POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [04.08.2020, 23:16:40] • Międzyzdroje

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Organizator

Na bazie istniejącego pozwolenia na budowę realizowany jest największy Park Handlowy w Międzyzdrojach.



Po prawej stronie przed wiaduktem kolejowym w Międzyzdrojach na trudnym torfowym terenie powstaje duża kompleksowa inwestycja polegająca na budowie Parku Handlowego. Inwestycje koordynuje grupa specjalistów z firmy Timoszyk Group z Gorzowa Wielkopolskiego.

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Wiemy, że ma tu powstać szereg sklepów od spożywczych, odzieżowych aż po elektromarket z produktami nie tylko telewizyjnymi. Będzie można również zatankować samochód na nowej stacji paliw BP, która już uzyskała pozwolenie na budowę. Klienci nowego Parku Handlowego będą mogli zjeść w jednej z międzynarodowych sieci restauracji. Inwestycja została podzielona na trzy etapy. Jest rozwojowa. Dzisiaj jeszcze wszystkiego nie możemy ujawnić, ponieważ wiele jest jeszcze na etapie uzgodnień. Tereny są rozległe i być może w przyszłości kolejno będą zabudowywane.
Inwestorem jest: SGG INVEST Sp. z o.o.

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

O wypowiedź poprosiliśmy mgr. Inż. Zygmunta Siarkiewicza Prezesa Zarządu Poland Investment Property Funds Sp. z o.o. z Gorzowa Wielkopolskiego, odpowiedzialnego za komercjalizacje tej inwestycji.

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Organizator

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Organizator

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Poniedziałek [24.08.2020, 08:51:02] • [IP: 188.146.174.***]

Gegrbdgd

Gość • Niedziela [16.08.2020, 09:10:29] • [IP: 83.20.214.***]

Tak...Na pewno będzie" szereg sklepów spożywczych"...Biedronka już jest. :)

Gość • Niedziela [09.08.2020, 20:36:50] • [IP: 188.146.188.**]

Przecież Mrówka jest - Dombud- to Mrówka.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 14:21:01] • [IP: 83.20.222.**]

A może Mrówka by powstała, byłoby miło

Gość • Niedziela [09.08.2020, 10:29:09] • [IP: 83.168.84.**]

dlaczego w Polsce buduje się najgorsze sklepy z żywnością ?

Duch • Sobota [08.08.2020, 21:48:08] • [IP: 188.147.120.***]

Puszczają ścieki do zalewu jak ich zbiorniki zalewa, ktoś na to pozwala

Gość • Sobota [08.08.2020, 20:58:40] • [IP: 83.21.214.***]

a ja poproszę parking piętrowy dla samochodów

rys • Piątek [07.08.2020, 14:23:55] • [IP: 89.174.73.**]

Dlaczego nie zainwestują w jakąś ciekawą sprawę dla mieszkańców tylko robienie kasy ponad wszystko, przecież po sezonie to te dyskonty które są to żrą się ze sobą cenami i to jest ewidentnie widać, gdyby powstał jakiś basen kąpielowy lub inny jak to jest w innych gminach nadmorskich ale nie..., kasa i jeszcze raz kasa i to nie nasze sklepy

Gość • Czwartek [06.08.2020, 17:16:48] • [IP: 31.0.124.*]

Super pomysł brawo

Gość • Czwartek [06.08.2020, 16:08:04] • [IP: 178.238.243.**]

Nie brawo miasto bo te tereny należą do solmaru

Gość • Czwartek [06.08.2020, 07:22:19] • [IP: 94.254.225.**]

Oczyszczalnia ta sama utkniemy w fekaliach Smród jest cały czas Park wodny przydał by się bardziej niż to co się buduje

Gość • Czwartek [06.08.2020, 06:16:08] • [IP: 185.210.36.***]

okropne będą 4 stacje benzynowe.chińskie sklepy ZALEJE NAS SZAMBO, BO OCZYSZCZALNIA STARA, a podłączą się jeszcze apartamentowce, a wszystko leci jedną rurą przepompowywują przez ulicę do zalewu

Gość • Środa [05.08.2020, 23:10:24] • [IP: 213.76.131.**]

I smierdzący MC

Gość • Środa [05.08.2020, 17:45:02] • [IP: 188.146.169.**]

Czemu nie myślimy o polskim dyskoncie, polskiej stacji paliw itp? Jak tak dalej będziemy dorabiać inne państwa to nie dziwmy się później, że żyje nam się jak żyje. Włączcie ludzie myślenie. Poza tym zauważmy, budynków przybywa, a oczyszczalnia ta sama. Smród, że aż wstyd!

Gość • Środa [05.08.2020, 17:03:37] • [IP: 31.1.184.***]

„huehue. na terenach bagiennych. gdzież ta woda wypłynie...?„ = Rowem melioracyjnym do Zalewu profesorze

Gość • Środa [05.08.2020, 16:42:26] • [IP: 188.146.183.***]

extra, biedronka i 3 budki z ciuchami, tego mi właśnie brakowało... ta myjnia taka samoobsługowa z pistoletami to rzeczywiście byłoby fajne :) a może MCDonalds :*

Gość • Środa [05.08.2020, 16:20:17] • [IP: 83.25.64.***]

huehue. na terenach bagiennych. gdzież ta woda wypłynie...?

Gość • Środa [05.08.2020, 14:16:11] • [IP: 178.238.243.***]

A może by tak coś wstylu Castorama lub Leroy Merlin?

Gość • Środa [05.08.2020, 11:55:47] • [IP: 195.116.253.***]

Wjazdy i wyjazdy, oby były bezkolizyjne, bo mogą być kłopoty latem.

Gość • Środa [05.08.2020, 10:58:25] • [IP: 89.174.73.**]

Myjnia, myjnia i jeszcze raz myjnia bezdotykowa..

Gość • Środa [05.08.2020, 10:22:10] • [IP: 80.245.177.***]

BP poprosimy z myjnia bezdotykową :)

Woodman • Środa [05.08.2020, 09:44:53] • [IP: 5.173.42.**]

Super inwestycja, w końcu będzie ładnie na wjeździe. Zamiast torfu, będą ładnie prezentujące się sklepy. Brawo dla Miasta.

Gość • Środa [05.08.2020, 09:18:34] • [IP: 80.245.177.***]

Bardzo fajnie oby się to tylko utrzymało, bo po sezonie mało nas jest

Gość • Środa [05.08.2020, 09:10:03] • [IP: 83.20.229.***]

SUPER!!

Gość • Środa [05.08.2020, 08:59:33] • [IP: 31.0.86.**]

Biedronki w tym miejscu brakowało. Będą trzepać kasę na działkowiczach, bo nikt inny tam się nie pojawi. Bp? Ok,. niech będzie. Im większa konkurencja, tym lepiej dla klienta. Orlen będzie musiał walczyć ceną, może wreszcie postawią koło ronda jakiś wyświetlacz z informacją na temat cen. Tylko jakie to są inwestycje dla mieszkańców? Inwestycja dla regionu jest zakład produkcyjny! a nie kolejne sklepy.

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wolin: Zadymienie w kotłowni postawiło na nogi 5 zastępów straży pożarnej W domu jednorodzinnym w miejscowości Laska w gminie Wolin pojawił się dym. Duże ilości dymu wydobywały się z kotłowni. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. - Do działań ruszyli strażacy z PSP Międzyzdroje 2 zastępy, OSP Wolin 2 zastępy oraz 1 zastęp z OSP Troszyn- poinformował nas rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim, Michał Wiaderski. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 22 listopada około godziny 10:00. ■ 20 – 27 listopada 2020 - Europejski Tydzień Testowania ■ Dramat na drodze koło Miłachowa. W wypadku zginęła 18 - letnia dziewczyna! Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze koło miejscowości Miłachowo w gminie Kamień Pomorski. Kierowca z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn uderzył w drzewo. Auto stanęło w płomieniach. Na miejscu zginęła pasażerka nissana, 18 - letnia dziewczyna, której zwęglone ciało znalazły służby. Poszkodowany został także kierujący pojazdem 20 - latek. - W ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Gryficach - informuje Katarzyna Jasion z KPP w Kamieniu Pomorskim. Z informacji przekazanych przez policję wynika także, że kierowca osobówki pochodził z powiatu kamieńskiego, a jego pasażerka była spoza naszego powiatu ■ 350 balotów siana spłonęło w Laskach W czwartkowy poranek strażaków z powiatu kamieńskiego postawiła na nogi informacja o palących się balotach siana w miejscowości Laska w gminie Wolin. Na miejsce natychmiast zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. Niestety, w momencie przybycia na miejsce pierwszych zastępów strażaków pożar był już rozwinięty. W sumie spłonęło 350 balotów siana. W akcji gaśniczej wzięły udział 2 zastępy straży pożarnej z PSP Międzyzdroj, i po jednym z OSP Rozwarowo, OSP Troszyn i OSP Wolin. Do pożaru doszło w czwartek, 12 listopada, po godzinie 9:00. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■ Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolinie zatrudni osobę na stanowisku Terapeuta Zajęciowy do Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzyzdrojach. Praca od grudnia. Tel. 695175579 ■