POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [23.11.2020, 17:52:51] • zachodniopomorskie

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej – wpadł w ręce szczecińskich Wywiadowców

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej – wpadł w ręce szczecińskich Wywiadowców

fot. Policja

Policjanci z Referatu Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie w miniony weekend podjęli pościg za kierującym Audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna na widok radiowozu zdecydowanie przyspieszył i próbował uciec. Jak się później okazało, miał powody do ucieczki.

Policjanci z Referatu Wywiadowczego Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie w czasie patrolu zauważyli samochód osobowy, którego kierujący wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy. Mundurowi postanowili zatrzymać ten pojazd do kontroli drogowej. Mimo włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący samochodem osobowym nie reagował na polecenia nakazujące zatrzymanie pojazdu i zaczął uciekać. Mundurowi ruszyli za nim. Po pościgu „Wywiadowcy” natychmiast zatrzymali 34 – latka, który w trakcie czynności naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy.

Podczas kontroli szybko wyszło na jaw, że mężczyzna jest nietrzeźwy – badanie wykazało, że w wydychanym powietrzu miał blisko 1,6 promila. Prokurator Prokuratury Rejonowej Szczecin Zachód zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Teraz nieodpowiedzialny kierowca będzie odpowiadał przed sądem.

ZKS KMP


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na północy, północnym-wschodzie oraz częściowo w centrum kraju prognozowany jest silny mróz - temeratura maksymalna w ciągu dnia miejscami nie przekroczy -15°C. Wieczorem na zachodzie kraju prognozowane są opady mieszane oraz opady marznące powodujące gołoledź. ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■ Na przeważającym obszarze kraju prognozowana jest śliskość nawierzchni dróg spowodowana marznącą wilgocią oraz szronem - szczególnie nad ranem ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■