POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [07.07.2020, 23:09:43] • Międzyzdroje

Zemsta konkurencji czy głupota?

Zemsta konkurencji czy głupota?

fot. Andrzej Ryfczyński

W Międzyzdrojach ktoś dostał się na zamknięty teren i pociął opony dwóch pojazdów ciuchci i ich przyczepek. Te pojazdy to jedna z bardziej popularnych rozrywek nadmorskich gości.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Pojazdy stoją na zamkniętym terenie, niedaleko sklepu Lidl w Międzyzdrojach.

Zemsta konkurencji czy głupota?

fot. Andrzej Ryfczyński

Ktoś wszedł jednak na posesję i pociął kilka razy opony w dwóch pojazdach ciuchci i ich przyczepek. Kompletnie zniszczonych jest ponad 20 opon.

Zemsta konkurencji czy głupota?

fot. Andrzej Ryfczyński

Zdaniem właściciela pojazdów, to robota z zemsty lub akcja konkurencji.

Zemsta konkurencji czy głupota?

fot. Andrzej Ryfczyński

Na przejażdżki ciuchcią trzeba będzie teraz poczekać. Właściciel pojazdów zamawia nowe opony. Dostawa opon, a potem naprawa pojazdów trochę jednak potrwa.

Zemsta konkurencji czy głupota?

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Piątek [10.07.2020, 10:28:47] • [IP: 80.245.177.***]

Nie ma możliwości niepłacenia za miejsce to jest dzierżawa, ubezpieczenie nie pokrywa dziur w oponach, a rozliczenie było pełne więc nie gadaj głupot.

Głos Ludu • Czwartek [09.07.2020, 23:35:52] • [IP: 37.47.179.***]

Brak turystów i słaba stacja pewnie o ubezpieczenie chodzi oraz umorzenie opłaty za miejsce postojowe z braku możliwości wykonywania zawodu właściciel kolejki w poprzednim roku nie rozliczył się z Amber Baltic wiec wnioski podsuwają się same

Gość • Czwartek [09.07.2020, 18:26:16] • [IP: 31.0.84.***]

Przeszkadzają wam?? Teraz wszyscy trzej przewoźnicy będą jeździć jeszcze wolniej, specjalnie dla Was hahaha.

Gość • Czwartek [09.07.2020, 11:15:30] • [IP: 37.248.156.***]

I dobrze, nie będą tarasować ulic.

Gość • Czwartek [09.07.2020, 06:13:09] • [IP: 188.146.182.**]

Takie brzydkie cuda tylko za pisu. Takie Państwo katolickie? Gdzie księża? Obłuda na każdym kroku. Polska chyli się ku upadkowi i jak ty żyć.

Gość • Czwartek [09.07.2020, 05:09:35] • [IP: 37.47.178.**]

Zawsze jak widzę te wynalazki zastanawiam się jakie prawo jazdy jest potrzebne żeby prowadzić taki pojazd.

Gość • Środa [08.07.2020, 19:53:24] • [IP: 37.47.187.***]

A w Dziwnowie po mieście jeżdzi sobie zawzięcie pendolino i nikomu to nie przeszkadza no gdyby była konkurencja to kto wie ale puki co jest OK.

Gość • Środa [08.07.2020, 19:36:49] • [IP: 188.146.177.***]

lidl da kamery i odsiadka ;p

Gość • Środa [08.07.2020, 18:19:41] • [IP: 188.146.182.**]

Nieudacznicy i lenie zazdroszczą

Gość • Środa [08.07.2020, 18:10:20] • [IP: 77.253.28.***]

Lizus chbyba z kimś zadarl

Gość • Środa [08.07.2020, 17:30:21] • [IP: 84.205.26.**]

Trzymaj na parkingu strzeżonym, szkoda kasy co??

Gość • Środa [08.07.2020, 16:59:55] • [IP: 89.174.73.**]

Rozrywka jak się musisz ciągnąć za kolejka?

Gość • Środa [08.07.2020, 16:50:26] • [IP: 89.174.73.**]

Paskudni ludzie, zaczęli bawić się w gansterkę. Zazdrość i zawiść to straszne cechy.

Gość • Środa [08.07.2020, 16:27:16] • [IP: 77.8.191.***]

Nie zamawiać opon, na śmietnikach jest ich bez liku.

Gość • Środa [08.07.2020, 15:50:29] • [IP: 31.60.23.**]

dlaczego zezwala się na jazdę ulicami Międzywodzia wszelkiego rodzaju hulajnogami elektrycznymi, gokartami na ulicach Międzywodzia? Kto wypożycza dzieciom te pojazdy i zezwala na jazdę nimi ulicami? Czy trzeba aż się tragedia zdarzy? Kto wydal zgody?

Gość • Środa [08.07.2020, 14:11:59] • [IP: 78.133.244.**]

Ktoś w końcu nie wytrzymał tego ślamazarnego poruszania się tych ślimaków. I bardzo dobrze, powinien się wszystkich pozbyć! Jedna osoba trzepie na tym kasę, a całe miasto musi się za nimi ciągnąć i je znosić.

Gość • Środa [08.07.2020, 13:13:23] • [IP: 94.254.236.***]

nie wiem, czy konkurencji, czy głupota, ale dla mnie jako kierowcy stanowią ogromne utrapienie na drodze...

Gość • Środa [08.07.2020, 12:11:22] • [IP: 91.233.18.***]

Użyteczne i ładne...szkoda.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W drugiej części dnia, lokalnie na obszarze kraju, możliwe są pojedyńcze burze z opadami przelotnymi deszczu o wydajności do 20 mm/m2 ■ UPAŁY - Stopień zagrożenia 2: Prognozuje się upały, temperatury powietrza w ciągu dnia osiągać będą do 30°C/33°C, zaś w nocy 18°C/21°C ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakręć się na RAP”. Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wspólnie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” ogłasza wojewódzki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki zażywania nowych narkotyków pod hasłem „Nakręć się na RAP” ■ Informacja o odkomarzaniu. Burmistrz Międzyzdrojów, informuje że w dniu tj. 27.07.2020 r. od godziny 20:00 odbędzie się odkomarzanie terenów publicznych. Zalecane jest zachowanie stosownej odległości i omijanie terenów w trakcie wykonywanego odkomarzania. Za utrudnienia przepraszamy. Kierownik Referatu Ochrony Środowiska Ewa Sulicka-Scholz ■ Mężczyzna ugodzony nożem w centrum Dziwnowa. Młody mężczyzna zaatakował nożem 22 latka przed sezonową restauracją Chatą Rybaka w Dziwnowie. Poszkodowany został cztery razy ugodzony nożem. Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowanego do Gryfickiego szpitala. Grupa mieszkańców siedziała w restauracji i po godzinie 2 przyszło dwóch turystów którzy byli prawdopodobnie ostro naćpani. 22 latek wraz z kolegą wyszedł na zewnątrz no i od słowa do słowa wyszła kłótnia prawdopodobnie z turystami. Jeden z nich zadał ciosy najpierw nożem w plecy następne 3 ciosy w klatkę piersiową. Poszkodowany bronił się rękami przed ostatnim ciosem. Sprawcy uciekli, przyjechała szybko policja i karetka. Poszkodowany został przetransportowany do Gryfic. Poszkodowany mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ma rany kłute. Na szczęście przeżył. Trwają poszukiwania sprawcy ■ Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorski zwraca się z prośbą do świadków, oraz innych osób mogących mieć informację na temat sprawców zdarzenia do jakiego doszło w dniu 19.07.2020 roku około godz. 02:30 w Dziwnowie przy ul. Juliusza Słowackiego obok lokalu „Chata Rybaka” na parkingu. Jeden z dwóch nieustalonych sprawców przy użyciu noża ugodził kilkukrotnie mieszkańca Kamienia Pomorskiego powodując obrażenia ciała. Sprawcami tego zdarzenia jest dwóch mężczyzn w wieku około 20 - 25 lat, wzrostu około 180 - 185 cm, bez zarostu. Mężczyźni są podobni do siebie. Jeden z nich ubrany był w spodnie koloru ciemnego, kamizelkę koloru czarnego z białymi rękawami, natomiast drugi ubrany był w spodnie koloru ciemnego, czarną kurtkę wiatrówkę i czarną czapkę bejsbolową. Gwarantujemy zachowanie anonimowości, oraz w przypadku potwierdzenia informacji gratyfikację osobie, która ją przekazała. Informację można przekazywać na nr telefonu: 47 78 34 511, oraz na adres e-mail: dyżurny.kamien@sc.policja.gov.pl ■