POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • 字oda [15.07.2020, 16:22:03] • Gmina Wolin

Wypadek na DK 3 ko這 Wolina

Wypadek na DK 3 ko這 Wolina

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

W P這cinie ko這 Wolina dosz這 do zderzenia dw鏂h osob闚ek.

Przy zje寮zie do tej miejscowo軼i, zderzy造 si dwa samochody osobowe. Oba na kamie雟kich numerach rejestracyjnych. Czyja nieuwaga i kieruj帷a 48- letnia kobieta zosta豉 zabrana do szpitala. Kierowca drugiego pojazdu (w wieku 43 lat) te zosta odwieziony do szpitala. Jak konkretnie dosz這 do tego wypadku na miejscu by這 trudno si dowiedzie. Czekamy na informacj z policji.

Wypadek na DK 3 ko這 Wolina

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

- Zg這szenie dotyczy這 zderzenia dw鏂h pojazd闚. Na miejsce zadysponowano dwa zespo造 ratownictwa medycznego. Dwie osoby trafi造 do szpitali: m篹czyzna w wieku 43 lat z urazem g這wy i kobieta w wieku 48 lat z b鏊em karku informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

Wypadek na DK 3 ko這 Wolina

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

廝鏚這: www.ikamien.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 27

Go嗆 • Pi徠ek [17.07.2020, 18:09:06] • [IP: 188.146.182.*]

P馧 wieku temu ta droga by豉 w御ka i ros造 tu przy jezdni grube drzewa. Wtedy samochody by造 mniej bezpieczne, to ludzie gin瘭i jak muchy. Nawet milicjanci zim. Wtedy wycieli drzewa i posadzili daleko za rowem te cholerne topole. P騧niej poszerzono jezdni o pas awaryjny i dalej s wypadki, w tym 鄉iertelne.

Go嗆 • Pi徠ek [17.07.2020, 13:33:33] • [IP: 37.47.193.***]

S豉by refleks kierowcy merca trzeba zabra prawko

SZERYF • Pi徠ek [17.07.2020, 11:54:19] • [IP: 188.146.165.***]

JE浴缺 T TRAS PI岊 DNI W TYGODNIU I ZAWSZE KREW MNIE ZALEWA !! PSEUDO KIEROWCY ! PATOLOGIA SZOS ZA NIC SOBIE MAJ OGRANICZENIE PR犵KO列I !! JA ZAWSZE PRZESTRZEGAM PRZEPIS紟 RUCHU DROGOWEGO!! NIGDY NIE PRZEKRACZAM PR犵KO列I 70 KM. NA TYM ODCINKU. R紟NIE NA WYSOKO列I STACJI PALIW NEO PR犵KO列I 60 KM. NIESTETY PRZEZ WI艼SZO汎 PATOLOGICZNYCH KIEROWC紟 JESTEM TRAKTOWANY JAK ZAWALIDROGA!! DLACZEGO ?? PRZECIE ZGODNIE Z PRZEPISAMI MO烤A TAM JECHA Z MAKSYMALN DOZWOLON PR犵KO列I 70 LUB 60 KM/H. NIE JESTEM INTRUZEM NA DRODZE I ZAWSZE TAM ZWALNIAM D0 60 I 50 KM/H. OSTRO烤O列I NIGDY ZA WIELE !! PRZYWR笏I FOTORADARY !! KARY PO CO NAJMNIEJ 10000 Z.

Go嗆 • Pi徠ek [17.07.2020, 09:12:28] • [IP: 31.0.34.*]

Nawet przy 70 nie wychamujesz do s ch這pie sekundy on niemia prawa on wymusi i koniec przepisy tak m闚i a ten Pan jecha jaj by chcia pope軟i samob鎩a niech nigdy nie wsiada za kierownic to niejedno jego takie wykroczenie szcz窷cie w nieszcz窷ciu 瞠 nic mu si nie sta這 lekkie obra瞠nia powinien tylko przeprosi ta kobiet i koniec

Go嗆 • Pi徠ek [17.07.2020, 05:57:08] • [IP: 83.20.16.***]

A czy ty wiesz co sie dzieje nawet przy 70 gdy uderzysz z t pr璠ko軼i w drugie auto lub drzewo ja tez jezdze tam codziennie i zwalniam zawsze do 70 fakt ze je盥膨 tam jak chc znaj帷 ja napewno nie jecha豉 100 tyle na temat

Go嗆 • Pi徠ek [17.07.2020, 00:52:52] • [IP: 176.221.122.***]

Gdyby Mercedes jecha 70 to wyhamowa lub omin掖 by w ka盥ej awaryjnej sytuacji - niezale積ie czy cz這wiek na pasy by wszed czy samoch鏚 przeje盥瘸 by skrzy穎wanie. 70 to 瘸dna pr璠ko嗆, mo積a wszystko zrobi przy tej pr璠ko軼i i odpowiednio zareagowa.

Go嗆 • Pi徠ek [17.07.2020, 00:09:00] • [IP: 46.215.60.**]

Znam osobi軼ie i Pana i Pani. Fakt faktem Pan wymusi, ale gdyby Panj jecha豉 tak jak powinna napewno Pan by nie wyl康owa za barierka. To co si tam dzieje to masakra. Je盥輳 codziennie praktycznie i naprawd ale zadko kto jedzie tam 70.. 篡cz powrotu do zdrowia.

Go嗆 • Czwartek [16.07.2020, 18:18:39] • [IP: 83.20.16.***]

Jakie wy pustaki jeste軼ie ludziska by豉m widzia豉m i gamoniu jeden z drugim miecio jecha przepisowo czerwony sie bardzo spieszy chcia przejecha na drug stron wyjecha jak pajac mia czeka az droga b璠zie czysta a nie sie 豉dowa my郵帷 ze zd捫y niestety nie zd您y tez bys jeden z drugim nie wyhamowa to po co te smetne komentarze zycze zdr闚ka dla obojga poniewa znam osobi軼ie i Pani i Pana i ca貫 szcz窷cie 瞠 篡jecie oboje mimo to ze Pan wyjecha nie potrzebnie!!

Go嗆 • Czwartek [16.07.2020, 17:37:05] • [IP: 83.23.227.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Czwartek [16.07.2020, 17:35:50] • [IP: 192.95.12.***]

Ta droga dziennie je寮zi tysi帷e pojazd闚 wi璚 na taki ruch jest bezpiecznie. Auta 21 wieku s bezpieczniejsze wiec nikomu nic powa積ego pewnie nie jest jak mieli zapi皻e pasy.

Go嗆 • Czwartek [16.07.2020, 17:30:25] • [IP: 176.221.123.***]

zawsze jak widze blachy ZKA na drodze publicznej to uciekam.

Go嗆 • Czwartek [16.07.2020, 17:03:46] • [IP: 83.21.46.**]

DoIP; 31, 0, 44***, nie licz na to ze, wszyscy ktorzy biora udzial w wypadkach to miejscowi sa tez, , luboszczoki, poznonioki, dolnoslazoki, lodczoki, slazoki no i zachodniopomorszczoki o pomorsczokach i kujawsko-pomorsczokach, opolsczokach, kielecczokach, itp., nie wspomne. pojezdzij troche tam gdzie sa wypadki i zobacz jakie maja tablice rejestracyjne, pozniej cos napisz

Go嗆 • Czwartek [16.07.2020, 14:18:59] • [IP: 188.146.188.**]

S 3 planowana przez PO mia豉 by w przysz造m roku, ale g這sowali jak g這sowali i nie mog jeszcze sko鎍zy co platforma przygotowa豉. Zero nowych inwestycji drogowych w naszym wojew鏚ztwie przygotowane przez pis. Doka鎍zaj stare rozpocz皻e procedury. To tragedia dla Polak闚 przez tych nieudacznik闚 z pisu od inwestycji. Kas oddali na 500+ i ograniczyli inwestycje. Stajemy si dziadostwem Europy, a i powa積ie nas nie traktuj. Nie tylko jeste鄉y na kolanach, ale le篡my plackiem. Duda teraz Wam do這篡, ale chyba po pysku! Bo z czego, jak nic nie ma. Kasa pusta. Wszystko dro瞠je i nie wiadomo jak b璠zie. Dali si oszuka jak dzieci w piaskownicy.

Go嗆 • Czwartek [16.07.2020, 12:14:43] • [IP: 31.0.44.***]

tak si je寮zi w powiecie. .. co tydzie taka informacja. .. TAK JE浴砥 " KAMIENIOKI". .." WOLINIOKI" . .. mo積a 40km/h no to 80 km/h pojad mo積a 70km/h no to 140km/h a czemu nie. .. sami si pozabijaj . .. i tak ca造 czas w tym powiecie jak nie na drzewie to dachowanie jak nie czo這we to do rowu . .. hahahahaha. .. kara za szybk jazd jak w skandynawii i b璠zie spokojnie . .. 5/8 ty bez 瘸dnych punkt闚 i ka盥y pojedzie 40km/h jak na znaku jest 40km/h

Go嗆 • Czwartek [16.07.2020, 12:14:34] • [IP: 37.47.189.**]

Czerwone auto uszkodzony lewy bok czyli skr璚a w lewo a ten drugi pewnie wyprzedza i bummm. Kara zabra prawko

Go嗆 • Czwartek [16.07.2020, 12:03:48] • [IP: 192.95.4.***]

Nied逝go b璠zie S3 wi璚 nie panikujcie. Przyczyn by這 to, 瞠 komu nie chcia這 si z boku poczeka a nie pr璠ko嗆 czy cos innego.

Go嗆 • Czwartek [16.07.2020, 11:03:32] • [IP: 185.210.36.***]

popieram, w tym miejscu powinien by fotoradar. Policja te by mog豉 si tam zaczai czasami. Obce rejestracje wyprzedzaj tam na si喚, przed samymi pasami., , nasi" te czasami potrafi.

Go嗆 • Czwartek [16.07.2020, 09:18:53] • [IP: 83.20.103.**]

a co do wypadku ma 500 plus i kto jak g這sowa stuknij si w ten 貫b co piszesz.

Go嗆 • Czwartek [16.07.2020, 05:18:56] • [IP: 83.20.46.**]

To tak jakby ty jecha drog g堯wn i nagle auto ci przejezdza na drog stron ciekawe co by cwaniaku zrobi po drugie nie wiecie to nie piszcie g逝pot zajmijcie sie sob i pami皻ajcie 瞠 to mogli軼ie by wy !! Ogarnijcie si dobrze ze 篡j i miecio jezdzi zawsze przepisowo !! Nie znasz nie pisz i nie oceniaj!!

Go嗆 • 字oda [15.07.2020, 23:59:06] • [IP: 188.207.86.**]

Nie by貫 nie widzia貫 to po co wypisujecie g逝poty. Zajmijcie si sob.

Go嗆 • 字oda [15.07.2020, 23:20:17] • [IP: 83.20.76.***]

A MI LISTONOSZ PRZEZ MIECIA QRNA PACZKI NIE DOSTARCZY...

Go嗆 • 字oda [15.07.2020, 21:41:54] • [IP: 188.146.188.**]

Ciekawe czy 500+ mia這 tu znaczenie? Jak g這sowali? W czasie jazdy o czym my郵eli i byli tak nieskoncentrowani na je寮zie. Wiele pyta, a policja nie poda豉 przyczyn wypadku.

Go嗆 • 字oda [15.07.2020, 19:57:43] • [IP: 46.169.159.***]

Tam w P這cinie powinien by zamontowany fotoradar, bo nikt tam nie jedzie 70/h jak nakazuj znaki, kto jedzie 70 to i tak jest wyprzedzany na skrzy穎waniu i podw鎩nej ci庵貫j...❤❤💓

Go嗆 • 字oda [15.07.2020, 19:45:34] • [IP: 62.69.251.***]

ZKA to stan umys逝

Go嗆 • 字oda [15.07.2020, 18:10:44] • [IP: 89.69.3.***]

Najwa積iejsze, 瞠by wszystko sko鎍zy這 si dobrze. Szybkiego powrotu do zdrowia dla obojga!

Ogl康asz 1-25 z 27
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W drugiej cz窷ci dnia, lokalnie na obszarze kraju, mo磧iwe s pojedy鎍ze burze z opadami przelotnymi deszczu o wydajno軼i do 20 mm/m2 ■ UPAΧ - Stopie zagro瞠nia 2: Prognozuje si upa造, temperatury powietrza w ci庵u dnia osi庵a b璠 do 30蚓/33蚓, za w nocy 18蚓/21蚓 ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydowa: rok szkolny rozpocznie si tradycyjnie 1 wrze郾ia, a dzieci p鎩d do szko造! 1 wrze郾ia szko造 otworz swoje podwoje dla uczni闚, a ci spotkaj si ze sob, poznaj plan lekcji. W kolejnych dniach nauka tak瞠 odbywa si b璠zie w szko豉ch-poinformowa這 MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakr耩 si na RAP”. Zachodniopomorski Pa雟twowy Wojew鏚zki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wsp鏊nie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddzia w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” og豉sza wojew鏚zki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki za篡wania nowych narkotyk闚 pod has貫m „Nakr耩 si na RAP” ■ Informacja o odkomarzaniu. Burmistrz Mi璠zyzdroj闚, informuje 瞠 w dniu tj. 27.07.2020 r. od godziny 20:00 odb璠zie si odkomarzanie teren闚 publicznych. Zalecane jest zachowanie stosownej odleg這軼i i omijanie teren闚 w trakcie wykonywanego odkomarzania. Za utrudnienia przepraszamy. Kierownik Referatu Ochrony 字odowiska Ewa Sulicka-Scholz ■ M篹czyzna ugodzony no瞠m w centrum Dziwnowa. M這dy m篹czyzna zaatakowa no瞠m 22 latka przed sezonow restauracj Chat Rybaka w Dziwnowie. Poszkodowany zosta cztery razy ugodzony no瞠m. Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowanego do Gryfickiego szpitala. Grupa mieszka鎍闚 siedzia豉 w restauracji i po godzinie 2 przysz這 dw鏂h turyst闚 kt鏎zy byli prawdopodobnie ostro na熜ani. 22 latek wraz z koleg wyszed na zewn徠rz no i od s這wa do s這wa wysz豉 k堯tnia prawdopodobnie z turystami. Jeden z nich zada ciosy najpierw no瞠m w plecy nast瘼ne 3 ciosy w klatk piersiow. Poszkodowany broni si r瘯ami przed ostatnim ciosem. Sprawcy uciekli, przyjecha豉 szybko policja i karetka. Poszkodowany zosta przetransportowany do Gryfic. Poszkodowany mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ma rany k逝te. Na szcz窷cie prze篡. Trwaj poszukiwania sprawcy ■ Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorski zwraca si z pro軸 do 鈍iadk闚, oraz innych os鏏 mog帷ych mie informacj na temat sprawc闚 zdarzenia do jakiego dosz這 w dniu 19.07.2020 roku oko這 godz. 02:30 w Dziwnowie przy ul. Juliusza S這wackiego obok lokalu „Chata Rybaka” na parkingu. Jeden z dw鏂h nieustalonych sprawc闚 przy u篡ciu no瘸 ugodzi kilkukrotnie mieszka鎍a Kamienia Pomorskiego powoduj帷 obra瞠nia cia豉. Sprawcami tego zdarzenia jest dw鏂h m篹czyzn w wieku oko這 20 - 25 lat, wzrostu oko這 180 - 185 cm, bez zarostu. M篹czy幡i s podobni do siebie. Jeden z nich ubrany by w spodnie koloru ciemnego, kamizelk koloru czarnego z bia造mi r瘯awami, natomiast drugi ubrany by w spodnie koloru ciemnego, czarn kurtk wiatr闚k i czarn czapk bejsbolow. Gwarantujemy zachowanie anonimowo軼i, oraz w przypadku potwierdzenia informacji gratyfikacj osobie, kt鏎a j przekaza豉. Informacj mo積a przekazywa na nr telefonu: 47 78 34 511, oraz na adres e-mail: dy簑rny.kamien@sc.policja.gov.pl ■