POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [16.09.2020, 22:51:33] • Międzywodzie

Kto chce wygonić prezesa Stowarzyszenia Międzywodzie Park?

Kto chce wygonić prezesa Stowarzyszenia Międzywodzie Park?

fot. Czytelnik

Na płocie otaczającym basen w centrum jednego z osiedli pojawił się baner o jednoznacznej treści. Napis sugeruje, że komuś najwyraźniej przeszkadza obecność osoby wymienionej na banerze. Jest nią prezes Stowarzyszenia Międzywodzie Park i to on poinformował redakcję o zaistniałej sytuacji.

- Jestem prezesem Stowarzyszenia Międzywodzie Park w Międzywodziu przy ul. Szkolnej 17-17M. Dzisiaj zauważyłem rasistowski transparent na płocie wspólnego basenu w centrum osiedla prywatnych nieruchomości. Ponieważ obiekt jest monitorowany, zarejestrował sylwetkę osoby, która to wczoraj wieczorem umieściła. Podejrzewam kilku właścicieli o ten haniebny czyn, mając na uwadze ostatnie walne zebranie sprzed 2 tyg. Po zebraniu otrzymałem groźby karalne, dzisiaj transparent - pytanie co będzie jutro? - pisze pan Ryszard.

Kto chce wygonić prezesa Stowarzyszenia Międzywodzie Park?

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Niedziela [11.10.2020, 13:37:53] • [IP: 87.168.251.***]

Takiego „medialnego poblysku“ normalny czlowiek by unikal. W tym PRZYPADKU pierwsza mysla, ktora mi sie nasunela, bylo rowniez, ze sam zlecil zrobienie tego banera.

Gość • Piątek [09.10.2020, 20:26:30] • [IP: 5.173.153.***]

czy jednemu psu burek na imie? skad wie ze o niego chodzi? ten prezio to niezly cwaniak sam pewnie powiesil baner zeby sie wylansowac i blyszczy w mediach

Gość • Piątek [02.10.2020, 22:33:52] • [IP: 93.238.15.***]

Autorem ostatniego komentarza jest z pewnoscia wlasciciel lokalu, ktory posiada jedno miejscem postojowe, a wystawia lokal na 8-10 lozek i 2-3 samochody.. Takiemu naturalnie drzewka teraz przeszkadzaja😂 Na tym osieldu nigdy nie bedzie zgody! Niekompetentny prezes, wrecz caly zarzad i zarzadca i dwa ugrupowania wspolwlascicieli nieruchomosci: tych, ktorzy wynajmuja i dla ktorych sie tylko zlotowka liczy, nie szanujac przy tym kompletnie potrzeb i spokoju druguej grupy, ktora nieruchomosc nabyla z mysla o wypoczynku. Dlatego nie do konca jest wiadomo, czy „wygonienie“ Ryszarda cokolwiek tam zmieni😂

Gość • Wtorek [29.09.2020, 15:17:00] • [IP: 93.238.15.***]

Autorem ostatniego komentarza jest z pewnoscia wlasciciel lokalu, ktory posiada jedno miejscem postojowe, a wystawia lokal na 8-10 lozek i 2-3 samochody.. Takiemu naturalnie drzewka teraz przeszkadzaja😂 Na tym osieldu nigdy nie bedzie zgody! Niekompetentny prezes, wrecz caly zarzad i zarzadca i dwa ugrupowania wspolwlascicieli nieruchomosci: tych, ktorzy wynajmuja i dla ktorych sie tylko zlotowka liczy, nie szanujac przy tym kompletnie potrzeb i spokoju druguej grupy, ktora nieruchomosc nabyla z mysla o wypoczynku. Dlatego nie do konca jest wiadomo, czy „wygonienie“ Ryszarda cokolwiek tam zmieni😂

Gość • Piątek [25.09.2020, 20:18:20] • [IP: 83.8.58.***]

O IQ tego" prezesa" dobitnie świadczą drzewka świeżo posadzone na części wspólnej osiedla, widoczne na zdjęciu. W miejscowości wypoczynkowej, która zarabia na turystach przyjeżdżających samochodami, w miejscowości, która chronicznie cierpi na brak miejsc do parkowania, ten" prezes IQ" nasadził rośliny w miejscu, gdzie mogły parkować trzy samochody!! Dużo by się rozpisywać o jego irracjonalnych złośliwościach... Nie udanej zabawy życzyć współwłaścicielom, a tego żeby" prezes IQ" dostosował się do zaleceń umieszczonych na banerze!! BITTE RYSIEK !! Przy okazji życzeń, to redakcji Ikamien.pl, która notabene wykonuje dobrą, dziennikarską robotę, życzmy rzetelności przy propagowaniu tego typu" afer".

Gość • Piątek [25.09.2020, 14:42:35] • [IP: 93.238.14.***]

I to swiadczy o IQ tego „prezesa“. Inny ze wstydu by sie spalil! On naglasza jeszcze sprawe w regionalnej gazecie😂 Autor banera mogl ograniczyc sie tylko do j.polskiego. „Prezes“ ma j.niemiecki opanowany na poziomie... „Kali kochac, Kali uciac...“, ze o „Prezesowej“ juz nie wspomne! Zero znajomosci niemieckiej gramatyki. Polskiej zreszta rowniez. Ale. ...“widzialy galy co wybieraly...“. Udanej zabawy zycze wszystkim wspolwlascicielom nieruchomosci na tym osiedlu😂

Gość • Niedziela [20.09.2020, 18:33:16] • [IP: 83.23.225.***]

mylenie rasizmu z nacjonalizmem, co za człowiek XD

Gość • Piątek [18.09.2020, 14:24:41] • [IP: 83.21.207.***]

Niech żyje Rychu!

Gość • Piątek [18.09.2020, 09:12:33] • [IP: 31.0.27.***]

Ryszard F. pisze" rasistowski transparent"... tak jak napisano wcześniej, ten pan" korzysta z putinowskich metod manipulacji". Ryszard F. jest człowiekiem koloru białego, nie wyznaje islamu. Na banerze jest napis" raus won stąd hau ab" - gdzie tu rasistowskie akcenty o których pisze do redakcji? (wiem, gdyż zdjęcie krąży w sieci, sam je porozsyłał). Mniemam, że dwujęzyczność napisu bierze się stąd, że Ryszard F. ma podwójne obywatelstwo, i z tego co słychać, o wiele bardziej czuje się Niemcem. Mało tego potrafi w niewybredny sposób dawać do zrozumienia wyższość niemieckiej nacji nad polską, jak i siłę nabywczą ukochanego przez niego €.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 18:36:59] • [IP: 89.234.157.***]

Pan Ryszard jest starym komuchem, psioczy na PiS, a sam korzysta z putinowskich metod manipulacji, jest konfidentem i składa podejrzane wizyty w urzędzie, zresztą po samym nazwisku widać, że najprawdopodobniej przyjechał na ruskim czołgu.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 18:16:06] • [IP: 192.42.116.**]

"Czyżby klany w Międzywodziu zwarli szeregi..." Czy pisał to analfabeta? To nie ma sensu. Do szkoły podstawowej marsz!

Gość • Czwartek [17.09.2020, 17:52:29] • [IP: 192.42.116.**]

"Mateusz, weź zorganizuj te wybory, przecież Andrzejowi poparcie spada" - Ryszard F. do Mateusza Morawieckiego, kwiecień 2020 roku.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 14:56:09] • [IP: 188.146.177.**]

Czyżby klany w Międzywodziu zwarli szeregi...

Gość • Czwartek [17.09.2020, 09:52:36] • [IP: 192.95.4.***]

Jakiś wieśniak to powiesił.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 09:42:54] • [IP: 37.47.180.**]

Jak widać bezpardonowa walka o wpływy.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 07:58:01] • [IP: 83.25.94.**]

Pan Ryszard jest innego koloru skóry niż biały, że tu rasizm się podnosi?

Gość • Środa [16.09.2020, 23:51:39] • [IP: 77.115.20.**]

Pisz jasno nie ściemniaj zgłoś do prokuratury a nie płacz na portalu.

Gość • Środa [16.09.2020, 23:04:51] • [IP: 31.0.46.**]

Ryszard Ty draniu oddaj rower?

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejscami na linii frontu atmosferycznego spodziewane są lokalne burze z intensywnymi opadami deszczu o wydajności do 10-30 mm w czasie trwania zjawiska połączone z porywami wiatru o prędkości do 40-60 km/h. ■ Straż pożarna i policja na Piastowej w Kamieniu Pomorskim. W mieszkaniu były zwłoki Policja, a następnie straż pożarna przyjechały na ulicę Piastową w Kamieniu Pomorskim. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki mężczyzny. Służby na miejsce przyjechały po zgłoszeniu dotyczącym braku kontaktu z mężczyzną. Nie odbierał telefonu i nie otwierał drzwi. Zaniepokojony znajomy wezwał policję. Niestety policjantom także nie udało się nawiązać kontaktu z mężczyzną. Funkcjonariusze na miejsce wezwali strażaków. Ci dostali się do mieszkania, w środku okazało się, że na pomoc było już za późno. W środku ujawniono zwłoki 57 - letniego mężczyzny. Jak udało nam się ustalić przyczyną zgonu było zatrzymanie krążenia. Do zdarzenia doszło w piątek, 4 czerwca po godzinie 20:00. ■ Bez zmian pozostaje jednak obowiązek zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki w pomieszczeniach zamkniętych, m.in. w transporcie zbiorowym, w sklepach, w kinach, teatrach, a także w kościołach ■ Służby odnalazły ciało młodej kobiety. Spełnił się najtragiczniejszy scenariusz ■ Krajowa Administracja Skarbowa w Szczecinie opublikowała wstępne podsumowanie akcji PIT 2020. Mimo pandemii koronawirusa niektórym przedsiębiorcom powodzi się nad wyraz dobrze. Ilość osób deklarujących przychód / dochód na poziomie powyżej miliona złotych jest wyższa o 166 osób w stosunku do roku 2020. To dobra wiadomość, bo wielu analityków spodziewało się sytuacji sprzed ponad dekady, gdy jeden raz w historii zmniejszyła się liczba milionerów – to czas wielkiego kryzysu gospodarczego ■ Dla Niemców nie jesteśmy już krajem wysokiego ryzyka. Są nowe regulacje dla podróżnych Niemcy przestały uznawać Polskę za kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich sąsiadów wjedziemy bez konieczności wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Świnoujście: Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! Jak informuje GDDKiA maszyna TBM zdołała już wydrążyć 330 metrów świnoujskiego tunelu. Zamontowanych zostało ponad 200 pierścieni obudowy. ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Dziesięć organizacji apeluje do Premiera Morawieckiego: kody PKD nie mogą być wyznacznikiem pomocy dla przedsiębiorców Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie kolejny raz apeluje do Premiera Mateusza Morawieckiego i Rządu RP o wycofanie się z krzywdzącego przedsiębiorców kryterium kodów PKD jako czynnika uzależniającego wsparcie. Postulujemy, by to spadek przychodów – jako najbardziej obiektywny czynnik – był wyznacznikiem, które firmy potrzebują wsparcia. Sygnatariuszami listu są instytucje gospodarcze, które podobnie jak Izba uważają, że przedsiębiorcom w obliczu TRZECIEGO lockdownu należy się pomoc i wsparcie. ■ Międzyzdroje - rusza przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn. „przebudowa drogi ul. Głównej w m. Lubin wraz z odcinkiem drogi ul. Turkusowej w m. Wapnica wraz z sieciami” ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Pacjenci covidowi mają osobny telefon Rodziny pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie mogą odwiedzać swoich bliskich w szpitalu w Kamieniu Pomorskim. Możliwa jest jedynie wizyta księdza. - U pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie ma odwiedzin, ale na życzenie pacjenta bądź rodziny pacjenta możliwa jest wizyta księdza - informuje Agnieszka Borzęcka ze szpitala św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim. Jak hospitalizowani mogą się kontaktować z rodziną? Na oddziale covidowym jest oddzielny numer telefonu ( 729 058 397 ) przeznaczony tylko dla pacjentów zakażonych Covid-19. Przez telefon można też prowadzić videorozmowy. ■