POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [02.08.2020, 16:38:17] • Międzyzdroje

Brawurowa jazda na wiadukcie w Międzyzdrojach?

Brawurowa jazda na wiadukcie w Międzyzdrojach?

fot. ikamien.pl

Na wiadukcie DK 3 w Międzyzdrojach zabrakło miejsca dla krzepkich kierowców.

W niedzielę po godzinie 14:00 na wiadukcie przy Międzyzdrojach na DK 3 doszło do wypadku dwóch srebrnych osobówek. Na miejsce przybyły służby ratunkowe. W karetkach znalazły się 3 poszkodowane osoby.

Brawurowa jazda na wiadukcie w Międzyzdrojach?

fot. ikamien.pl

Podczas wykonywania zdjęć nasz fotoreporter został obrzucony niecenzuralnymi okrzykami. Policjanci prowadzący czynności na miejscu zdarzenia nie reagowali na takie zachowanie mężczyzny.

Brawurowa jazda na wiadukcie w Międzyzdrojach?

fot. ikamien.pl

Nasz fotoreporter był na poboczu za barierkami poza miejscem wypadku. W tym miejscu dozwolona prędkość wynosi 40 k/h.

Czekamy na więcej informacji od rzecznik policji i pogotowia.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Środa [05.08.2020, 10:50:17] • [IP: 77.10.21.***]

Ten debil swego fakulca skierował w stronę pani policjantki, a to powinno być napiętnowane i to ostro.

Gość • Środa [05.08.2020, 10:01:52] • [IP: 87.78.116.*]

Ta cala sprawa smierdzi, co wyprzedzali sie? Wyscig? Gonili sie? Ciekawy jestem, czy sie dowiemy o co chodzi..

Ewa • Wtorek [04.08.2020, 22:39:05] • [IP: 94.254.136.***]

Po pierwsze gdzie są administratorzy strony, że komentarze w bardzo wymowny sposób hejtujące nie są moderowane? Po drugie, jeżeli ktoś uczestniczący w KOLIZJI (to nie był nawet wypadek) nie życzy sobie aby jego wizerunek nawet zablurowany był gdziekolwiek umieszczany, jakie prawo ma „pan reporter” aby umieszczać takie zdjęcia? Na miejscu nota bene mojego znajomego zgłosiłabym sprawę do prawnika aby osoby umieszczające takie komentarze jak poniżej wiedziały ze w sieci nie są anonimowe a „pan reporter” jeżeli jest proszony o nie robienie zdjęć, powinien jako człowiek (mam nadzieje) inteligentny uszanować decyzje osoby uczestniczącej w kolizji. Ludzie szanujmy się nawzajem bo nie wiemy czy jutro nie będziemy w takiej samej sytuacji, a do osób które naprawdę nie wiedza co zrobić z nadmiarem czasu i energii niech pojadą do schroniska dla zwierząt czy innej instytucji potrzebującej wolontariuszy i zrobią coś dobrego.

Gość • Wtorek [04.08.2020, 21:32:16] • [IP: 5.174.176.***]

DO : Eryk • Niedziela [02.08.2020, 20:57:54] • [IP: 83.20.204.**]A co, może tobie cymbale podać jeszcze adres i numer konta w banku...Skąd się biorą takie puste łby?...🍵🍵🍵

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 22:50:50] • [IP: 167.114.102.***]

Jaki cieć. To na bank ten chłopiec, który niestandardowo korzysta z narządów płciowych.

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 21:41:58] • [IP: 95.41.167.**]

Auto stoi na olx za 1650 zł taki kozak

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 19:46:39] • [IP: 77.88.191.**]

O zesz kurła panie astra za 2 koła, prestisz jak ta lala 😂 gość z fakiem myśli ze jest wypas a wiochmen z niego czystej krwi, taki wiochmen referencyjny 😂

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 16:38:54] • [IP: 188.146.183.***]

to ten słynny macher bokiem leciał? jakby tam stało dziecko, już by pokazywał pod celą ;)

Gość KTM • Poniedziałek [03.08.2020, 16:12:26] • [IP: 109.40.130.**]

Bosze ludzie skąd w was tyle nienawiści i braku kultury ?😂pojęcia nie macie kto był sprawca kolizji i co było powodem przyczyna całego zajścia swoimi komentarzami i brakiem kultury właśnie sami pokazujecie ze jesteście Januszami i internetowymi Piz...mi😂😂pozdrawiam wszystkich najmądrzejszych zjebanych buraków 😂😂😂

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 14:05:49] • [IP: 46.169.7.***]

prawo jazdy zabrać

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 14:02:32] • [IP: 83.20.218.**]

DO IP;185.225.19*** 23:19:02, biale czapki nosza, chlopaki i dziwczyny w calej Polsce pracujacy w, wydziale drogowym.

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 11:03:52] • [IP: 37.47.189.***]

Tyle panu wchodzi jak to sie kiedys do takich gadalo.dobrze burakowi.

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 08:23:10] • [IP: 185.210.36.***]

sprawca pokazuje fakulca a policja nic nie widzi A zdjęcie i ujęcie super

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 07:49:15] • [IP: 83.23.227.***]

Ten w tych czerwonych gaciach to pewnie jakiś pobratymiec Lichockiej

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 06:29:52] • [IP: 188.146.185.***]

Pewnie był po narkotykach. Ciekawe czy mieli test na obecność narkotyków? Tak pobudzeni z takim zachowaniem podczas jazdy mieli problem oceny szerokości jezdni i prędkości. Widać efekt. Chyba że zając tam wyskoczył i trzeba było ominąć.

Qrczak • Poniedziałek [03.08.2020, 02:50:40] • [IP: 37.47.164.**]

Ten ćwok pokazuje jake WIELKIE jest jego przyrodzenie. Buraku śmiejemy się z ciebie hahahahaha

Gość • Niedziela [02.08.2020, 23:57:51] • [IP: 37.47.138.***]

pajac ubrany na w barwy narodowe to jakis cw..el je...y niech se ten palec wsadzi w dupę a puzniej do paskudnej gęby popie..doleniec!

• Niedziela [02.08.2020, 23:19:02] • [IP: 185.225.19.***]

Przecież białe czapki w policji noszą same dziewczyny

Gość • Niedziela [02.08.2020, 22:14:59] • [IP: 37.47.140.***]

Brawo Panie Redaktorze, dzięki za pokazywanie kuriozalnych sytuacji na drodze oraz patologii mafii 3 kubkowej naciągającej bezkarnie turystów w samym sercu Międzyzdrojów przy dużej bezradności władz.

Ramzes III • Niedziela [02.08.2020, 21:48:02] • [IP: 83.20.228.***]

Widać od razu że typ rozumem nie grzeszy pewnie pokazywał jeszcze kierunkowskaz jadąc po wiadukcie

Gość • Niedziela [02.08.2020, 21:42:55] • [IP: 89.174.73.**]

Co za zachowanie? Świadczy o poziomie tej osoby. Słusznie, że dziennikarze pokazują takie zdarzenia. Co by było gdyby rowerzysta poruszał się tym odcinkiem drogi? Trochę wyobraźni

Gość • Niedziela [02.08.2020, 21:37:01] • [IP: 188.146.185.***]

Ten pajac pokazuje palec policjantowi że mu gzik coś zrobi, a za uszkodzenia pokryje ubezpieczyciel, to znaczy my wszyscy z opłat. Może mu naskoczyć policjant, dziennikarz, ktokolwiek. A może to policjanci po cywilu na urlopie? Ale skoro posłanka w sejmie może pokazywać, to takiemu też wolno. Robi się bezprawie.

Gość • Niedziela [02.08.2020, 21:27:23] • [IP: 31.0.33.**]

Byznesmeni z promenady od frytek na spalonym tłuszczu który myśli że wszystko może, władze samorządowe takie patologie hoduja, policja zresztą też nie reagując na łamanie prawa i efekt gotowy

Gość • Niedziela [02.08.2020, 21:19:24] • [IP: 95.41.9.**]

ten palec to se baranie w dupe włóz

Eryk • Niedziela [02.08.2020, 20:57:54] • [IP: 83.20.204.**]

Dlaczego pisząc to każdy jest anonimowy. A co jeśli wam by się tak przydarzyło. Zastanówcie się trochę ludzie.

Oglądasz 1-25 z 37
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejscami na linii frontu atmosferycznego spodziewane są lokalne burze z intensywnymi opadami deszczu o wydajności do 10-30 mm w czasie trwania zjawiska połączone z porywami wiatru o prędkości do 40-60 km/h. ■ Straż pożarna i policja na Piastowej w Kamieniu Pomorskim. W mieszkaniu były zwłoki Policja, a następnie straż pożarna przyjechały na ulicę Piastową w Kamieniu Pomorskim. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki mężczyzny. Służby na miejsce przyjechały po zgłoszeniu dotyczącym braku kontaktu z mężczyzną. Nie odbierał telefonu i nie otwierał drzwi. Zaniepokojony znajomy wezwał policję. Niestety policjantom także nie udało się nawiązać kontaktu z mężczyzną. Funkcjonariusze na miejsce wezwali strażaków. Ci dostali się do mieszkania, w środku okazało się, że na pomoc było już za późno. W środku ujawniono zwłoki 57 - letniego mężczyzny. Jak udało nam się ustalić przyczyną zgonu było zatrzymanie krążenia. Do zdarzenia doszło w piątek, 4 czerwca po godzinie 20:00. ■ Bez zmian pozostaje jednak obowiązek zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki w pomieszczeniach zamkniętych, m.in. w transporcie zbiorowym, w sklepach, w kinach, teatrach, a także w kościołach ■ Służby odnalazły ciało młodej kobiety. Spełnił się najtragiczniejszy scenariusz ■ Krajowa Administracja Skarbowa w Szczecinie opublikowała wstępne podsumowanie akcji PIT 2020. Mimo pandemii koronawirusa niektórym przedsiębiorcom powodzi się nad wyraz dobrze. Ilość osób deklarujących przychód / dochód na poziomie powyżej miliona złotych jest wyższa o 166 osób w stosunku do roku 2020. To dobra wiadomość, bo wielu analityków spodziewało się sytuacji sprzed ponad dekady, gdy jeden raz w historii zmniejszyła się liczba milionerów – to czas wielkiego kryzysu gospodarczego ■ Dla Niemców nie jesteśmy już krajem wysokiego ryzyka. Są nowe regulacje dla podróżnych Niemcy przestały uznawać Polskę za kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich sąsiadów wjedziemy bez konieczności wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Świnoujście: Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! Jak informuje GDDKiA maszyna TBM zdołała już wydrążyć 330 metrów świnoujskiego tunelu. Zamontowanych zostało ponad 200 pierścieni obudowy. ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Dziesięć organizacji apeluje do Premiera Morawieckiego: kody PKD nie mogą być wyznacznikiem pomocy dla przedsiębiorców Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie kolejny raz apeluje do Premiera Mateusza Morawieckiego i Rządu RP o wycofanie się z krzywdzącego przedsiębiorców kryterium kodów PKD jako czynnika uzależniającego wsparcie. Postulujemy, by to spadek przychodów – jako najbardziej obiektywny czynnik – był wyznacznikiem, które firmy potrzebują wsparcia. Sygnatariuszami listu są instytucje gospodarcze, które podobnie jak Izba uważają, że przedsiębiorcom w obliczu TRZECIEGO lockdownu należy się pomoc i wsparcie. ■ Międzyzdroje - rusza przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn. „przebudowa drogi ul. Głównej w m. Lubin wraz z odcinkiem drogi ul. Turkusowej w m. Wapnica wraz z sieciami” ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Pacjenci covidowi mają osobny telefon Rodziny pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie mogą odwiedzać swoich bliskich w szpitalu w Kamieniu Pomorskim. Możliwa jest jedynie wizyta księdza. - U pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie ma odwiedzin, ale na życzenie pacjenta bądź rodziny pacjenta możliwa jest wizyta księdza - informuje Agnieszka Borzęcka ze szpitala św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim. Jak hospitalizowani mogą się kontaktować z rodziną? Na oddziale covidowym jest oddzielny numer telefonu ( 729 058 397 ) przeznaczony tylko dla pacjentów zakażonych Covid-19. Przez telefon można też prowadzić videorozmowy. ■