POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [16.01.2021, 18:59:44] • Gmina Kamień Pomorski

Akcja służb na Zalewie Kamieńskim. 2 mężczyzn wypadło z łódki, odnaleziono ciało jednego z nich. Zobacz film!

Akcja służb na Zalewie Kamieńskim. 2 mężczyzn wypadło z łódki, odnaleziono ciało jednego z nich. Zobacz film!

fot. dziwnow.net

7 samochodów straży pożarnej, 4 patrole policji, 3 łodzie strażackie, śmigłowiec oraz SAR ruszyły na ratunek w związku z wypadnięciem 2 mężczyzn z łódki, którzy wypłynęli z portu w Sierosławiu w gminie Wolin. W trakcie akcji poszukiwawczej natrafiono na ciało jednego z zaginionych. - Ciało mężczyzny zostało odnalezione w trzcinach na brzegu Wyspy Chrząszczewskiej. Kilkaset metrów od łódki. Mężczyzna miał na sobie kapok - informuje Katarzyna Jasion z KPP w Kamieniu Pomorskim.



Z informacji przekazanych nam przez kamieńską policję wynika również, że 2 mężczyzn w godzinach porannych, między 5:00 a 6:00 wypłynęło łódką na ryby na rzekę Dziwna w Sierosławiu. Po jakimś czasie syn jednego z mężczyzn próbował się skontaktować z ojcem. Niestety bezskutecznie. Sam postanowił więc wypłynąć łodzią na poszukiwania. Szybko zauważył wywróconą na wodzie łódkę. Na miejsce wezwał służby. Do działań po godzinie 14:00 ruszyli strażacy z: OSP Kołczewo, OSP Wolin, OSP Jarszewo, JRG Kamień Pomorski, 2 zastępy z OSP Trzebieszewo, OSP Rozwarowo i OSP Międzywodzie i Wojskowa Straż Pożarna z Dziwnowa, 3 łodzie strażackie, a także 4 patrole policji, SAR i śmigłowiec.

Działania służb zakończyły się po godzinie 18:00.

Jak udało nam się ustalić, w dniu jutrzejszym 17 stycznia poszukiwania mają zostać wznowione.

Akcja służb na Zalewie Kamieńskim. 2 mężczyzn wypadło z łódki, odnaleziono ciało jednego z nich. Zobacz film!

fot. dziwnow.net

Akcja służb na Zalewie Kamieńskim. 2 mężczyzn wypadło z łódki, odnaleziono ciało jednego z nich. Zobacz film!

fot. dziwnow.net

Akcja służb na Zalewie Kamieńskim. 2 mężczyzn wypadło z łódki, odnaleziono ciało jednego z nich. Zobacz film!

fot. dziwnow.net

Akcja służb na Zalewie Kamieńskim. 2 mężczyzn wypadło z łódki, odnaleziono ciało jednego z nich. Zobacz film!

fot. dziwnow.net

źródło: www.ikamien.pl


Zaktualizowano: Niedziela [17.01.2021, 09:48:06]

komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Sobota [23.01.2021, 10:16:22] • [IP: 83.23.196.***]

37.47.19 - właśnie jaka wioska tacy mieszkańcy, tymi wpisami pokazali (nie wszyscy) swoje prawdziwe oblicze

Gość • Piątek [22.01.2021, 22:28:35] • [IP: 37.47.149.**]

dziwni sa ludzie jedni ciesza sie z czyjegos nieszczescia inni wspolczuja. .. te kometaze sa nie na miejscu to poprostu nieszczescie i mozliwosci jest kilka, raczej sie juz nikt nie dowie jak bylo moze poprostu wpadli w zastawione sieci pytanie przez kogo? moze wybierali ryby z z tych sieci bo moze je widzieli moze przeplywali i nie fart trafil na nich. . moze sluzby powinny sprawdzac i tego pilnowac by sieci byly stawiane w wyznaczonych miejscach a nie jak dziki zachod, , od werkaza sie wymaga tak duzo a od rybaka nie wiele.. wiem co mowie bo sam wedkuje plywam ladzia skutetem i nie raz napotykam te sytuacje jedni stawiaja inni podbieraja ryby nie ze swoich sieci..prawda jest taka gdy by nie bylo sieci nie bylo by tej sytuacji i dramatu. .. moze most tez nalezalo by kontrolowac bo w karcie wedkarskiej nie ma wzmianki by mozna bylo lowic z mostu a raczej kusowac na zestaw kotwic, a wiadomo chyba jak to dziala. ..tak czy siach szkoda chlopow a tak naprawde sprawa juz zostala zamieciona pod dywan

Kupiec • Środa [20.01.2021, 03:39:08] • [IP: 37.47.200.***]

Za ile ta motorówka?

Gość • Wtorek [19.01.2021, 13:43:37] • [IP: 37.30.19.***]

No to sąsiedzi powinni być z siebie dumni że im w siaty się wrąbali i mają 2 osoby na sumieniu. Ciekawe czy siedzą obsrani w domach że strachu aż ktoś zapuka. Ktoś powinien zrobić dochodzenie w tej sprawie tak się koczy stawianie siat przez kłusoli. Co wioska to kłusole.

Gość • Wtorek [19.01.2021, 12:21:29] • [IP: 83.23.134.**]

Kiedyś ś.p.Karkut łowił ryby do sieci które były oznakowane w którym miejscu je zastawił a teraz kłusownicy kłusują, zastawiają sieci bez oznakowania w nocy zapominają gdzie je zostawili jak nie znajdą to sieć zostaje w wodzie no i mamy problem.

Gość • Wtorek [19.01.2021, 08:42:57] • [IP: 85.89.69.**]

"Ciało mężczyzny zostało odnalezione w trzcinach na brzegu Wyspy Chrząszczewskiej. Kilkaset metrów od łódki. Mężczyzna miał na sobie kapok"

Gość • Poniedziałek [18.01.2021, 05:41:22] • [IP: 85.166.126.***]

Gość • Niedziela [17.01.2021, 20:51:13] • [IP: 31.0.52.**]

Gość  Niedziela [17.01.2021, 19:33:18]  [IP: 62.158.121.**] A wy dalej pływacie bez kapokow. Co robią służby by odpowiednio zaingerować i wyeliminować to ciągłe zagrożenie ?? Logiczne że powinny być nakazy a nie pokazy strazackie. Gdzie napisane, ze nie mieli kapoków ?!! Wszyscy tacy mądrzy jesteście, żadne z Was nie wie jak było. Łykacie wszystko jak pelikany.!

Gość • Niedziela [17.01.2021, 19:53:00] • [IP: 62.158.121.**]

Ty tam co tak tej śmierci życzysz!! Idź się lecz!!

Gość • Niedziela [17.01.2021, 19:33:18] • [IP: 62.158.121.**]

A wy dalej pływacie bez kapokow. Co robią służby by odpowiednio zaingerować i wyeliminować to ciągłe zagrożenie ?? Logiczne że powinny być nakazy a nie pokazy strazackie.

Gość • Niedziela [17.01.2021, 19:27:16] • [IP: 62.158.121.**]

Się naprawdę zastanówcie co wy robicie!

Gość • Niedziela [17.01.2021, 19:19:34] • [IP: 62.158.121.**]

Dziwne bo Zosia inne osoby też utonęły a ciągle nie ma NAKAZU noszenia KAPOKU. Przecież to logiczne że powinni go mieć! Nad mniejszymi jeziorami jest taki obowiązek. Zdarza się to tak często a wy dalej nic z tym nie robicie. Powinno to być wskazane na pierwszym miejscu. Miasto monitorowane!! a w kółko ktoś umiera z niewyjaśnionych przyczyn. Wiola!

Gość • Niedziela [17.01.2021, 17:20:56] • [IP: 83.23.134.**]

gość 5.173.15 - mój Boże czy naprawdę ktoś z jego rodziny?

Gość • Niedziela [17.01.2021, 16:06:00] • [IP: 37.47.150.**]

Z Łojdzyna Fijoł.

Gość • Niedziela [17.01.2021, 15:59:52] • [IP: 37.47.150.**]

Nie znaleźli go i nie znajdą nie ma takiej opcji, szkoda rodziny.

Gość • Niedziela [17.01.2021, 14:49:59] • [IP: 5.173.145.***]

Czy ktoś wie co z Maciejewskim??

Gość • Niedziela [17.01.2021, 13:10:20] • [IP: 88.156.206.**]

jezdzę także motorówką i z tego zdjęcia wynika, ż e troche, , pędzili'' i złapali sieci...a to skutkuje wciągnieciem rufy pod wodę.

Gość • Niedziela [17.01.2021, 12:42:16] • [IP: 37.47.156.***]

Wyrazy współczucia

Gość • Niedziela [17.01.2021, 12:37:26] • [IP: 176.221.122.***]

Wyrazy wspolczucia dla rodzin

Gość • Niedziela [17.01.2021, 11:19:49] • [IP: 188.146.160.***]

Przykra sprawa. Wyrazy współczucia dla rodzin. Czytelnik.

Marcinpomorze • Niedziela [17.01.2021, 10:48:07] • [IP: 31.0.120.***]

Gość • Sobota [16.01.2021, 22:57:51] • [IP: 31.0.67.***] Tylko czekać aż ktoś z Twojej rodziny wpadnie w TWOJE sieci. Wtedy pośmiejemy się wszyscy razem. :) póki co zacznij używać mózgu i nie odzywać się, kiedy nikt cię o to nie prosi. Bez pozdrowień. JA NIE STAWIAM SIECI(nie klusuję) !!

Darek • Niedziela [17.01.2021, 10:47:24] • [IP: 83.23.223.***]

"Fijoła" znałem dlugie lata był wspaniałym i uczynnym człowiekiem, ogromna strata :(kondolencje dla rodziny

Gość • Niedziela [17.01.2021, 09:56:01] • [IP: 109.42.2.*]

Wszystkich autorów komentarzy typu" sami sobie winni kłusownicy itp. Zapraszam do Łojszyna od jutra rano stanice że mną oko w oko. Pozdrawiam Dawid

Gość • Niedziela [17.01.2021, 09:40:46] • [IP: 37.47.189.***]

Moi drodzy autorzy tekstów moim zdaniem zbędna jatka po co tam poplyneli nieszcześliwcy wobec tragedii jaka się stała nie jest to ważne. Ważne jednak jest to że każdego z Was nieobiektyywnie piszących mogło to spotkać. Sensacje w kąt.

Gość • Niedziela [17.01.2021, 09:39:57] • [IP: 109.42.2.*]

Tato czemu mi to zrobiłeś 😥😥😥 Parę dni temu się widzielismy mieliśmy widzieć się znów na święta. A teraz muszę jechać cie szukac😞

Oglądasz 1-25 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Lokalnie na północy kraju występować będą opady deszczu ze śniegiem, które będą miały tendencję do zamarzania w godzinac wieczornych na nawierzchniach dróg i chodników powodując oblodzenia. Na północy prognozowany jest silny wiatr, osiągający maksylamnie w porywach do 60 km/h, a nad morzem do 75 km/h. ■ W południe 4 marca 2021 r. w wieku 75 lat, w 50 roku kapłaństwa, zmarł Ksiądz Prałat Kanonik doktor podporucznik Marian Jan Wittlieb, od 23 lat proboszcz parafii pw. św. Piotra Apostoła w Międzyzdrojach ■ Samochód osobowy wpadł do cieśniny Dziwnej w Dziwnowie. W środku były 4 osoby. Dzieci miały 3 i 7 lat. Kobieta 37 lat, a mężczyzna 41 lat ■ W województwach północnych oraz lokalnie na obszarze kraju w godzinach porannych prognozowane są mgły ograniczające widzialność poniżej 200-400 m, lolanie osadzajądze szadź ■ Czy WPN wprowadzi opłaty za wstęp na plaże? Mieszkańcy zaniepokojeni. Poseł Artur Łącki interweniował. Jest odpowiedź Ministerstwa ■ W centrum Międzyzdrojów przy ulicy Zwycięstwa zapalił się hotel. Pożar wybuchł w środowy poranek, około godziny 7:00. Ogień pojawił się w jednym z pokoi na 3 piętrze. Konieczna była ewakuacja 14 osób, głównie pracowników, którzy mieli się zająć planowaną rozbiórką obiektu. Na ulicę Zwycięstwa szybko przyjechała straż i opanowała pożar i na szczęście nie doszło do rozprzestrzenia się ognia. ■ Akcja „Bezdomni”- nie bądźmy obojętni na ich los. Jeżeli zauważymy osobę narażoną na wychłodzenie, podejdźmy i zapytajmy, czy potrzebuje ona pomocy, a następnie, jeżeli osoba wymaga pomocy, zadzwońmy na telefon alarmowy 112. Telefon odbierze operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego, który po krótkim wywiadzie zadysponuje na miejsce odpowiednie służby. Czasami zaledwie jeden telefon może uratować ludzkie życie. Apelujemy do mieszkańców o pomoc, jeśli widzą Państwo osobę bezdomną lub śpiącą na dworze, a z różnych powodów nie chcą Państwo podejść i sprawdzić czy osoba ta potrzebuje pomocy należy jak najszybciej zawiadomić Policję. Każda taka informacja zostanie sprawdzona. Natychmiast na miejsce skierowany zostanie patrol i jeżeli będzie taka potrzeba funkcjonariusze odwiozą osobę do szpitala, ogrzewalni lub w miejsce dla niej bezpieczne ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■