POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [28.12.2020, 15:00:57] • Kamień Pomorski

Znamy więcej szczegółów na temat tragedii w Kamieniu Pomorskim. Kilkunastomiesięczne dziecko najprawdopodobniej zatruło się środkiem do zwalczania szczurów!

Znamy więcej szczegółów na temat tragedii w Kamieniu Pomorskim. Kilkunastomiesięczne dziecko najprawdopodobniej zatruło się środkiem do zwalczania szczurów!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wiemy więcej na temat tragedii, która rozegrała się w pierwszy dzień Świąt, 25 grudnia w Kamieniu Pomorskim. Jak udało nam się ustalić, kilkunastomiesięczne dziecko najprawdopodobniej zatruło się środkami do tępienia szczurów! Środki te weszły w reakcję chemiczną i pod wpływem powietrza wydzieliły silnie trującą substancje, która niestety okazała się zabójcza dla małego dziecka, które zmarło w szpitalu. W zdarzeniu ucierpiała także matka dziecka, która miała objawy wskazujące na zatrucie.

Środek owadobójczy i gryzoniobójczy, który najprawdopodobniej został użyty przeznaczony jest do użycia w magazynach, komorach elewatorów, czy silosach zbożowych. Jest jednak zakaz jego używania w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie.

Przypomnijmy, że do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 25 grudnia, po godzinie 13:00, przy ulicy Moniuszki.

Wtedy na miejsce ruszyli strażacy z Kamienia Pomorskiego oraz pogotowie ratunkowe. Z informacji przekazanych nam przez rzecznika straży pożarnej w Kamieniu Pomorskim, Michała Wiaderskiego wynika, że za pierwszym razem miernik wielogazowy nie stwierdził w mieszkaniu niebezpiecznych substancji. Strażacy zostali wezwani na miejsce jednak po raz drugi, tym razem przez policję. Tego samego dnia, w godzinach wieczornych wykonali ponowny pomiar. - Stwierdziliśmy obecność dwutlenku siarki - informuje Wiaderski. Oprócz strażaków wezwano także jednostkę chemiczną straży pożarnej. Mieszkańcy bloku zostali ewakuowani. Do swoich mieszkań będą mogli wrócić dopiero, gdy będzie to bezpieczne.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Poniedziałek [04.01.2021, 22:02:51] • [IP: 213.238.91.***]

No to współczuję wszystkim zwłaszcza rodzicom maluszka

Gość • Poniedziałek [04.01.2021, 15:43:05] • [IP: 80.153.93.***]

niech sie zglosza na badania psychologiczne.

Gość • Środa [30.12.2020, 21:59:24] • [IP: 37.47.157.**]

Gość z godziny 18.42 i 13.54 z tego co mi wiadomo to policja robiła pod każdym kątem testy obojga rodziców i radzę wam zająć się sobą. Czyżby brak zajęcia? Albo wasze prywatne życie jest już tak nudne ze zajmujecie się innymi i bzdurami wstyd

Gość • Środa [30.12.2020, 18:42:27] • [IP: 31.0.122.***]

mój boże tragedia a w ludziach tyle złośliwości opanujcie się

Gość • Środa [30.12.2020, 13:54:52] • [IP: 80.153.93.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [30.12.2020, 13:51:15] • [IP: 80.153.93.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [29.12.2020, 18:24:06] • [IP: 83.8.215.**]

Śpij Aniołku kochany 🖤😭🖤

Gość • Wtorek [29.12.2020, 00:09:24] • [IP: 151.248.62.***]

Biedne maleństwo, wyrazy wpółczucia dla rodziny, aż łzy płyną same...Straszne...siły i wytrwałości dla rodziców.Boże miej ich w Swojej opiece🥺😢

Piter • Poniedziałek [28.12.2020, 22:43:03] • [IP: 92.24.56.***]

WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY MALUCHA

Gość Bodzio • Poniedziałek [28.12.2020, 20:43:36] • [IP: 89.174.73.**]

Do domu przynoszą taki syf, po co ? Dla mnie jasne.

Gość • Poniedziałek [28.12.2020, 19:20:25] • [IP: 83.20.228.***]

Nikt tego nie przewidział co się stanie, stała się tragedia i tyle

Gośćwlasciciel • Poniedziałek [28.12.2020, 19:07:54] • [IP: 5.173.144.***]

To nie ja jestem mordercą to oni ja jestem niewinny proszę uwierzycie mi błagam ja muchy nigdy nie zabiłem ja nawet miodu nie jadłam bo kocham pszczółki to nie ja to nie ja to oni tamci kosmici

Gość • Poniedziałek [28.12.2020, 18:31:46] • [IP: 83.20.228.***]

Życie

Gość • Poniedziałek [28.12.2020, 17:34:52] • [IP: 37.248.166.*]

Szkoda maluszka - śpij kochanie.

Gość • Poniedziałek [28.12.2020, 16:50:22] • [IP: 45.141.1.***]

i kto za to odpowie?

Gość • Poniedziałek [28.12.2020, 15:32:31] • [IP: 176.221.122.***]

R.I.P.

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na północy, północnym-wschodzie oraz częściowo w centrum kraju prognozowany jest silny mróz - temeratura maksymalna w ciągu dnia miejscami nie przekroczy -15°C. Wieczorem na zachodzie kraju prognozowane są opady mieszane oraz opady marznące powodujące gołoledź. ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■ Na przeważającym obszarze kraju prognozowana jest śliskość nawierzchni dróg spowodowana marznącą wilgocią oraz szronem - szczególnie nad ranem ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■