POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [21.07.2020, 17:32:59] • Międzyzdroje

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

fot. Andrzej Ryfczyński

20 lipca 2020 roku w Międzyzdrojach wystartował nowy obiekt usługowo-handlowy i gastronomiczny.

Z małym poślizgiem otwarto Centrum Handlowe koło mola. Jest to inwestycja gminna prowadzona przez Spółkę Nowe Centrum.

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

fot. Andrzej Ryfczyński

Obiekt jest położony w najbardziej atrakcyjnym miejscu w Międzyzdrojach - tuż przy wejściu na molo. Znajduje się tu 55 lokali handlowo - usługowych i lokale gastronomiczne. Specyficzny kształt pawilonów i obszerny przyległy zielony teren sprzyjają wypoczynkowi.

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

fot. Andrzej Ryfczyński

Posiada też zielony dach, taras widokowy, który za niedługo będzie miejscem relaksu i wypoczynku. Obiekt świetnie wygląda z góry z przyległych pensjonatów i hoteli.

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

fot. Andrzej Ryfczyński

Dowiedzieliśmy się, że jeszcze są wolne lokale do wynajęcia, w tym dwa lokale gastronomiczne. Tuż przed wejściem na molo atrakcji dodają rzeźby z drewna wykonane przez miejscowego artystę Janusza Oleksego. Najwięcej zdjęć turyści robią na krokodylu, a i Prozerpina też ma powodzenie.

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

fot. Andrzej Ryfczyński

Na koniec dodam, że tak często brakujące toalety są też w tym miejscu i z pewnością będą miały wzięcie.

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

fot. Andrzej Ryfczyński

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Środa [29.07.2020, 22:44:43] • [IP: 89.174.73.**]

Wygląda to pięknie, gratulacje.

Cygan • Środa [29.07.2020, 13:33:27] • [IP: 176.221.113.**]

Będzie lokal na 3 kubki! Chłopaki wyszli z inicjatywa aby wyjść naprzód na oczekiwania i zapotrzebowanie turystów. Wydzierzawili po znajomości za grosze xd

Gość • Sobota [25.07.2020, 10:24:43] • [IP: 77.88.191.**]

Betonu nigdy za wiele. Ciekawe kiedy Niemcy pójdą po rozum do głowy i na swoich deptakach będą budować takie piękne centra handlowe, a nie amfiteatry czy place zabaw.

Gość • Piątek [24.07.2020, 13:25:40] • [IP: 151.248.62.***]

Ludzie, chcecie aby miasto wyglądało jak 20 lat temu. Przez wiele lat nic nie było robione i miasto wiele straciło. Wtedy też był lament że władze nic nie zrobiło. A kiedy zaczeli coś stawiać to płacz, niestety wszystko idzie z duchem czasu i wy też musicie zmienić myślenie. Wszędzie stawiają hotele i apartamentowce bo to sprowadza ludzi i inwestorów. Nic na to się nie poradzi

Gość • Czwartek [23.07.2020, 08:43:42] • [IP: 195.205.242.***]

anna platek zaprojektowala gniota po muszli koncertowej, w nagrode dostala kilka innych realizacji od wladzy miedzyzdrojskiej, a wiecie ze w miescie jest sowicie oplacany architekt miejski ktory ma swojego zastepce? i pieniazki w pusto wyplywaja... a miasto coraz gorzej wyglada, ale nie powiedzieli jeszcze ostatniego slowa, dopiero betonik bedzie wylewany, poczekajcie...

Gość • Czwartek [23.07.2020, 07:21:11] • [IP: 37.47.174.***]

i tak powoli i skutecznie niszczy się to co pozostawili Niemcy i stawia się betonowe kloce. Podobnie jak w Swinoujsciu. Takie" galerie" buduje sie na obrzeżach miasta.

Gość • Środa [22.07.2020, 21:20:32] • [IP: 83.21.112.***]

Muszla i jej otoczenie jest tylko w pamięci starszych jużi mieszkańców. Ten, kto zdecydował o zniszczeniu tego miejsca, zrobił olbrzymią krzywdę Międzyzdrojom. Odebrał miastu duszę. Tam były koncert szczecińskiej filharmonii przez cały miesiąc.

Gość • Środa [22.07.2020, 21:06:17] • [IP: 77.114.113.**]

a co inspektorem budowlany synek Biały Nos😎🤣

Marek • Środa [22.07.2020, 10:11:37] • [IP: 5.173.138.**]

Trzeb zapytać Pania radna Iwaszczyszyn kto to jest. Pozdrawiam

Gość • Środa [22.07.2020, 09:55:10] • [IP: 87.205.68.***]

Inspektorem na tej budowie jest pewnie ten co zawsze w Międzyzdrojach.

Gość • Środa [22.07.2020, 05:23:37] • [IP: 31.0.64.**]

Odebrane, ale tam wygląda jak teren budowy. Kto jest inspektorem nadzoru tej budowy?

Gość • Wtorek [21.07.2020, 22:19:48] • [IP: 37.248.213.***]

Kolejne brzydactwo bez klimatu i uroku morskiego. Obudźcie się wreszcie w tym ratuszu!! To jest brzydkie i to miasto traci urok!!

Gość • Wtorek [21.07.2020, 22:05:30] • [IP: 188.146.177.**]

ale flota jest ;)

Gość • Wtorek [21.07.2020, 21:52:52] • [IP: 37.248.211.***]

Flota to nieuk co dotknie to sknoci ale prezesem jest

Gość • Wtorek [21.07.2020, 21:40:03] • [IP: 89.174.73.**]

Byłem widziałem. Można było bardziej oryginalnie zaprojektować. Nie podoba mi się nie wkomponowuje się w całość. Słusznie ktoś zauwazylbeton, betonem pogania.

Gość • Wtorek [21.07.2020, 20:08:20] • [IP: 188.146.182.*]

Szkoda że nie ma pięknej starej muszli koncertowej. Likwidacja muszli koncertowej, która też miała specyficzny kształt, było barbarzyństwem nieuków władzy z Międzyzdrojów. Amfiteatr jest źle zaprojektowany. Scena jest za wysoko o ponad 1 metr. Powinien stać dalej o 20 metrów w stronę wschodnią. Była by zabytkowa muszla do koncertów kameralnych i amfiteatr na większe imprezy. Muszli nie ma, a amfiteatr jest knotem. Natomiast nowe pawilony chyba pasują i tu będzie dobrze.

Gość • Wtorek [21.07.2020, 18:50:51] • [IP: 31.0.123.***]

smutne, beton, beton, beton

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W drugiej części dnia, lokalnie na obszarze kraju, możliwe są pojedyńcze burze z opadami przelotnymi deszczu o wydajności do 20 mm/m2 ■ UPAŁY - Stopień zagrożenia 2: Prognozuje się upały, temperatury powietrza w ciągu dnia osiągać będą do 30°C/33°C, zaś w nocy 18°C/21°C ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakręć się na RAP”. Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wspólnie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” ogłasza wojewódzki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki zażywania nowych narkotyków pod hasłem „Nakręć się na RAP” ■ Informacja o odkomarzaniu. Burmistrz Międzyzdrojów, informuje że w dniu tj. 27.07.2020 r. od godziny 20:00 odbędzie się odkomarzanie terenów publicznych. Zalecane jest zachowanie stosownej odległości i omijanie terenów w trakcie wykonywanego odkomarzania. Za utrudnienia przepraszamy. Kierownik Referatu Ochrony Środowiska Ewa Sulicka-Scholz ■ Mężczyzna ugodzony nożem w centrum Dziwnowa. Młody mężczyzna zaatakował nożem 22 latka przed sezonową restauracją Chatą Rybaka w Dziwnowie. Poszkodowany został cztery razy ugodzony nożem. Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowanego do Gryfickiego szpitala. Grupa mieszkańców siedziała w restauracji i po godzinie 2 przyszło dwóch turystów którzy byli prawdopodobnie ostro naćpani. 22 latek wraz z kolegą wyszedł na zewnątrz no i od słowa do słowa wyszła kłótnia prawdopodobnie z turystami. Jeden z nich zadał ciosy najpierw nożem w plecy następne 3 ciosy w klatkę piersiową. Poszkodowany bronił się rękami przed ostatnim ciosem. Sprawcy uciekli, przyjechała szybko policja i karetka. Poszkodowany został przetransportowany do Gryfic. Poszkodowany mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ma rany kłute. Na szczęście przeżył. Trwają poszukiwania sprawcy ■ Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorski zwraca się z prośbą do świadków, oraz innych osób mogących mieć informację na temat sprawców zdarzenia do jakiego doszło w dniu 19.07.2020 roku około godz. 02:30 w Dziwnowie przy ul. Juliusza Słowackiego obok lokalu „Chata Rybaka” na parkingu. Jeden z dwóch nieustalonych sprawców przy użyciu noża ugodził kilkukrotnie mieszkańca Kamienia Pomorskiego powodując obrażenia ciała. Sprawcami tego zdarzenia jest dwóch mężczyzn w wieku około 20 - 25 lat, wzrostu około 180 - 185 cm, bez zarostu. Mężczyźni są podobni do siebie. Jeden z nich ubrany był w spodnie koloru ciemnego, kamizelkę koloru czarnego z białymi rękawami, natomiast drugi ubrany był w spodnie koloru ciemnego, czarną kurtkę wiatrówkę i czarną czapkę bejsbolową. Gwarantujemy zachowanie anonimowości, oraz w przypadku potwierdzenia informacji gratyfikację osobie, która ją przekazała. Informację można przekazywać na nr telefonu: 47 78 34 511, oraz na adres e-mail: dyżurny.kamien@sc.policja.gov.pl ■