zyc!!

Gość • Poniedziałek [15.02.2021, 13:06:06] • [IP: 37.248.172.***]

Gdyby wszyscy się tak zarazali to już by pół Europy wymarlo. Dajcie ludziom odpocząć.

Gość • Poniedziałek [15.02.2021, 12:35:21] • [IP: 78.133.244.**]

Noo usługodawcy się spisali, a turyści również dopisali... No bo skąd by się wzięło tyle śmieci na plaży, butelek po piwie, opakowań po jedzeniu na wynos i multum kubeczków po grzanym winie i psich kup!! Wstyd!! Nic uszanować ciemna masa nie potrafi! a potem będą krzyczeć że zostawiają tyle piniędzy a na plaży brudno! Kosmici tego nocą nie podrzucili.

Gość • Poniedziałek [15.02.2021, 12:21:13] • [IP: 83.23.81.***]

Co trzeci przybysz bez maski przywieźli zarazę i pojadą a gdzie kontrole gliniarzy w du..e

Gość • Poniedziałek [15.02.2021, 11:49:21] • [IP: 83.20.225.***]

Będzie czwarra fala zachorowań, piąta, szósta i tak dalej.A później płacz, że pracy nie ma, biznesy pozamykane...Tępactwo ludzkie nie zna granic...

Gość • Poniedziałek [15.02.2021, 09:49:02] • [IP: 77.113.1.***]

a ilu ludzi wpadło do wody bo myśleli źe chodzą po śniegu hahahaha

Gość • Poniedziałek [15.02.2021, 07:36:06] • [IP: 83.21.117.***]

No odpowiedzialność na poziomie szkoda słów cholernie.nieodpowiedzialne i z czego jeszcze się cieszą??

Gość • Niedziela [14.02.2021, 23:50:15] • [IP: 89.174.73.**]

Chyba jednak niepotrzebna promocja turyści jak widać na pięknym obrazku byli w sezonie letnim 2020 i będą w tym.

Gość • Niedziela [14.02.2021, 21:03:43] • [IP: 83.20.224.**]

Piękne zdjęcia redaktorze.

Gość • Niedziela [14.02.2021, 20:21:20] • [IP: 83.23.143.***]

Widać że ludzie kompletnie mają gdzieś przestrzeganie zasad większość ludzi bez maseczek brak odstępu od drugiej powinny posypać się mandaty jak tak dalej będzie to będzie powrócą obostrzenia wszystko zostanie ponownie zamknięte

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Lokalnie na północy kraju występować będą opady deszczu ze śniegiem, które będą miały tendencję do zamarzania w godzinac wieczornych na nawierzchniach dróg i chodników powodując oblodzenia. Na północy prognozowany jest silny wiatr, osiągający maksylamnie w porywach do 60 km/h, a nad morzem do 75 km/h. ■ W południe 4 marca 2021 r. w wieku 75 lat, w 50 roku kapłaństwa, zmarł Ksiądz Prałat Kanonik doktor podporucznik Marian Jan Wittlieb, od 23 lat proboszcz parafii pw. św. Piotra Apostoła w Międzyzdrojach ■ Samochód osobowy wpadł do cieśniny Dziwnej w Dziwnowie. W środku były 4 osoby. Dzieci miały 3 i 7 lat. Kobieta 37 lat, a mężczyzna 41 lat ■ W województwach północnych oraz lokalnie na obszarze kraju w godzinach porannych prognozowane są mgły ograniczające widzialność poniżej 200-400 m, lolanie osadzajądze szadź ■ Czy WPN wprowadzi opłaty za wstęp na plaże? Mieszkańcy zaniepokojeni. Poseł Artur Łącki interweniował. Jest odpowiedź Ministerstwa ■ W centrum Międzyzdrojów przy ulicy Zwycięstwa zapalił się hotel. Pożar wybuchł w środowy poranek, około godziny 7:00. Ogień pojawił się w jednym z pokoi na 3 piętrze. Konieczna była ewakuacja 14 osób, głównie pracowników, którzy mieli się zająć planowaną rozbiórką obiektu. Na ulicę Zwycięstwa szybko przyjechała straż i opanowała pożar i na szczęście nie doszło do rozprzestrzenia się ognia. ■ Akcja „Bezdomni”- nie bądźmy obojętni na ich los. Jeżeli zauważymy osobę narażoną na wychłodzenie, podejdźmy i zapytajmy, czy potrzebuje ona pomocy, a następnie, jeżeli osoba wymaga pomocy, zadzwońmy na telefon alarmowy 112. Telefon odbierze operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego, który po krótkim wywiadzie zadysponuje na miejsce odpowiednie służby. Czasami zaledwie jeden telefon może uratować ludzkie życie. Apelujemy do mieszkańców o pomoc, jeśli widzą Państwo osobę bezdomną lub śpiącą na dworze, a z różnych powodów nie chcą Państwo podejść i sprawdzić czy osoba ta potrzebuje pomocy należy jak najszybciej zawiadomić Policję. Każda taka informacja zostanie sprawdzona. Natychmiast na miejsce skierowany zostanie patrol i jeżeli będzie taka potrzeba funkcjonariusze odwiozą osobę do szpitala, ogrzewalni lub w miejsce dla niej bezpieczne ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■