POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [04.08.2020, 23:16:40] • Międzyzdroje

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Organizator

Na bazie istniejącego pozwolenia na budowę realizowany jest największy Park Handlowy w Międzyzdrojach.



Po prawej stronie przed wiaduktem kolejowym w Międzyzdrojach na trudnym torfowym terenie powstaje duża kompleksowa inwestycja polegająca na budowie Parku Handlowego. Inwestycje koordynuje grupa specjalistów z firmy Timoszyk Group z Gorzowa Wielkopolskiego.

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Wiemy, że ma tu powstać szereg sklepów od spożywczych, odzieżowych aż po elektromarket z produktami nie tylko telewizyjnymi. Będzie można również zatankować samochód na nowej stacji paliw BP, która już uzyskała pozwolenie na budowę. Klienci nowego Parku Handlowego będą mogli zjeść w jednej z międzynarodowych sieci restauracji. Inwestycja została podzielona na trzy etapy. Jest rozwojowa. Dzisiaj jeszcze wszystkiego nie możemy ujawnić, ponieważ wiele jest jeszcze na etapie uzgodnień. Tereny są rozległe i być może w przyszłości kolejno będą zabudowywane.
Inwestorem jest: SGG INVEST Sp. z o.o.

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

O wypowiedź poprosiliśmy mgr. Inż. Zygmunta Siarkiewicza Prezesa Zarządu Poland Investment Property Funds Sp. z o.o. z Gorzowa Wielkopolskiego, odpowiedzialnego za komercjalizacje tej inwestycji.

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Organizator

Nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Organizator

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Poniedziałek [24.08.2020, 08:51:02] • [IP: 188.146.174.***]

Gegrbdgd

Gość • Niedziela [16.08.2020, 09:10:29] • [IP: 83.20.214.***]

Tak...Na pewno będzie" szereg sklepów spożywczych"...Biedronka już jest. :)

Gość • Niedziela [09.08.2020, 20:36:50] • [IP: 188.146.188.**]

Przecież Mrówka jest - Dombud- to Mrówka.

Gość • Niedziela [09.08.2020, 14:21:01] • [IP: 83.20.222.**]

A może Mrówka by powstała, byłoby miło

Gość • Niedziela [09.08.2020, 10:29:09] • [IP: 83.168.84.**]

dlaczego w Polsce buduje się najgorsze sklepy z żywnością ?

Duch • Sobota [08.08.2020, 21:48:08] • [IP: 188.147.120.***]

Puszczają ścieki do zalewu jak ich zbiorniki zalewa, ktoś na to pozwala

Gość • Sobota [08.08.2020, 20:58:40] • [IP: 83.21.214.***]

a ja poproszę parking piętrowy dla samochodów

rys • Piątek [07.08.2020, 14:23:55] • [IP: 89.174.73.**]

Dlaczego nie zainwestują w jakąś ciekawą sprawę dla mieszkańców tylko robienie kasy ponad wszystko, przecież po sezonie to te dyskonty które są to żrą się ze sobą cenami i to jest ewidentnie widać, gdyby powstał jakiś basen kąpielowy lub inny jak to jest w innych gminach nadmorskich ale nie..., kasa i jeszcze raz kasa i to nie nasze sklepy

Gość • Czwartek [06.08.2020, 17:16:48] • [IP: 31.0.124.*]

Super pomysł brawo

Gość • Czwartek [06.08.2020, 16:08:04] • [IP: 178.238.243.**]

Nie brawo miasto bo te tereny należą do solmaru

Gość • Czwartek [06.08.2020, 07:22:19] • [IP: 94.254.225.**]

Oczyszczalnia ta sama utkniemy w fekaliach Smród jest cały czas Park wodny przydał by się bardziej niż to co się buduje

Gość • Czwartek [06.08.2020, 06:16:08] • [IP: 185.210.36.***]

okropne będą 4 stacje benzynowe.chińskie sklepy ZALEJE NAS SZAMBO, BO OCZYSZCZALNIA STARA, a podłączą się jeszcze apartamentowce, a wszystko leci jedną rurą przepompowywują przez ulicę do zalewu

Gość • Środa [05.08.2020, 23:10:24] • [IP: 213.76.131.**]

I smierdzący MC

Gość • Środa [05.08.2020, 17:45:02] • [IP: 188.146.169.**]

Czemu nie myślimy o polskim dyskoncie, polskiej stacji paliw itp? Jak tak dalej będziemy dorabiać inne państwa to nie dziwmy się później, że żyje nam się jak żyje. Włączcie ludzie myślenie. Poza tym zauważmy, budynków przybywa, a oczyszczalnia ta sama. Smród, że aż wstyd!

Gość • Środa [05.08.2020, 17:03:37] • [IP: 31.1.184.***]

„huehue. na terenach bagiennych. gdzież ta woda wypłynie...?„ = Rowem melioracyjnym do Zalewu profesorze

Gość • Środa [05.08.2020, 16:42:26] • [IP: 188.146.183.***]

extra, biedronka i 3 budki z ciuchami, tego mi właśnie brakowało... ta myjnia taka samoobsługowa z pistoletami to rzeczywiście byłoby fajne :) a może MCDonalds :*

Gość • Środa [05.08.2020, 16:20:17] • [IP: 83.25.64.***]

huehue. na terenach bagiennych. gdzież ta woda wypłynie...?

Gość • Środa [05.08.2020, 14:16:11] • [IP: 178.238.243.***]

A może by tak coś wstylu Castorama lub Leroy Merlin?

Gość • Środa [05.08.2020, 11:55:47] • [IP: 195.116.253.***]

Wjazdy i wyjazdy, oby były bezkolizyjne, bo mogą być kłopoty latem.

Gość • Środa [05.08.2020, 10:58:25] • [IP: 89.174.73.**]

Myjnia, myjnia i jeszcze raz myjnia bezdotykowa..

Gość • Środa [05.08.2020, 10:22:10] • [IP: 80.245.177.***]

BP poprosimy z myjnia bezdotykową :)

Woodman • Środa [05.08.2020, 09:44:53] • [IP: 5.173.42.**]

Super inwestycja, w końcu będzie ładnie na wjeździe. Zamiast torfu, będą ładnie prezentujące się sklepy. Brawo dla Miasta.

Gość • Środa [05.08.2020, 09:18:34] • [IP: 80.245.177.***]

Bardzo fajnie oby się to tylko utrzymało, bo po sezonie mało nas jest

Gość • Środa [05.08.2020, 09:10:03] • [IP: 83.20.229.***]

SUPER!!

Gość • Środa [05.08.2020, 08:59:33] • [IP: 31.0.86.**]

Biedronki w tym miejscu brakowało. Będą trzepać kasę na działkowiczach, bo nikt inny tam się nie pojawi. Bp? Ok,. niech będzie. Im większa konkurencja, tym lepiej dla klienta. Orlen będzie musiał walczyć ceną, może wreszcie postawią koło ronda jakiś wyświetlacz z informacją na temat cen. Tylko jakie to są inwestycje dla mieszkańców? Inwestycja dla regionu jest zakład produkcyjny! a nie kolejne sklepy.

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Lokalnie na północy kraju występować będą opady deszczu ze śniegiem, które będą miały tendencję do zamarzania w godzinac wieczornych na nawierzchniach dróg i chodników powodując oblodzenia. Na północy prognozowany jest silny wiatr, osiągający maksylamnie w porywach do 60 km/h, a nad morzem do 75 km/h. ■ W południe 4 marca 2021 r. w wieku 75 lat, w 50 roku kapłaństwa, zmarł Ksiądz Prałat Kanonik doktor podporucznik Marian Jan Wittlieb, od 23 lat proboszcz parafii pw. św. Piotra Apostoła w Międzyzdrojach ■ Samochód osobowy wpadł do cieśniny Dziwnej w Dziwnowie. W środku były 4 osoby. Dzieci miały 3 i 7 lat. Kobieta 37 lat, a mężczyzna 41 lat ■ W województwach północnych oraz lokalnie na obszarze kraju w godzinach porannych prognozowane są mgły ograniczające widzialność poniżej 200-400 m, lolanie osadzajądze szadź ■ Czy WPN wprowadzi opłaty za wstęp na plaże? Mieszkańcy zaniepokojeni. Poseł Artur Łącki interweniował. Jest odpowiedź Ministerstwa ■ W centrum Międzyzdrojów przy ulicy Zwycięstwa zapalił się hotel. Pożar wybuchł w środowy poranek, około godziny 7:00. Ogień pojawił się w jednym z pokoi na 3 piętrze. Konieczna była ewakuacja 14 osób, głównie pracowników, którzy mieli się zająć planowaną rozbiórką obiektu. Na ulicę Zwycięstwa szybko przyjechała straż i opanowała pożar i na szczęście nie doszło do rozprzestrzenia się ognia. ■ Akcja „Bezdomni”- nie bądźmy obojętni na ich los. Jeżeli zauważymy osobę narażoną na wychłodzenie, podejdźmy i zapytajmy, czy potrzebuje ona pomocy, a następnie, jeżeli osoba wymaga pomocy, zadzwońmy na telefon alarmowy 112. Telefon odbierze operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego, który po krótkim wywiadzie zadysponuje na miejsce odpowiednie służby. Czasami zaledwie jeden telefon może uratować ludzkie życie. Apelujemy do mieszkańców o pomoc, jeśli widzą Państwo osobę bezdomną lub śpiącą na dworze, a z różnych powodów nie chcą Państwo podejść i sprawdzić czy osoba ta potrzebuje pomocy należy jak najszybciej zawiadomić Policję. Każda taka informacja zostanie sprawdzona. Natychmiast na miejsce skierowany zostanie patrol i jeżeli będzie taka potrzeba funkcjonariusze odwiozą osobę do szpitala, ogrzewalni lub w miejsce dla niej bezpieczne ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■