POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [01.11.2020, 18:40:08] • Międzyzdroje

Mężczyzna z różańcem wyskoczył na drogę. Został potrącony przez ciągnik siodłowy

Mężczyzna z różańcem wyskoczył na drogę. Został potrącony przez ciągnik siodłowy

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierowca TIR-a, który jechał w stronę Świnoujścia, przeżył chwile grozy. Na pas drogi, po którym jechały samochody, wyskoczył znienacka mężczyzna. Miał w rękach różaniec.

W niedzielę przed godziną 17.00 na odcinku drogi między Międzyzdrojami a Świnoujściem, bliżej Lubiewa, miało miejsce bardzo niecodzienne zdarzenie.

Mężczyzna z różańcem wyskoczył na drogę. Został potrącony przez ciągnik siodłowy

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierowca TIR-a, jadący na przeprawę promową do Szwecji, zobaczył nagle, jak od torów kolejowych na środek drogi wyskakuje postać.

Mężczyzna z różańcem wyskoczył na drogę. Został potrącony przez ciągnik siodłowy

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierowca rozpędzony samochodem próbował mężczyznę ominąć

Doszło jednak do potrącenia, poszkodowany bardzo obficie krwawił.

Mężczyzna z różańcem wyskoczył na drogę. Został potrącony przez ciągnik siodłowy

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechali strażacy, policja i ratownicy medyczni.
Mężczyzna zmarł.

Na szczegółowe informacje czekamy od rzecznika policji.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Czwartek [19.11.2020, 07:56:55] • [IP: 85.89.69.**]

[IP: 113.210.197.***] spoko, ale moglby oszczedzic traumy biednemu kierowcy i rzucic sie do morza albo wziac jakies tabsy jak chcial sie zabic

Gość • Wtorek [03.11.2020, 15:35:55] • [IP: 5.173.20.***]

masakra. jakiś nawiedzony protestant?

wolny • Wtorek [03.11.2020, 11:05:34] • [IP: 192.168.119.**]

ależ tu w komentarzach komunistycznej nienawiści i esbeckiego jadu...

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 17:46:42] • [IP: 31.0.34.***]

Taki jad.

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 16:55:28] • [IP: 46.215.160.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 16:33:39] • [IP: 83.23.181.***]

Gość - 37.47.195 - auto żyje

Gość @@ • Poniedziałek [02.11.2020, 16:17:36] • [IP: 77.112.174.***]

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 07:58:07] • [IP: 37.47.139.***]...No pewnie że wiadomo, nawiedzony stuknięty katolik ze sznurkiem koralików pozbawiony własnej logiki myślenia..🍎🍎

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 16:06:27] • [IP: 31.0.34.***]

Moze mial dosyc ATAKÓW na chrześcijan.

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 15:04:46] • [IP: 37.47.195.***]

Czy autu coś się stało?

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 12:18:03] • [IP: 83.168.84.**]

Szkoda tylko kierowcy, bo będzie miał traumę

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 10:22:52] • [IP: 95.90.245.***]

Bardzo trudne i bolesne dla Pana kierowcy. Samo bujca niewie co rkobi Proszę o wyrozumiałość dla kierowcy. Pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 09:24:25] • [IP: 188.146.167.**]

Na pogotowie czekano pół godziny.

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 08:59:21] • [IP: 178.238.241.**]

PRZYKRA SPRAWA DLA KIEROWCY I ZMARŁEGO

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 08:04:11] • [IP: 113.210.197.***]

Kazdy ma prawo decydowac o sobie i o tym jak chce skonczyc swoje zycie

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 07:58:07] • [IP: 37.47.139.***]

Czy wiadomo kto to był?

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 01:30:21] • [IP: 31.0.42.***]

Nawiedzony piskwiec

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 00:57:06] • [IP: 37.47.140.***]

Jeszcze nijeden zdesperowany człowiek popełni samobójstwo... Być może różancem chciał nadać sens swojej śmierci, skoro życie ten sens dla NIEGO straciło. Głęboko współczuję Rodzinie.

Gość • Niedziela [01.11.2020, 22:59:38] • [IP: 188.146.167.**]

Pisowskie rządy dają efekty! Różaniec nie pomógł.

Gość • Niedziela [01.11.2020, 22:07:37] • [IP: 94.254.228.***]

Co was obchodzi że miał różaniec, to nie przyczyną wypadku

Gość • Niedziela [01.11.2020, 20:40:18] • [IP: 5.173.149.**]

A już wieniec szykowałem buu szkoda

padalec • Niedziela [01.11.2020, 19:56:11] • [IP: 89.174.73.**]

Pójdzie do piekła, sory takie są zasady dla samobójców w kościele.

Gość • Niedziela [01.11.2020, 19:50:40] • [IP: 83.23.136.***]

Współczuję rodzinie