POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [09.11.2020, 10:42:04] • Gmina Kamień Pomorski

Na terenie Grębowa zaginęły dwa psy

Na terenie Grębowa zaginęły dwa psy

fot. Czytelnik

Dziś w nocy dwa psy rasy bernardyn -Borys oraz leonberger -Mini opuściły podwórko w Grębowie (gmina Kamień Pomorski). Ich właściciele proszą o pomoc w odnalezieniu zwierząt.

- Psy maja szelki jaskrawych kolorów, są szczepione i niegroźne, wychowują się z dziećmi. Rodzina prowadzi poszukiwania w okolicznych miejscowościach, ale bezskutecznie. Bardzo prosimy o kontakt osoby, które je widziały, nr tel. 887 078 427- pisze właściciel zaginionych psów.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Wtorek [10.11.2020, 23:20:26] • [IP: 37.47.189.***]

Po komentarzach widać że człowiek to najgorszy potwór na tej ziemii. Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta.I tyle w temacie.

Gość • Wtorek [10.11.2020, 15:19:03] • [IP: 77.8.59.***]

Do 37.47.180 a ty palancie, , debili" szukaj w rodzinie u swego ojca i u swej matki, takie wypociny możesz sobie wypisywać na swej d, je , żałosny popaprańcu.

Gość • Wtorek [10.11.2020, 09:39:21] • [IP: 37.47.180.**]

boże ludzie wy macie chyba IQ kury. Przecież wiadome jest że czasem sie zdarzy że pies ucieknie. A wy wielcy katolicy pokazujecie tylko jakimi jesteście debilami. Idzie oglądać TVP i zachwycać się PISem a nie wypowiadacie się w komentarzach bo tylko sie osmieszacie. Mam nadzieje ze pieski sie znajdą. Jeszcze może ktoś pozwie tych ludzi za to że im psy uciekły. Ludzie ogarnijcie się bo to co wy piszecie jest poprostu śmieszne

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 23:43:53] • [IP: 89.174.73.**]

za nim coś napiszecie, dotyczy osób od 16.00 do 21.22, to poczytajcie i to ze zrozumieniem. Psy zostały odnalezione i są w domu od 15.57

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 21:22:56] • [IP: 5.173.152.***]

Ktoś moje zjadł, jakiś Hindus, taką kuchnia

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 18:37:43] • [IP: 83.12.44.***]

Ludzie co z wami??

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 17:43:31] • [IP: 5.173.144.***]

Wilki je dopadły. To wcale nie pozbawione racji stwierdzenie. Ostatnio ponoć duża wataha grasuje w okolicy. Wilk raczej pieskowi nie przepuści.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 17:37:13] • [IP: 5.173.129.***]

Jak się mogły znaleźć jak jadłem dziś szaszłyki po wietnamsku

rowerzysya • Poniedziałek [09.11.2020, 17:34:04] • [IP: 62.69.251.***]

własnie dzieki takim inteligentom puszczającym kundle samopas przez niektóre wiochy bez gazu pieprzowego nie przejedziesz

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 17:29:03] • [IP: 62.69.251.***]

soczysty mandacik zazwyczaj powoduje nagły napływ rozumu do łba. Puszczanie kundli bez nadzoru jest karalne

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 17:15:41] • [IP: 37.249.226.**]

Co, za głupie komentarze!! Po prostu zdarzyło się i trzeba pomóc je znależć. Psy są śliczne.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 16:12:09] • [IP: 37.47.136.***]

Pani soltys od siedmiu bolesci szuka psow kture wcale niesą lagodne to klamstwo

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 16:05:07] • [IP: 83.23.143.***]

Lepiej zamilczcie jak macie pisać głupoty. Pieski się znajdą.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 15:57:11] • [IP: 83.12.44.***]

Dziękuję za telefon z informacją gdzie znajdują się pieski. Są już bezpieczne w domu. Dziękujemy

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 15:41:13] • [IP: 5.173.129.***]

Widzę żeby nie ta sierść na psach to zebra by się rozsypały poszły do lasu coś upolować rakarzu.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 15:35:32] • [IP: 37.248.157.***]

Pewnie myśliwi chcieli sobie postrzelać do ruchomych celów a jak znam tyh z waszych okolic to jest to bardzo prawdopodobne. Radze sie przejsc poszukac gdzie leża

Gośćgosc • Poniedziałek [09.11.2020, 15:32:57] • [IP: 5.173.129.***]

Widocznie gościu dokuczałes pieskom słyszałem że jesteś nie zrównoważony miały tosc i poszły w pizdu tyle w temacie.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 15:30:40] • [IP: 37.47.174.***]

Jak psy opuściły podwórko ?? Czy właściciele są zdrowi na umyśle ?? Mam nadzieję że kara była dla właścicieli

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 15:17:25] • [IP: 78.133.244.**]

Boże ludzie, ile w was (specjalnie z małej) jadu... Prawdziwi katolicy. Nie ma co... Trzymam kciuki aby pieski się odnalazły całe i zdrowe! Trzeba też dużo szukać na faceboooku, bo nie każdy przegląda ogłoszenia, a nuż ktoś zauważył gdzieś po drodze! I jeśli nie mają, to koniecznie na przyszłość proszę i kupić adresówki z numerami telefonów do Państwa. A co do tematu strylizacji, to Dobry opiekun sterylizuje swoje zwierzęta, aby nie przyczyniać się do bezdomności psów i kotów. Jak można mówić, że sterylizacja jest zła w momencie gdy schroniska pełne są psów i kotów porzuconych przez durnych ludzi??!!

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 14:17:35] • [IP: 95.116.181.*]

Moim zdaniem to gospodarz powinien się wysterylizować to by poleciał gdzieś zginąć, a psy były by w zagrodzie.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 13:43:20] • [IP: 37.47.162.***]

Pobiegają po lesie i wrócą dotlenione.

Gośćmadry • Poniedziałek [09.11.2020, 12:44:43] • [IP: 5.173.129.***]

Jak nie na panny to na marsz równości a to ci edzie.A tak poważnie poszli na grzyby widziałem jak z koszem pełen grzybów szły koło Jatek. proszę nie dziękować.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 12:39:20] • [IP: 31.0.42.***]

Mam nadzieję że nikogo nie pogryza, szkoda piesków ale właściciele powinni dostać mandat

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 12:14:45] • [IP: 83.12.44.***]

nie poszły na panny bo wysterylizowane, nie wiem jak wyszły, dzieci płaczą szukają, prosimy o jakiekolwiek zgłoszenie

• Poniedziałek [09.11.2020, 12:02:31] • [IP: 37.30.29.***]

Są śliczne, ale jak takie duże psy same wyszły z ogrodzenia i jeszcze w dodatku zginęły. Dziwne może poszły na Panny ?

Oglądasz 1-25 z 25
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Dziesięć organizacji apeluje do Premiera Morawieckiego: kody PKD nie mogą być wyznacznikiem pomocy dla przedsiębiorców Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie kolejny raz apeluje do Premiera Mateusza Morawieckiego i Rządu RP o wycofanie się z krzywdzącego przedsiębiorców kryterium kodów PKD jako czynnika uzależniającego wsparcie. Postulujemy, by to spadek przychodów – jako najbardziej obiektywny czynnik – był wyznacznikiem, które firmy potrzebują wsparcia. Sygnatariuszami listu są instytucje gospodarcze, które podobnie jak Izba uważają, że przedsiębiorcom w obliczu TRZECIEGO lockdownu należy się pomoc i wsparcie. ■ Międzyzdroje - rusza przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn. „przebudowa drogi ul. Głównej w m. Lubin wraz z odcinkiem drogi ul. Turkusowej w m. Wapnica wraz z sieciami” ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Pacjenci covidowi mają osobny telefon Rodziny pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie mogą odwiedzać swoich bliskich w szpitalu w Kamieniu Pomorskim. Możliwa jest jedynie wizyta księdza. - U pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie ma odwiedzin, ale na życzenie pacjenta bądź rodziny pacjenta możliwa jest wizyta księdza - informuje Agnieszka Borzęcka ze szpitala św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim. Jak hospitalizowani mogą się kontaktować z rodziną? Na oddziale covidowym jest oddzielny numer telefonu ( 729 058 397 ) przeznaczony tylko dla pacjentów zakażonych Covid-19. Przez telefon można też prowadzić videorozmowy. ■