POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [03.09.2020, 18:44:34] • Międzyzdroje

Śmierć po bójce w centrum Międzyzdrojów

Śmierć po bójce w centrum Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj w Międzyzdrojach w centrum miasta. Mimo szybkiej akcji ratunkowej niestety nie udało się uratować uczestnika zdarzenia.

Dzisiaj, 3 września doszło do szarpaniny dwóch mężczyzn w samym centrum Międzyzdrojów. Mężczyzna w średnim wieku został popchnięty na betonowe schody. Zginął na miejscu.

Śmierć po bójce w centrum Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Do zdarzenia doszło na najbardziej uczęszczanej ulicy Międzyzdrojów, na ulicy Gryfa Pomorskiego to jest pomiędzy sklepem Rossman, a sklepem Netto. W pobliżu znajduje się Pogotowie Ratunkowe oraz posterunek Policji. Jest to ciąg handlowo - usługowy. Wszystko wydarzyło się około godziny 14-tej. Technicy kryminalni i prokurator dokonali oględzin i zabezpieczyli dowody.

Śmierć po bójce w centrum Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Świadkowie zdarzenia opowiadali, że doszło do szarpaniny, a popchnięty mężczyzna tak nieszczęśliwie upadł, że głową uderzył o beton. Śmierć nastąpiła niestety natychmiast.

Śmierć po bójce w centrum Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Policja nie przekazuje informacji, ponieważ śledztwo prowadzi prokurator ze Świnoujścia. Sprawca zdarzenia został zatrzymany.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Czwartek [10.09.2020, 10:19:34] • [IP: 94.254.232.***]

Czy to byl taki Pan w srednim wieku, ? Wolno sie poruszajacy z dosyc ciemna twarzą ? Czesto widziany w przejściu przez krzaki od tylu netto

Gość • Niedziela [06.09.2020, 20:03:39] • [IP: 149.202.98.***]

A może się bronił? Nie było mnie tam to nie oceniam.

Gość • Niedziela [06.09.2020, 14:50:12] • [IP: 176.221.123.***]

Jak ktoś narusza nietykalność cielesną innej osoby musi zdawać sobie sprawę że może kogoś zabić w taki właśnie sposób więc ewidentnie kogoś zabił i powinien ponieść kare zwyrodnialec.

Gość • Niedziela [06.09.2020, 09:43:04] • [IP: 192.95.4.***]

Jakbyś był taki mądry jak próbujesz być byś wiedział, że dowódca może pozwolić zdjąć górę. Pozatym po co do akcji zabezpieczenia takiego terenu skafander? Chyba, że ty komuch to zmień kraj na koree polnocna i tam sobie próbuj pouczać.

Gość • Sobota [05.09.2020, 23:49:27] • [IP: 83.20.80.***]

A gdzie Panowie z OSP Międzyzdroje maja mundury?? Czy moze po piwko przyjechali??

Gość • Sobota [05.09.2020, 12:41:37] • [IP: 167.114.102.***]

Morderstwo jest wtedy jak ktoś planował lub miał taki zamiar. Czy tutał tak było pseudo sędzio komentatorzy? Byłeś świadkiem, że się wypowiadasz z taką pewnością?

Gość • Sobota [05.09.2020, 11:30:19] • [IP: 83.7.88.***]

Proszę nie mylić zabójstwa z morderstwem. To nie są synonimy. Nieumyślne spowodowanie śmierci jest zabójstwem, ale nie jest morderstwem.

Gość • Sobota [05.09.2020, 05:18:01] • [IP: 188.47.27.**]

To nie wypadek. To morderstwo. Proszę nie wybielać mordercy.

Gość • Piątek [04.09.2020, 21:21:41] • [IP: 5.172.235.***]

Gość • Piątek [04.09.2020, 15:37:13] • [IP: 83.8.37.***]

Gość • Piątek [04.09.2020, 13:01:51] • [IP: 192.95.4.***]

31.0.21 A co, szczęśliwy? Zamierzony? Obierzyświecie 😂

Gość • Piątek [04.09.2020, 11:46:54] • [IP: 31.0.21.**]

Wypadek? Nieszcześliwy? Litości. Znowu brak pojęcia o świecie u psna fotografa.

Gość • Piątek [04.09.2020, 08:43:46] • [IP: 188.146.189.**]

Przy wjeździe jest informacja że miasto jest monitorowane. To nie prawda. Niema takiego monitoringu zawodowego z zapisem kompleksowym miasta. Ważnych miejsc i ciągów komunikacyjnych. Kubkrze mają się dobrze od wielu lat.

Gość • Piątek [04.09.2020, 06:58:14] • [IP: 109.41.1.***]

Jestem w Międzyzdrojach od 10 lat, bardzo często słyszy sie o róznego rodzaju wypadkach śmiertelnych w śród mieszkańców. Ten przykład pokazuje, że problemy i punkty, , zapalne, , w mieście nie znikną jeżeli miasto nie zajmuje sie bolączkami mieszkańców. . Piękne obszary zieleni, betonowe wieżowce. .turystyka to 5 miesięcy życia. . a mieszkańcy żyją tutaj cały rok. .I tak pozostanie od nieszczęścia do nieszczęscia... Dużo ludzi wyjeżdza i ja też, ,

Gość • Piątek [04.09.2020, 01:05:54] • [IP: 89.151.38.**]

Ale niefart dla tego co upadlbi dla tego co popchnal :(

Gość • Piątek [04.09.2020, 00:38:53] • [IP: 37.47.135.***]

Marcinek pod Biedrą od amaren, Yakuza pod netto od kelerisòw. ... [`]

Gość • Czwartek [03.09.2020, 21:49:16] • [IP: 217.138.209.***]

Czy redaktorowi znane jest kodeksowe określenie bójki?

Gość • Czwartek [03.09.2020, 21:36:06] • [IP: 83.8.80.***]

Wiadomo czy to osoby miejscowe ?bardzo przykre...

Gość • Czwartek [03.09.2020, 20:39:19] • [IP: 37.47.184.***]

Yakuza pozostał na zawsze pod netto.

Gość • Czwartek [03.09.2020, 20:14:29] • [IP: 5.173.114.**]

I jak można sobie szybko życie zniszczyć, kiedyś po pewnej sytuacji wiem jedno ze czasami lepiej sie odwrócić I isc przed siebie niz siedzieć za kogos przypadkowego.

Gość • Czwartek [03.09.2020, 20:04:59] • [IP: 188.146.186.***]

Już zaczynają się zabijać...