POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [16.09.2020, 22:51:33] • Międzywodzie

Kto chce wygonić prezesa Stowarzyszenia Międzywodzie Park?

Kto chce wygonić prezesa Stowarzyszenia Międzywodzie Park?

fot. Czytelnik

Na płocie otaczającym basen w centrum jednego z osiedli pojawił się baner o jednoznacznej treści. Napis sugeruje, że komuś najwyraźniej przeszkadza obecność osoby wymienionej na banerze. Jest nią prezes Stowarzyszenia Międzywodzie Park i to on poinformował redakcję o zaistniałej sytuacji.

- Jestem prezesem Stowarzyszenia Międzywodzie Park w Międzywodziu przy ul. Szkolnej 17-17M. Dzisiaj zauważyłem rasistowski transparent na płocie wspólnego basenu w centrum osiedla prywatnych nieruchomości. Ponieważ obiekt jest monitorowany, zarejestrował sylwetkę osoby, która to wczoraj wieczorem umieściła. Podejrzewam kilku właścicieli o ten haniebny czyn, mając na uwadze ostatnie walne zebranie sprzed 2 tyg. Po zebraniu otrzymałem groźby karalne, dzisiaj transparent - pytanie co będzie jutro? - pisze pan Ryszard.

Kto chce wygonić prezesa Stowarzyszenia Międzywodzie Park?

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Niedziela [11.10.2020, 13:37:53] • [IP: 87.168.251.***]

Takiego „medialnego poblysku“ normalny czlowiek by unikal. W tym PRZYPADKU pierwsza mysla, ktora mi sie nasunela, bylo rowniez, ze sam zlecil zrobienie tego banera.

Gość • Piątek [09.10.2020, 20:26:30] • [IP: 5.173.153.***]

czy jednemu psu burek na imie? skad wie ze o niego chodzi? ten prezio to niezly cwaniak sam pewnie powiesil baner zeby sie wylansowac i blyszczy w mediach

Gość • Piątek [02.10.2020, 22:33:52] • [IP: 93.238.15.***]

Autorem ostatniego komentarza jest z pewnoscia wlasciciel lokalu, ktory posiada jedno miejscem postojowe, a wystawia lokal na 8-10 lozek i 2-3 samochody.. Takiemu naturalnie drzewka teraz przeszkadzaja😂 Na tym osieldu nigdy nie bedzie zgody! Niekompetentny prezes, wrecz caly zarzad i zarzadca i dwa ugrupowania wspolwlascicieli nieruchomosci: tych, ktorzy wynajmuja i dla ktorych sie tylko zlotowka liczy, nie szanujac przy tym kompletnie potrzeb i spokoju druguej grupy, ktora nieruchomosc nabyla z mysla o wypoczynku. Dlatego nie do konca jest wiadomo, czy „wygonienie“ Ryszarda cokolwiek tam zmieni😂

Gość • Wtorek [29.09.2020, 15:17:00] • [IP: 93.238.15.***]

Autorem ostatniego komentarza jest z pewnoscia wlasciciel lokalu, ktory posiada jedno miejscem postojowe, a wystawia lokal na 8-10 lozek i 2-3 samochody.. Takiemu naturalnie drzewka teraz przeszkadzaja😂 Na tym osieldu nigdy nie bedzie zgody! Niekompetentny prezes, wrecz caly zarzad i zarzadca i dwa ugrupowania wspolwlascicieli nieruchomosci: tych, ktorzy wynajmuja i dla ktorych sie tylko zlotowka liczy, nie szanujac przy tym kompletnie potrzeb i spokoju druguej grupy, ktora nieruchomosc nabyla z mysla o wypoczynku. Dlatego nie do konca jest wiadomo, czy „wygonienie“ Ryszarda cokolwiek tam zmieni😂

Gość • Piątek [25.09.2020, 20:18:20] • [IP: 83.8.58.***]

O IQ tego" prezesa" dobitnie świadczą drzewka świeżo posadzone na części wspólnej osiedla, widoczne na zdjęciu. W miejscowości wypoczynkowej, która zarabia na turystach przyjeżdżających samochodami, w miejscowości, która chronicznie cierpi na brak miejsc do parkowania, ten" prezes IQ" nasadził rośliny w miejscu, gdzie mogły parkować trzy samochody!! Dużo by się rozpisywać o jego irracjonalnych złośliwościach... Nie udanej zabawy życzyć współwłaścicielom, a tego żeby" prezes IQ" dostosował się do zaleceń umieszczonych na banerze!! BITTE RYSIEK !! Przy okazji życzeń, to redakcji Ikamien.pl, która notabene wykonuje dobrą, dziennikarską robotę, życzmy rzetelności przy propagowaniu tego typu" afer".

Gość • Piątek [25.09.2020, 14:42:35] • [IP: 93.238.14.***]

I to swiadczy o IQ tego „prezesa“. Inny ze wstydu by sie spalil! On naglasza jeszcze sprawe w regionalnej gazecie😂 Autor banera mogl ograniczyc sie tylko do j.polskiego. „Prezes“ ma j.niemiecki opanowany na poziomie... „Kali kochac, Kali uciac...“, ze o „Prezesowej“ juz nie wspomne! Zero znajomosci niemieckiej gramatyki. Polskiej zreszta rowniez. Ale. ...“widzialy galy co wybieraly...“. Udanej zabawy zycze wszystkim wspolwlascicielom nieruchomosci na tym osiedlu😂

Gość • Niedziela [20.09.2020, 18:33:16] • [IP: 83.23.225.***]

mylenie rasizmu z nacjonalizmem, co za człowiek XD

Gość • Piątek [18.09.2020, 14:24:41] • [IP: 83.21.207.***]

Niech żyje Rychu!

Gość • Piątek [18.09.2020, 09:12:33] • [IP: 31.0.27.***]

Ryszard F. pisze" rasistowski transparent"... tak jak napisano wcześniej, ten pan" korzysta z putinowskich metod manipulacji". Ryszard F. jest człowiekiem koloru białego, nie wyznaje islamu. Na banerze jest napis" raus won stąd hau ab" - gdzie tu rasistowskie akcenty o których pisze do redakcji? (wiem, gdyż zdjęcie krąży w sieci, sam je porozsyłał). Mniemam, że dwujęzyczność napisu bierze się stąd, że Ryszard F. ma podwójne obywatelstwo, i z tego co słychać, o wiele bardziej czuje się Niemcem. Mało tego potrafi w niewybredny sposób dawać do zrozumienia wyższość niemieckiej nacji nad polską, jak i siłę nabywczą ukochanego przez niego €.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 18:36:59] • [IP: 89.234.157.***]

Pan Ryszard jest starym komuchem, psioczy na PiS, a sam korzysta z putinowskich metod manipulacji, jest konfidentem i składa podejrzane wizyty w urzędzie, zresztą po samym nazwisku widać, że najprawdopodobniej przyjechał na ruskim czołgu.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 18:16:06] • [IP: 192.42.116.**]

"Czyżby klany w Międzywodziu zwarli szeregi..." Czy pisał to analfabeta? To nie ma sensu. Do szkoły podstawowej marsz!

Gość • Czwartek [17.09.2020, 17:52:29] • [IP: 192.42.116.**]

"Mateusz, weź zorganizuj te wybory, przecież Andrzejowi poparcie spada" - Ryszard F. do Mateusza Morawieckiego, kwiecień 2020 roku.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 14:56:09] • [IP: 188.146.177.**]

Czyżby klany w Międzywodziu zwarli szeregi...

Gość • Czwartek [17.09.2020, 09:52:36] • [IP: 192.95.4.***]

Jakiś wieśniak to powiesił.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 09:42:54] • [IP: 37.47.180.**]

Jak widać bezpardonowa walka o wpływy.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 07:58:01] • [IP: 83.25.94.**]

Pan Ryszard jest innego koloru skóry niż biały, że tu rasizm się podnosi?

Gość • Środa [16.09.2020, 23:51:39] • [IP: 77.115.20.**]

Pisz jasno nie ściemniaj zgłoś do prokuratury a nie płacz na portalu.

Gość • Środa [16.09.2020, 23:04:51] • [IP: 31.0.46.**]

Ryszard Ty draniu oddaj rower?

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wolin: Zadymienie w kotłowni postawiło na nogi 5 zastępów straży pożarnej W domu jednorodzinnym w miejscowości Laska w gminie Wolin pojawił się dym. Duże ilości dymu wydobywały się z kotłowni. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. - Do działań ruszyli strażacy z PSP Międzyzdroje 2 zastępy, OSP Wolin 2 zastępy oraz 1 zastęp z OSP Troszyn- poinformował nas rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim, Michał Wiaderski. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 22 listopada około godziny 10:00. ■ 20 – 27 listopada 2020 - Europejski Tydzień Testowania ■ Dramat na drodze koło Miłachowa. W wypadku zginęła 18 - letnia dziewczyna! Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze koło miejscowości Miłachowo w gminie Kamień Pomorski. Kierowca z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn uderzył w drzewo. Auto stanęło w płomieniach. Na miejscu zginęła pasażerka nissana, 18 - letnia dziewczyna, której zwęglone ciało znalazły służby. Poszkodowany został także kierujący pojazdem 20 - latek. - W ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Gryficach - informuje Katarzyna Jasion z KPP w Kamieniu Pomorskim. Z informacji przekazanych przez policję wynika także, że kierowca osobówki pochodził z powiatu kamieńskiego, a jego pasażerka była spoza naszego powiatu ■ 350 balotów siana spłonęło w Laskach W czwartkowy poranek strażaków z powiatu kamieńskiego postawiła na nogi informacja o palących się balotach siana w miejscowości Laska w gminie Wolin. Na miejsce natychmiast zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. Niestety, w momencie przybycia na miejsce pierwszych zastępów strażaków pożar był już rozwinięty. W sumie spłonęło 350 balotów siana. W akcji gaśniczej wzięły udział 2 zastępy straży pożarnej z PSP Międzyzdroj, i po jednym z OSP Rozwarowo, OSP Troszyn i OSP Wolin. Do pożaru doszło w czwartek, 12 listopada, po godzinie 9:00. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■ Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolinie zatrudni osobę na stanowisku Terapeuta Zajęciowy do Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzyzdrojach. Praca od grudnia. Tel. 695175579 ■