POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [02.01.2021, 17:29:05] • Międzyzdroje

Ogromny ciemny las, pełen dzikiej zwierzyny, a w środku one. Dwie kobiety przez całą noc błąkały się po okolicach lasów Wolińskiego Parku Narodowego!

Ogromny ciemny las, pełen dzikiej zwierzyny, a w środku one. Dwie kobiety przez całą noc błąkały się po okolicach lasów Wolińskiego Parku Narodowego!

fot. Andrzej Ryfczyński

Ciemny las, dzika zwierzyna, temperatura dodatnia około 2 – 3 stopni Celsjusza oraz brak zasięgu w telefonach – w tych właśnie warunkach 2 kobiety spędziły noc z 1 na 2 stycznia. W gminie Wolin wybrały się na niewinny spacer noworoczny, który ostatecznie okazał się nocną eskapadą po lesie w okolicach Wolińskiego Parku Narodowego.

Kobiety wybrały się na spacer do lasu w samym centrum wyspy Wolin. Tereny są rozległe bo łączą się z Wolińskim Parkiem Narodowym. W tym miejscu droga krajowa nr 3 jest ogrodzona przed zwierzętami i stwarza dodatkowy problem przemieszczania się. Tutaj żaden operator telefonii komórkowej nie posiada stacji przekaźnikowej, więc o wykonaniu telefonu do kogokolwiek nie ma mowy.

Ogromny ciemny las, pełen dzikiej zwierzyny, a w środku one. Dwie kobiety przez całą noc błąkały się po okolicach lasów Wolińskiego Parku Narodowego!

fot. Andrzej Ryfczyński

Trudno więc teraz przeanalizować ile kilometrów pechowe spacerowiczki przeszły i jak kluczyły po terenach leśnych, ale o około godziny 6:30 ominęły ogrodzenie i wyszły na DK 3 przy zjeździe do Trzciągowa w kierunku Wapnicy. Tam zadzwoniły po pomoc. Patrol policji zjawił się szybko. Policjanci przewieźli kobiety do domu. Historia miała swój noworoczny happy end, jednak mogła skończyć się o wiele gorzej. Kobiety na pewno na długo zapamiętają swój noworoczny spacer.

Czekamy na więcej informacji od Policji.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Sobota [16.01.2021, 16:44:22] • [IP: 164.127.142.**]

09:29:41] • [IP: 91.233.18.***] Nie żartuj z np.dzików, naprawdę potrafią być niebezpieczne. Pewnej kobiecie ze Świnoujścia na Warszowie poraniły poważnie nogę.

Gość • Sobota [16.01.2021, 13:33:06] • [IP: 89.64.123.**]

Super tytuł artykułu. Jak zapowiedź" Trudnych Spraw" lub tego typu ambitnych produkcji.

Gość • Piątek [08.01.2021, 16:59:35] • [IP: 83.23.201.*]

No i h. muje i dzikie węże

Gość • Piątek [08.01.2021, 09:29:41] • [IP: 91.233.18.***]

Najfajniejsza informacja" dzika zwierzyna". ..lwy, tygrysy ….

Gość • Środa [06.01.2021, 14:22:34] • [IP: 83.23.147.**]

83.23.231 - gumisiowych jagód

Gość • Środa [06.01.2021, 10:38:47] • [IP: 188.146.129.***]

Gość • Wtorek [05.01.2021, 19:59:13] • [IP: 89.64.119.***] Nie prawda wyjmij z tel kartę SIM a i tak zadzwonisz na 112 to wiedza dzieci ze szkoły podstawowej TO WŁAŚNIE ZNACZY ŻE JEST 112 DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH, ALE MUSI BYĆ ZASIĘG. 112 dostępna jest dla wszystkich i obcych z innych krajów telefonów. Jednak musi być w pobliżu jakakolwiek stacja telefonii komórkowej lub przekaźnik...

Gość • Wtorek [05.01.2021, 19:59:13] • [IP: 89.64.119.***]

Nie prawda wyjmij z tel kartę SIM a i tak zadzwonisz na 112 to wiedza dzieci ze szkoły podstawowej

Gość • Wtorek [05.01.2021, 06:39:50] • [IP: 5.184.40.***]

Najgorsze że nikt ich nie szukał, one są samotne albo mają je w dudzie

Gość • Wtorek [05.01.2021, 01:20:57] • [IP: 83.23.231.***]

ciekawe czego się nażarły

Gość • Poniedziałek [04.01.2021, 09:05:14] • [IP: 188.146.160.***]

Kiedy nie ma żadnej sieci, to 112 też nie działa. [03.01.2021, 23:07:46] • [IP: 89.64.118.**] Alarmowy telefon jest dostępny dla każdego telefonu z każdej sieci, ale kiedy nie ma żadnego sygnału, to i 112 nie działa. Do tego jest potrzebne tylko 4 klasy szkoły podstawowej!

Gość • Niedziela [03.01.2021, 23:07:46] • [IP: 89.64.118.**]

Serio nr alarmowe działają bez zasięgu 112 ma swoją własną sieć. W każdym tel jest możliwość wykonania połączenia alarmowego. Pan redaktor takie głupoty wypisuje że szkoda gadać. Co za idiotki dramat

Gość • Niedziela [03.01.2021, 21:13:37] • [IP: 78.34.115.***]

GPS dziala bez zasiegu..

Ksiek • Niedziela [03.01.2021, 16:12:31] • [IP: 176.221.123.***]

Major wracaj do domu nitroszczurze

Gość • Niedziela [03.01.2021, 15:52:22] • [IP: 188.146.129.**]

przecież miał być nadajnik zamontowany i to nie raz, tylko już któreś podejście było, z tym że dla bezpieczeństwa się tego nie robi

Gość • Niedziela [03.01.2021, 14:03:19] • [IP: 83.23.222.**]

Widać po komentarzach że teraz niektórzy nie kierują się rozumem a winę zwalają na telefon i zasięg i to jest -tragedia-.

Major Suchodolski • Niedziela [03.01.2021, 12:02:02] • [IP: 37.47.147.**]

Po co do lasu chodzą jak ogułem nie potrafią wyjść ja nigdy nie miałem z tym problemu, przepraszam że tak powiedziałem

Gość • Niedziela [03.01.2021, 11:11:20] • [IP: 45.88.96.**]

A gdy jedziesz samochodem panie kolego to na tej całej trasie masz zasięg? Chyba nie... Więc czas najwyższy zamontować tam nadajnik, bo stanie się kiedyś tragedia

Gość • Sobota [02.01.2021, 23:14:13] • [IP: 188.146.163.***]

Znam te lasy roku chodzę tam na grzyby i nie ma problemu z siecią

Gość • Sobota [02.01.2021, 22:34:06] • [IP: 37.248.177.***]

A zakaz przemieszczania?

Gość • Sobota [02.01.2021, 22:30:39] • [IP: 83.23.222.**]

Nie wiem dlaczego dzwoniły na policje, chyba powinny dzwonić po TAXI.

Gość • Sobota [02.01.2021, 22:20:44] • [IP: 45.88.96.***]

wszędzie jest zasięg. jeśli zabłądziły to byc może chodziły wkoło tego samego miejsca bez zasięgu.

Gość • Sobota [02.01.2021, 22:18:21] • [IP: 77.253.22.**]

Co za tempe dzidy

Gość • Sobota [02.01.2021, 20:37:08] • [IP: 37.47.105.***]

Bzdura z tym zasięgiem redaktorze

Gość • Sobota [02.01.2021, 20:14:52] • [IP: 83.20.62.***]

Znam te lasy i generalnie nie ma większego problemu z zasięgiem.

Gość • Sobota [02.01.2021, 19:30:53] • [IP: 83.20.79.***]

Się Bear Grylsa nie oglądało to potem lipa, ja bym normalnie przetrwał z tydzień xd

Oglądasz 1-25 z 29
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na północy, północnym-wschodzie oraz częściowo w centrum kraju prognozowany jest silny mróz - temeratura maksymalna w ciągu dnia miejscami nie przekroczy -15°C. Wieczorem na zachodzie kraju prognozowane są opady mieszane oraz opady marznące powodujące gołoledź. ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■ Na przeważającym obszarze kraju prognozowana jest śliskość nawierzchni dróg spowodowana marznącą wilgocią oraz szronem - szczególnie nad ranem ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■