POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [08.11.2020, 11:39:54] • Gmina Międzyzdroje

Głupota, czy nieuwaga na DK3 koło Międzyzdrojów

Głupota, czy nieuwaga na DK3 koło Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Niebezpieczne manewry wyprzedzania przed wiaduktem w Międzyzdrojach.

Jest niedziela 8 listopada. Około godziny 6:30 na DK3 w kierunku Świnoujścia jechało kilka samochodów. Była ograniczona widoczność przez zamglenie.

Głupota, czy nieuwaga na DK3 koło Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Przed wiaduktem zjazdu do Międzyzdrojów jeden z kierowców postanowił wyprzedzić tira, który jechał też w kierunku Świnoujścia pewnie na prom do Skandynawii.

Głupota, czy nieuwaga na DK3 koło Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Tam są podwójne pasy oraz ograniczenie prędkości. Tak relacjonował kierowca jadący tuż za nimi. Manewr ten spowodował, że jeden z pojazdów zatrzymał się prawym bokiem na barierkach.

Głupota, czy nieuwaga na DK3 koło Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Tego kierowcę na badania wzięto do karetki pogotowia. Natomiast tir pojechał prawdopodobnie do Świnoujścia. Droga w tym miejscu ma szerokie pasy awaryjne, jest dobrze wyprofilowana, ale kierowcy jakimś cudem się śpieszą.

Głupota, czy nieuwaga na DK3 koło Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Już o godzinie 8:00 oba pojazdy zabrały lawety. Obyło się bez większych utrudnień.

Głupota, czy nieuwaga na DK3 koło Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Wszyscy byli trzeźwi.

A.R.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Środa [11.11.2020, 17:08:36] • [IP: 178.238.245.**]

Jest to niebezpieczny odcinek. Zakręty, tiry oślepiają.

Gość • Środa [11.11.2020, 11:36:30] • [IP: 37.47.138.***]

A kierowca tira pewnie już w Szwecji...

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 16:12:02] • [IP: 188.47.30.***]

Masło maślane z tego opisu.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 15:16:48] • [IP: 37.8.230.***]

Czy ktoś wie czyja wina?

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 15:00:12] • [IP: 80.52.151.**]

Odcinkowy pomiar prędkości przez tren WPN do zjazdu na Międzyzdroje i temat zamknięty. Wtedy nikomu się nie będzie śpieszyło" bardziej" ;)

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 12:10:39] • [IP: 37.30.29.***]

Jeżdżą Debile niedorobione jak Warjaty niepacza nanic, ani nanikogo. Sami niech się zabijają w dupie z nimi, ale dlaczego prze Debilow maja ginąć niewinni ludzie co.? Zabrać prawko i 20 tys kary dać, a wtedy może oszolomy będą ostrożnie jeździć.

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 12:09:33] • [IP: 37.8.230.***]

Kto tam zawinił bo info jakieś niejasne

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 10:51:39] • [IP: 83.23.197.***]

Kierowca audi i wszystko jasne

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 09:49:37] • [IP: 94.254.225.**]

sprawę załatwił by odcinkowy pomiar prędkości

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 08:15:00] • [IP: 77.88.191.**]

'Tam są podwójne pasy" - dobrze że nie taki dłuuuuuuuuugi znak" równa się".

Gość • Poniedziałek [09.11.2020, 06:29:03] • [IP: 37.47.176.**]

Durny kreyyn, powinni mu prawko na 10 lat zabrać i 20k mandatu burakowi!

Gość • Niedziela [08.11.2020, 17:09:54] • [IP: 37.47.177.**]

No fachowcy wypowiadać się 🤨

Gość • Niedziela [08.11.2020, 16:45:01] • [IP: 83.11.24.**]

KTO SZYBKO JEDZIE TEGO WOLNO NIOSĄ szkoda że czasami niewinni cierpią, też parę razy wyprzedzali mnie na tym odcinku,

Gość • Niedziela [08.11.2020, 15:55:51] • [IP: 31.0.80.**]

Audi tyle w temacie

Gość • Niedziela [08.11.2020, 15:35:18] • [IP: 31.0.32.***]

Transport rzeczny, kolejowy a Tiry max 300km i po wypadkach na drodze

Gość • Niedziela [08.11.2020, 14:48:30] • [IP: 178.238.243.***]

Wystarczy przestrzegać przepisy o ruchu drogowym. Trochę wolniej i uważniej w warunkach gorszej przejrzystości powietrza. Włącz myślenie na cmentarz zawsze się zdąży.

Gość • Niedziela [08.11.2020, 12:27:00] • [IP: 83.168.84.**]

Nie trzeba się wleć tylko jechać tak za Tirem tylko jak przewidują przepisy ruch drogowego tj, 70 km na godz, trzeba z taka prędkością jechać a jak nie widzisz drogi, to nie jedziesz a tym bardziej wyprzedzasz !

Gość • Niedziela [08.11.2020, 11:48:30] • [IP: 188.146.175.***]

kierowcy jakimś cudem się śpieszą? no chyba nie cudem niestety tam niestety jest tragedia, jak jedzie tir 70km na godzinę, to albo się trzeba wlec za nim do zjazdu w troszynie, albo wyprzedzać, no ale robić to z umiarem...

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Dziesięć organizacji apeluje do Premiera Morawieckiego: kody PKD nie mogą być wyznacznikiem pomocy dla przedsiębiorców Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie kolejny raz apeluje do Premiera Mateusza Morawieckiego i Rządu RP o wycofanie się z krzywdzącego przedsiębiorców kryterium kodów PKD jako czynnika uzależniającego wsparcie. Postulujemy, by to spadek przychodów – jako najbardziej obiektywny czynnik – był wyznacznikiem, które firmy potrzebują wsparcia. Sygnatariuszami listu są instytucje gospodarcze, które podobnie jak Izba uważają, że przedsiębiorcom w obliczu TRZECIEGO lockdownu należy się pomoc i wsparcie. ■ Międzyzdroje - rusza przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn. „przebudowa drogi ul. Głównej w m. Lubin wraz z odcinkiem drogi ul. Turkusowej w m. Wapnica wraz z sieciami” ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Pacjenci covidowi mają osobny telefon Rodziny pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie mogą odwiedzać swoich bliskich w szpitalu w Kamieniu Pomorskim. Możliwa jest jedynie wizyta księdza. - U pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie ma odwiedzin, ale na życzenie pacjenta bądź rodziny pacjenta możliwa jest wizyta księdza - informuje Agnieszka Borzęcka ze szpitala św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim. Jak hospitalizowani mogą się kontaktować z rodziną? Na oddziale covidowym jest oddzielny numer telefonu ( 729 058 397 ) przeznaczony tylko dla pacjentów zakażonych Covid-19. Przez telefon można też prowadzić videorozmowy. ■