POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [09.11.2020, 10:42:04] • Gmina Kamień Pomorski

Na terenie Grębowa zaginęły dwa psy

Na terenie Grębowa zaginęły dwa psy

fot. Czytelnik

Dziś w nocy dwa psy rasy bernardyn -Borys oraz leonberger -Mini opuściły podwórko w Grębowie (gmina Kamień Pomorski). Ich właściciele proszą o pomoc w odnalezieniu zwierząt.

- Psy maja szelki jaskrawych kolorów, są szczepione i niegroźne, wychowują się z dziećmi. Rodzina prowadzi poszukiwania w okolicznych miejscowościach, ale bezskutecznie. Bardzo prosimy o kontakt osoby, które je widziały, nr tel. 887 078 427- pisze właściciel zaginionych psów.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Wtorek [10.11.2020, 23:20:26] • [IP: 37.47.189.***]

Po komentarzach widać że człowiek to najgorszy potwór na tej ziemii. Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta.I tyle w temacie.

Gość • Wtorek [10.11.2020, 15:19:03] • [IP: 77.8.59.***]

Do 37.47.180 a ty palancie, , debili" szukaj w rodzinie u swego ojca i u swej matki, takie wypociny możesz sobie wypisywać na swej d, je , żałosny popaprańcu.

Gość • Wtorek [10.11.2020, 09:39:21] • [IP: 37.47.180.**]

boże ludzie wy macie chyba IQ kury. Przecież wiadome jest że czasem sie zdarzy że pies ucieknie. A wy wielcy katolicy pokazujecie tylko jakimi jesteście debilami. Idzie oglądać TVP i zachwycać się PISem a nie wypowiadacie się w komentarzach bo tylko sie osmieszacie. Mam nadzieje ze pieski sie znajdą. Jeszcze może ktoś pozwie tych ludzi za to że im psy uciekły. Ludzie ogarnijcie się bo to co wy piszecie jest poprostu śmieszne

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 23:43:53] • [IP: 89.174.73.**]

za nim coś napiszecie, dotyczy osób od 16.00 do 21.22, to poczytajcie i to ze zrozumieniem. Psy zostały odnalezione i są w domu od 15.57

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 21:22:56] • [IP: 5.173.152.***]

Ktoś moje zjadł, jakiś Hindus, taką kuchnia

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 18:37:43] • [IP: 83.12.44.***]

Ludzie co z wami??

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 17:43:31] • [IP: 5.173.144.***]

Wilki je dopadły. To wcale nie pozbawione racji stwierdzenie. Ostatnio ponoć duża wataha grasuje w okolicy. Wilk raczej pieskowi nie przepuści.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 17:37:13] • [IP: 5.173.129.***]

Jak się mogły znaleźć jak jadłem dziś szaszłyki po wietnamsku

rowerzysya • Poniedziałek [09.11.2020, 17:34:04] • [IP: 62.69.251.***]

własnie dzieki takim inteligentom puszczającym kundle samopas przez niektóre wiochy bez gazu pieprzowego nie przejedziesz

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 17:29:03] • [IP: 62.69.251.***]

soczysty mandacik zazwyczaj powoduje nagły napływ rozumu do łba. Puszczanie kundli bez nadzoru jest karalne

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 17:15:41] • [IP: 37.249.226.**]

Co, za głupie komentarze!! Po prostu zdarzyło się i trzeba pomóc je znależć. Psy są śliczne.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 16:12:09] • [IP: 37.47.136.***]

Pani soltys od siedmiu bolesci szuka psow kture wcale niesą lagodne to klamstwo

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 16:05:07] • [IP: 83.23.143.***]

Lepiej zamilczcie jak macie pisać głupoty. Pieski się znajdą.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 15:57:11] • [IP: 83.12.44.***]

Dziękuję za telefon z informacją gdzie znajdują się pieski. Są już bezpieczne w domu. Dziękujemy

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 15:41:13] • [IP: 5.173.129.***]

Widzę żeby nie ta sierść na psach to zebra by się rozsypały poszły do lasu coś upolować rakarzu.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 15:35:32] • [IP: 37.248.157.***]

Pewnie myśliwi chcieli sobie postrzelać do ruchomych celów a jak znam tyh z waszych okolic to jest to bardzo prawdopodobne. Radze sie przejsc poszukac gdzie leża

Gośćgosc • Poniedziałek [09.11.2020, 15:32:57] • [IP: 5.173.129.***]

Widocznie gościu dokuczałes pieskom słyszałem że jesteś nie zrównoważony miały tosc i poszły w pizdu tyle w temacie.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 15:30:40] • [IP: 37.47.174.***]

Jak psy opuściły podwórko ?? Czy właściciele są zdrowi na umyśle ?? Mam nadzieję że kara była dla właścicieli

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 15:17:25] • [IP: 78.133.244.**]

Boże ludzie, ile w was (specjalnie z małej) jadu... Prawdziwi katolicy. Nie ma co... Trzymam kciuki aby pieski się odnalazły całe i zdrowe! Trzeba też dużo szukać na faceboooku, bo nie każdy przegląda ogłoszenia, a nuż ktoś zauważył gdzieś po drodze! I jeśli nie mają, to koniecznie na przyszłość proszę i kupić adresówki z numerami telefonów do Państwa. A co do tematu strylizacji, to Dobry opiekun sterylizuje swoje zwierzęta, aby nie przyczyniać się do bezdomności psów i kotów. Jak można mówić, że sterylizacja jest zła w momencie gdy schroniska pełne są psów i kotów porzuconych przez durnych ludzi??!!

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 14:17:35] • [IP: 95.116.181.*]

Moim zdaniem to gospodarz powinien się wysterylizować to by poleciał gdzieś zginąć, a psy były by w zagrodzie.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 13:43:20] • [IP: 37.47.162.***]

Pobiegają po lesie i wrócą dotlenione.

Gośćmadry • Poniedziałek [09.11.2020, 12:44:43] • [IP: 5.173.129.***]

Jak nie na panny to na marsz równości a to ci edzie.A tak poważnie poszli na grzyby widziałem jak z koszem pełen grzybów szły koło Jatek. proszę nie dziękować.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 12:39:20] • [IP: 31.0.42.***]

Mam nadzieję że nikogo nie pogryza, szkoda piesków ale właściciele powinni dostać mandat

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 12:14:45] • [IP: 83.12.44.***]

nie poszły na panny bo wysterylizowane, nie wiem jak wyszły, dzieci płaczą szukają, prosimy o jakiekolwiek zgłoszenie

• Poniedziałek [09.11.2020, 12:02:31] • [IP: 37.30.29.***]

Są śliczne, ale jak takie duże psy same wyszły z ogrodzenia i jeszcze w dodatku zginęły. Dziwne może poszły na Panny ?

Oglądasz 1-25 z 25
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wolin: Zadymienie w kotłowni postawiło na nogi 5 zastępów straży pożarnej W domu jednorodzinnym w miejscowości Laska w gminie Wolin pojawił się dym. Duże ilości dymu wydobywały się z kotłowni. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. - Do działań ruszyli strażacy z PSP Międzyzdroje 2 zastępy, OSP Wolin 2 zastępy oraz 1 zastęp z OSP Troszyn- poinformował nas rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim, Michał Wiaderski. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 22 listopada około godziny 10:00. ■ 20 – 27 listopada 2020 - Europejski Tydzień Testowania ■ Dramat na drodze koło Miłachowa. W wypadku zginęła 18 - letnia dziewczyna! Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze koło miejscowości Miłachowo w gminie Kamień Pomorski. Kierowca z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn uderzył w drzewo. Auto stanęło w płomieniach. Na miejscu zginęła pasażerka nissana, 18 - letnia dziewczyna, której zwęglone ciało znalazły służby. Poszkodowany został także kierujący pojazdem 20 - latek. - W ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Gryficach - informuje Katarzyna Jasion z KPP w Kamieniu Pomorskim. Z informacji przekazanych przez policję wynika także, że kierowca osobówki pochodził z powiatu kamieńskiego, a jego pasażerka była spoza naszego powiatu ■ 350 balotów siana spłonęło w Laskach W czwartkowy poranek strażaków z powiatu kamieńskiego postawiła na nogi informacja o palących się balotach siana w miejscowości Laska w gminie Wolin. Na miejsce natychmiast zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. Niestety, w momencie przybycia na miejsce pierwszych zastępów strażaków pożar był już rozwinięty. W sumie spłonęło 350 balotów siana. W akcji gaśniczej wzięły udział 2 zastępy straży pożarnej z PSP Międzyzdroj, i po jednym z OSP Rozwarowo, OSP Troszyn i OSP Wolin. Do pożaru doszło w czwartek, 12 listopada, po godzinie 9:00. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■ Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolinie zatrudni osobę na stanowisku Terapeuta Zajęciowy do Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzyzdrojach. Praca od grudnia. Tel. 695175579 ■