POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [31.07.2020, 21:24:34] • Kamień Pomorski

Ranną dziewczynkę zabrał śmigłowiec LPR

Ranną dziewczynkę zabrał śmigłowiec LPR

fot. Andrzej Ryfczyński

W Międzywodziu doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. Jadąca na hulajnodze dziewczynka uległa wypadkowi. Została zabrana do szpitala przez LPR.

W czwartek przed godziną 12:00 10-latka jechała elektryczną hulajnogą na dużych kołach. Tuż po dodaniu gazu została pociągnięta i wpadła w bramę. Po upadku miała ranę kończyny dolnej i najprawdopodobniej złamane przedramię. Na miejsce zdarzenia przyjechali ratownicy medyczni, dziewczynka została zabezpieczona i przekazana do śmigłowca, a następne przetransportowana do szpitala.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Wtorek [04.08.2020, 18:14:48] • [IP: 89.229.92.*]

Tak jak poprzednik pisał, miejsce miało w Międzywodziu. Przetransporowano dziecko LPR, poniewaz bylo podejrzenie urazu glowy. Dziecko bylo w śpiące farmokologicznej 2 dni, przeszła skomplikowana oparacje reki.

Świadek zdarzenia • Wtorek [04.08.2020, 15:27:45] • [IP: 5.173.128.***]

Zdarzenie miało miejsce w Międzywodziu, dziewczynka nawet nie jechała tylko stała obok. Dzieci widzą młodsze od nich i też chca jeździć a Ci którzy wypozyczaja są kryci umową która podpisują opiekunowie. Dziewczynke przetransportowano do szpitala w Szczecinie ze złamaniem, była w szoku. Dziwne że można na tym jeździć bez kasku po waskich uliczkach w tłumie ludzi a władze na to pozwalają! Cud że tak to sie skończyło i nikt więcej nie ucierpiał.

Gość • Niedziela [02.08.2020, 23:18:30] • [IP: 37.47.144.**]

We mnie wjechał taki jeden i uciekł. Złamałam nos. Uciekł OC, ywiscue bezkarnie

Gość • Niedziela [02.08.2020, 12:56:28] • [IP: 77.253.29.***]

Wczoraj miedzyzdroje 2 bachorow po 10 lat na głównej ulicy samochody trąbią pytam jakim trzeba byc przegranym życiowo cepem rodzicem zeby na to pozwolic?

Gość • Sobota [01.08.2020, 17:33:29] • [IP: 37.248.212.***]

To zdarzenie miało miejsce w Dziwnowie A nie w Międzywodziu

Gość • Sobota [01.08.2020, 14:05:50] • [IP: 192.95.4.***]

Mogą kupić ale jeździć trzeba umieć.

Gość • Sobota [01.08.2020, 10:23:18] • [IP: 188.146.185.***]

Biorą 500+ to co hulajnogi nie mogą sobie kupić? Taki wybór matki i ojca i żadne LGBT nie będzie nam mówić...

Gość • Sobota [01.08.2020, 09:29:16] • [IP: 192.95.12.***]

Karty rowerowe albo motorowerowe czy hulajnogowe na takie cos bo to ma moc, ewentualnie program w hulajnodze na 30% mocy i wtedy można myśleć.

Gość • Sobota [01.08.2020, 08:16:51] • [IP: 37.47.136.***]

dlaczego policja i Zarząd Miasta nie reagują i zezwalają na porszanie się po ulicach wszelkiego rodzaju hulajnogom, go cartom i innym pojazdom. Na co się czeka, aż ktoś zginie ? W parku w Międzywodziu, gdzie jest zakaz poruszania dla tych pojazdów trzeba nogi chować siedząc na ławce, bo dzieci sobie jeżdżą. Ewidentna wina rodziców, że zezwalają dzieciom na jazdę po ulicy. Rachunek za transport i leczenie powinni placić rodzice