POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [24.11.2020, 13:27:20] • zachodniopomorskie

„Nasza Krew - Nasza Ojczyzna” - zachodniopomorscy policjanci oddają krew

„Nasza Krew - Nasza Ojczyzna” - zachodniopomorscy policjanci oddają krew

fot. Policja

Na członków Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK "OPP Szczecin" zawsze można liczyć. Tym razem odpowiedzieli na apel otwartej akcji pn. " Nasza Krew- Nasza Ojczyzna" i pomimo pandemii po raz kolejny „podzielili się” tym, co mają najcenniejsze. 13,5 litra krwi trafi do potrzebujących.

W dniu 23 listopada 2020 r. członowie Klubu HDK PCK przy OPP w Szczecinie, na zaproszenie Klubu HDK PCK "Granica" przy SG w Szczecinie, wzięli udział w otwartej akcji honorowego krwiodawstwa pn. "Nasza Krew - Nasza Ojczyzna".

Pomimo pandemii licznie odwiedzili zorganizowany w placówce Straży Granicznej w Szczecinie przy ul. Żołnierskiej punk pobrań. Dzięki ich zaangażowaniu kolejne 13,5 litra bezcennego daru życia trafi do potrzebujących.

„Nasza Krew - Nasza Ojczyzna” - zachodniopomorscy policjanci oddają krew

fot. Policja


Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „ OPP Szczecin” / zespól prasowy KWP w Szczecinie

(zdjęcia udostępnione z posta użytkownika Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK „OPP Szczecin”)


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na północy, północnym-wschodzie oraz częściowo w centrum kraju prognozowany jest silny mróz - temeratura maksymalna w ciągu dnia miejscami nie przekroczy -15°C. Wieczorem na zachodzie kraju prognozowane są opady mieszane oraz opady marznące powodujące gołoledź. ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■ Na przeważającym obszarze kraju prognozowana jest śliskość nawierzchni dróg spowodowana marznącą wilgocią oraz szronem - szczególnie nad ranem ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■