POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [27.10.2020, 09:59:59] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: citroen staranował fiata

Międzyzdroje: citroen staranował fiata

fot. Andrzej Ryfczyński

Do wypadku doszło przy sklepie Netto. Przyjechały trzy jednostki straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja.

W poniedziałek o godzinie 13.00 przy wjeździe od do Międzyzdrojów, przy Netto, kierowca Fiata na warszawskich numerach przyhamował przed przejściem dla pieszych.

Międzyzdroje: citroen staranował fiata

fot. Andrzej Ryfczyński

Jadący za nim citroen na lokalnych numerach z całą mocą uderzył w tył fiata. Doszło do wypadku, w którym jedna osoba doznała poważnych obrażeń i została przewieziona do szpitala.

Międzyzdroje: citroen staranował fiata

fot. Andrzej Ryfczyński

Na miejsce przyjechała ekipa techników z Kamienia Pomorskiego.

Międzyzdroje: citroen staranował fiata

fot. Andrzej Ryfczyński

Do wieczora ruch wahadłowy był kierowany przez OSP Międzyzdroje.

Międzyzdroje: citroen staranował fiata

fot. Andrzej Ryfczyński

Międzyzdroje: citroen staranował fiata

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Czwartek [29.10.2020, 07:21:51] • [IP: 80.52.151.**]

Trójkąt na ostatnim zdjęciu, ale zdjęcie robione z chodnika więc latarnia przysłania - kierowcy normalnie go widzieli. Swoją drogą czepiać się posadowienia trójkąta gdy na miejscu jest policja i straż pożarna to już lekka przesada - może służby same go tam przestawiły ;) Co do szkód w fiacie to się nazywa strefa zgniotu, pięknie zaczęło podnosić auto by pasażerowie nie zostali zakleszczeni. Citroen zresztą też swoją strefę zgniotu wykorzystał ;)

Gość • Środa [28.10.2020, 15:08:05] • [IP: 188.146.171.***]

Gdzie tu widzisz trójkąt ostrzegawczy?

Gość • Środa [28.10.2020, 07:39:58] • [IP: 37.47.162.***]

wspaniale umieszczono trójkąt ostrzegawczy przed przejściem dla pieszych, za latarnią. Myślenie nie boli

Gość • Środa [28.10.2020, 07:35:25] • [IP: 37.47.162.***]

czy ten Fiat był sklejany z tektury?

Gość • Środa [28.10.2020, 01:17:16] • [IP: 37.249.146.***]

Masło ze sklepów znika jest za mało widać problem dlaczego nikt o tym nie mówi?

Gość • Wtorek [27.10.2020, 21:45:56] • [IP: 46.215.217.***]

jeszcze FBI, wojsko i mosad moogły przyjechać...

Gość • Wtorek [27.10.2020, 17:55:36] • [IP: 5.173.139.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [27.10.2020, 17:35:46] • [IP: 46.171.188.***]

Do Gościa z 11:43:20 - był artykuł o protestach w kamieniu i go zdjęli, pytanie dlaczego...

Gość • Wtorek [27.10.2020, 16:37:44] • [IP: 37.7.62.***]

Gość • Wtorek [27.10.2020, 15:28:28] • [IP: 78.133.244.**]...No ci co mieli pierwszeństwo na pasach leżą w alei zasłużonych, a do Piotra są wzywani poza kolejnością i nie przechodzą czyśca pomimo swych grzechów. ..👹👹👹

Gość • Wtorek [27.10.2020, 15:28:28] • [IP: 78.133.244.**]

A wszystko przez to, że piesi i rowerzyści wchodzą/wjeżdżają bez rozejrzenia się i ładują się prosto pod maskę!! Pamiętajcie" drodzy z zawsze pierwszeństwem", że cmentarze są pełne takich jak wy, a i św.Piotr nie pyta na bramie kto miał pierwszeństwo...

Gość • Wtorek [27.10.2020, 13:29:00] • [IP: 188.146.169.**]

Portal jest portalem społecznym i każdy może wysłać tekst i zdjęcia i pewnie redakcja zamieści. To rzetelny portal i pewnie to zrobią. Adres maila: kontakt@ikamien.pl Polecam. Sam już kilka razy wysłałem.

Gość • Wtorek [27.10.2020, 13:27:08] • [IP: 37.47.92.***]

Od kiedy w terenie zabudowanym 40 km/H?

Gość • Wtorek [27.10.2020, 11:43:20] • [IP: 5.173.128.***]

"rzetelne" dziennikarstwo ani słowem nie zająknie się o protestach m.in. w Kamieniu i Dziwnowie?

rys • Wtorek [27.10.2020, 10:30:48] • [IP: 83.23.180.**]

przecież tam nikt nie przestrzega szybkości, tablica miejscowości mieści się przed wiaduktem i od tego miejsca rozpoczyna się ograniczenie szybkości do 40kl/godz, konia z rzędem temu kto tę szybkość przestrzega no chyba że Niemcy bo nasi a już szczególnie mieszkańcy to na pewno nie, , ,

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wolin: Zadymienie w kotłowni postawiło na nogi 5 zastępów straży pożarnej W domu jednorodzinnym w miejscowości Laska w gminie Wolin pojawił się dym. Duże ilości dymu wydobywały się z kotłowni. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. - Do działań ruszyli strażacy z PSP Międzyzdroje 2 zastępy, OSP Wolin 2 zastępy oraz 1 zastęp z OSP Troszyn- poinformował nas rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim, Michał Wiaderski. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 22 listopada około godziny 10:00. ■ 20 – 27 listopada 2020 - Europejski Tydzień Testowania ■ Dramat na drodze koło Miłachowa. W wypadku zginęła 18 - letnia dziewczyna! Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze koło miejscowości Miłachowo w gminie Kamień Pomorski. Kierowca z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn uderzył w drzewo. Auto stanęło w płomieniach. Na miejscu zginęła pasażerka nissana, 18 - letnia dziewczyna, której zwęglone ciało znalazły służby. Poszkodowany został także kierujący pojazdem 20 - latek. - W ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Gryficach - informuje Katarzyna Jasion z KPP w Kamieniu Pomorskim. Z informacji przekazanych przez policję wynika także, że kierowca osobówki pochodził z powiatu kamieńskiego, a jego pasażerka była spoza naszego powiatu ■ 350 balotów siana spłonęło w Laskach W czwartkowy poranek strażaków z powiatu kamieńskiego postawiła na nogi informacja o palących się balotach siana w miejscowości Laska w gminie Wolin. Na miejsce natychmiast zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. Niestety, w momencie przybycia na miejsce pierwszych zastępów strażaków pożar był już rozwinięty. W sumie spłonęło 350 balotów siana. W akcji gaśniczej wzięły udział 2 zastępy straży pożarnej z PSP Międzyzdroj, i po jednym z OSP Rozwarowo, OSP Troszyn i OSP Wolin. Do pożaru doszło w czwartek, 12 listopada, po godzinie 9:00. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■ Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolinie zatrudni osobę na stanowisku Terapeuta Zajęciowy do Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzyzdrojach. Praca od grudnia. Tel. 695175579 ■