POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [30.12.2020, 19:35:22] • Międzywodzie

W Międzywodziu kierowca BMW wypadł z drogi ściął barierki i wylądował w rowie

W Międzywodziu kierowca BMW wypadł z drogi ściął barierki i wylądował w rowie

fot. ikamien.pl

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej numer 102, między Międzywodziem, a Dziwnowem. Tuż przed samym wjazdem do Międzywodzia kierowca BMW w trakcie wyprzedzania nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków wypadł z drogi, a następnie ściął barierki. Swoją podroż zakończył w przydrożnym rowie. Na miejsce wezwano policję, straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe.

- W trakcie wyprzedzania kierowca BMW na angielskich numerach rejestracyjnych nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i wylądował w rowie. Nie odniósł żadnych obrażeń - informuje Katarzyna Jasion z KPP w Kamieniu Pomorskim.

Na miejscu wypadku pojawiły się także 3 zastępy straży pożarnej, po jednym z : JRG - Kamień Pomorski, OSP Dziwnów, oraz OSP Międzywodzie.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia - informuje straż pożarna w Kamieniu Pomorskim.

Wszystko wydarzyło się w środę, 30 grudnia przed godziną 18:00.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Piątek [08.01.2021, 18:08:53] • [IP: 37.30.23.***]

Słuchajcie cymbaly nie wiecie co się stało tak naprawdę to się nie wypowiadanie

Gość • Sobota [02.01.2021, 23:16:36] • [IP: 178.238.243.***]

Pewnie w szpitalu okazało się że koleś mózgu nie ma 😆

MC • Piątek [01.01.2021, 09:28:40] • [IP: 31.1.249.***]

MARKA MARKĄ A JA I TAK BMW JEŻDŻĘ OSTROŻNIE I WIELE RAZY NA INNYCH UŻYTKOWNIKÓW UWAŻAĆ ZMUSZONY JESTEM. 25 LAT BEZ WYPADKU Z WINY MOJEJ.

Gość • Czwartek [31.12.2020, 11:52:07] • [IP: 37.47.152.***]

Już wiadomo że to szaleńcza jazda ale marka zobowiązuje.

Gość • Czwartek [31.12.2020, 11:39:44] • [IP: 31.60.10.***]

takim inaczej myslącym należy konfiskować auto i odbierać pawa jazdy. Do tego kara minimum 20.000, nie wsiądzie wiecej za kierownicę, pozostanie rower

Dziwnowek • Czwartek [31.12.2020, 09:22:04] • [IP: 37.30.21.***]

Kuba mam nadzieje ze jestes caly i nic ci nie jest wariacie

MC • Czwartek [31.12.2020, 09:00:09] • [IP: 31.1.249.***]

KUPIĘ TO AUTKO.

Gość • Czwartek [31.12.2020, 01:18:54] • [IP: 89.204.138.***]

Przecież to poldzban czyli gastarbeiterek w angli przyjechał na ostatnie odwiedziny do ojczyzny bo od 1.01.21 będzie tam statutowo równo lub poniżej hindusów podlegał. Bo do dziś uważali się za wyżej postawieni bo biali i z Polski pochodzili.

Gość • Czwartek [31.12.2020, 00:55:01] • [IP: 95.116.247.***]

Ten cep słabo powoził tego złoma że nawet barierek do końca nie obalił, ale nie ma co się dziwić pusty dzban zawsze będzie pusty, jełop jeden.

Gość • Środa [30.12.2020, 23:14:07] • [IP: 188.146.160.***]

Rządowe BMW się rozbijały cały czas, to dlaczego teraz się czepiacie rodaka na odwiedzinach w kraju. Przyjechał poszaleć i poszalał.

Gość • Środa [30.12.2020, 22:38:04] • [IP: 192.95.12.***]

To nie mógł tak zrobić, żeby nie wypaść z drogi, tylko zrobił tak, że wypadł?

Gość • Środa [30.12.2020, 22:34:36] • [IP: 31.0.64.*]

Zabrac prawko tej miernocie i nieudacznikowi

Gość • Środa [30.12.2020, 22:12:05] • [IP: 37.47.134.**]

za dnia duzo rowerzystow korzysta z tej sciezki!!BALWANIE teraz Bedziesz Mial Wydatki-BMW

Gość • Środa [30.12.2020, 21:47:40] • [IP: 46.169.6.***]

Teraz przez rok powinien powozić oślim zaprzęgiem, jak widać jest z niego kiepski jeździec...🐞🍒⛔

Gość • Środa [30.12.2020, 21:30:38] • [IP: 83.23.204.**]

Za barierki powinien zapłacić.

Gość • Środa [30.12.2020, 20:51:37] • [IP: 62.69.251.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [30.12.2020, 20:18:19] • [IP: 37.8.230.***]

Kto szybko jeździ tego potem wolno niosą.

Gość • Środa [30.12.2020, 20:06:36] • [IP: 37.47.184.**]

Cymbał przyjechał poszpanować do Polski i się pokazał jaki z niego Anglik na wypożyczony złomie.

Gość • Środa [30.12.2020, 20:04:57] • [IP: 95.160.157.***]

Bardzo Mała Wyobraźnia ;)

Ada • Środa [30.12.2020, 19:40:24] • [IP: 77.253.18.***]

Kolejny cep oby nie stac bylo dziada na następny zlom

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na północy, północnym-wschodzie oraz częściowo w centrum kraju prognozowany jest silny mróz - temeratura maksymalna w ciągu dnia miejscami nie przekroczy -15°C. Wieczorem na zachodzie kraju prognozowane są opady mieszane oraz opady marznące powodujące gołoledź. ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■ Na przeważającym obszarze kraju prognozowana jest śliskość nawierzchni dróg spowodowana marznącą wilgocią oraz szronem - szczególnie nad ranem ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■