POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [21.07.2020, 17:32:59] • Międzyzdroje

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

fot. Andrzej Ryfczyński

20 lipca 2020 roku w Międzyzdrojach wystartował nowy obiekt usługowo-handlowy i gastronomiczny.

Z małym poślizgiem otwarto Centrum Handlowe koło mola. Jest to inwestycja gminna prowadzona przez Spółkę Nowe Centrum.

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

fot. Andrzej Ryfczyński

Obiekt jest położony w najbardziej atrakcyjnym miejscu w Międzyzdrojach - tuż przy wejściu na molo. Znajduje się tu 55 lokali handlowo - usługowych i lokale gastronomiczne. Specyficzny kształt pawilonów i obszerny przyległy zielony teren sprzyjają wypoczynkowi.

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

fot. Andrzej Ryfczyński

Posiada też zielony dach, taras widokowy, który za niedługo będzie miejscem relaksu i wypoczynku. Obiekt świetnie wygląda z góry z przyległych pensjonatów i hoteli.

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

fot. Andrzej Ryfczyński

Dowiedzieliśmy się, że jeszcze są wolne lokale do wynajęcia, w tym dwa lokale gastronomiczne. Tuż przed wejściem na molo atrakcji dodają rzeźby z drewna wykonane przez miejscowego artystę Janusza Oleksego. Najwięcej zdjęć turyści robią na krokodylu, a i Prozerpina też ma powodzenie.

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

fot. Andrzej Ryfczyński

Na koniec dodam, że tak często brakujące toalety są też w tym miejscu i z pewnością będą miały wzięcie.

Otwarto Centrum Handlowe obok mola

fot. Andrzej Ryfczyński

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Środa [29.07.2020, 22:44:43] • [IP: 89.174.73.**]

Wygląda to pięknie, gratulacje.

Cygan • Środa [29.07.2020, 13:33:27] • [IP: 176.221.113.**]

Będzie lokal na 3 kubki! Chłopaki wyszli z inicjatywa aby wyjść naprzód na oczekiwania i zapotrzebowanie turystów. Wydzierzawili po znajomości za grosze xd

Gość • Sobota [25.07.2020, 10:24:43] • [IP: 77.88.191.**]

Betonu nigdy za wiele. Ciekawe kiedy Niemcy pójdą po rozum do głowy i na swoich deptakach będą budować takie piękne centra handlowe, a nie amfiteatry czy place zabaw.

Gość • Piątek [24.07.2020, 13:25:40] • [IP: 151.248.62.***]

Ludzie, chcecie aby miasto wyglądało jak 20 lat temu. Przez wiele lat nic nie było robione i miasto wiele straciło. Wtedy też był lament że władze nic nie zrobiło. A kiedy zaczeli coś stawiać to płacz, niestety wszystko idzie z duchem czasu i wy też musicie zmienić myślenie. Wszędzie stawiają hotele i apartamentowce bo to sprowadza ludzi i inwestorów. Nic na to się nie poradzi

Gość • Czwartek [23.07.2020, 08:43:42] • [IP: 195.205.242.***]

anna platek zaprojektowala gniota po muszli koncertowej, w nagrode dostala kilka innych realizacji od wladzy miedzyzdrojskiej, a wiecie ze w miescie jest sowicie oplacany architekt miejski ktory ma swojego zastepce? i pieniazki w pusto wyplywaja... a miasto coraz gorzej wyglada, ale nie powiedzieli jeszcze ostatniego slowa, dopiero betonik bedzie wylewany, poczekajcie...

Gość • Czwartek [23.07.2020, 07:21:11] • [IP: 37.47.174.***]

i tak powoli i skutecznie niszczy się to co pozostawili Niemcy i stawia się betonowe kloce. Podobnie jak w Swinoujsciu. Takie" galerie" buduje sie na obrzeżach miasta.

Gość • Środa [22.07.2020, 21:20:32] • [IP: 83.21.112.***]

Muszla i jej otoczenie jest tylko w pamięci starszych jużi mieszkańców. Ten, kto zdecydował o zniszczeniu tego miejsca, zrobił olbrzymią krzywdę Międzyzdrojom. Odebrał miastu duszę. Tam były koncert szczecińskiej filharmonii przez cały miesiąc.

Gość • Środa [22.07.2020, 21:06:17] • [IP: 77.114.113.**]

a co inspektorem budowlany synek Biały Nos😎🤣

Marek • Środa [22.07.2020, 10:11:37] • [IP: 5.173.138.**]

Trzeb zapytać Pania radna Iwaszczyszyn kto to jest. Pozdrawiam

Gość • Środa [22.07.2020, 09:55:10] • [IP: 87.205.68.***]

Inspektorem na tej budowie jest pewnie ten co zawsze w Międzyzdrojach.

Gość • Środa [22.07.2020, 05:23:37] • [IP: 31.0.64.**]

Odebrane, ale tam wygląda jak teren budowy. Kto jest inspektorem nadzoru tej budowy?

Gość • Wtorek [21.07.2020, 22:19:48] • [IP: 37.248.213.***]

Kolejne brzydactwo bez klimatu i uroku morskiego. Obudźcie się wreszcie w tym ratuszu!! To jest brzydkie i to miasto traci urok!!

Gość • Wtorek [21.07.2020, 22:05:30] • [IP: 188.146.177.**]

ale flota jest ;)

Gość • Wtorek [21.07.2020, 21:52:52] • [IP: 37.248.211.***]

Flota to nieuk co dotknie to sknoci ale prezesem jest

Gość • Wtorek [21.07.2020, 21:40:03] • [IP: 89.174.73.**]

Byłem widziałem. Można było bardziej oryginalnie zaprojektować. Nie podoba mi się nie wkomponowuje się w całość. Słusznie ktoś zauwazylbeton, betonem pogania.

Gość • Wtorek [21.07.2020, 20:08:20] • [IP: 188.146.182.*]

Szkoda że nie ma pięknej starej muszli koncertowej. Likwidacja muszli koncertowej, która też miała specyficzny kształt, było barbarzyństwem nieuków władzy z Międzyzdrojów. Amfiteatr jest źle zaprojektowany. Scena jest za wysoko o ponad 1 metr. Powinien stać dalej o 20 metrów w stronę wschodnią. Była by zabytkowa muszla do koncertów kameralnych i amfiteatr na większe imprezy. Muszli nie ma, a amfiteatr jest knotem. Natomiast nowe pawilony chyba pasują i tu będzie dobrze.

Gość • Wtorek [21.07.2020, 18:50:51] • [IP: 31.0.123.***]

smutne, beton, beton, beton

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wolin: Zadymienie w kotłowni postawiło na nogi 5 zastępów straży pożarnej W domu jednorodzinnym w miejscowości Laska w gminie Wolin pojawił się dym. Duże ilości dymu wydobywały się z kotłowni. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. - Do działań ruszyli strażacy z PSP Międzyzdroje 2 zastępy, OSP Wolin 2 zastępy oraz 1 zastęp z OSP Troszyn- poinformował nas rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim, Michał Wiaderski. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 22 listopada około godziny 10:00. ■ 20 – 27 listopada 2020 - Europejski Tydzień Testowania ■ Dramat na drodze koło Miłachowa. W wypadku zginęła 18 - letnia dziewczyna! Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze koło miejscowości Miłachowo w gminie Kamień Pomorski. Kierowca z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn uderzył w drzewo. Auto stanęło w płomieniach. Na miejscu zginęła pasażerka nissana, 18 - letnia dziewczyna, której zwęglone ciało znalazły służby. Poszkodowany został także kierujący pojazdem 20 - latek. - W ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Gryficach - informuje Katarzyna Jasion z KPP w Kamieniu Pomorskim. Z informacji przekazanych przez policję wynika także, że kierowca osobówki pochodził z powiatu kamieńskiego, a jego pasażerka była spoza naszego powiatu ■ 350 balotów siana spłonęło w Laskach W czwartkowy poranek strażaków z powiatu kamieńskiego postawiła na nogi informacja o palących się balotach siana w miejscowości Laska w gminie Wolin. Na miejsce natychmiast zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. Niestety, w momencie przybycia na miejsce pierwszych zastępów strażaków pożar był już rozwinięty. W sumie spłonęło 350 balotów siana. W akcji gaśniczej wzięły udział 2 zastępy straży pożarnej z PSP Międzyzdroj, i po jednym z OSP Rozwarowo, OSP Troszyn i OSP Wolin. Do pożaru doszło w czwartek, 12 listopada, po godzinie 9:00. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■ Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolinie zatrudni osobę na stanowisku Terapeuta Zajęciowy do Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzyzdrojach. Praca od grudnia. Tel. 695175579 ■