POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [19.06.2020, 18:02:08] • Gmina Świerzno

27-latek zabił swoją babcię. Zadał jej kilka ciosów nożem

27-latek zabił swoją babcię. Zadał jej kilka ciosów nożem

fot. ikamien.pl

Do tragedii doszło w Stuchowie, wsi położonej na terenie gminy Świerzno w powiecie kamieńskim. Mężczyzna, będący pod wpływem narkotyków zabił nożem swoją babcię. W postępowaniu przygotowawczym sąd dzisiaj zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

Morderstwo miało miejsce przed północą 17 czerwca br.. Naćpany Sławomir K. 27-latek kilka razy ugodził nożem swoją babcię. Wszystko rozegrało się w mieszkaniu oprawcy, gdzie przebywała również jego matka. Przerażona kobieta uciekła z mieszkania.

Na miejsce zbrodni przyjechała policja, która już wcześniej kilkakrotnie interweniowała w związku z awanturami wszczynanymi przez uzależnionego od narkotyków Sławomira K.

Nasz reporter był na miejscu i przeprowadził rozmowę z jednym z mieszkańców Stuchowa:

- To był Sławek K. 27 lat miał. Były tam bardzo często awantury zgłaszane przez sąsiadów, często była też policja. Także prędzej czy później można było się spodziewać, że do tej tragedii dojdzie. Głównie były interwencje przez awantury i przez to, że był uzależniony od tych środków odurzających. Ostatnimi czasy to było tak, że z babcią chodził na spacerki tutaj po wsi i wskazywało na to, że może troszeczkę się ogarnął, ale niestety to uzależnienie było większe.

Była w domu mama, ale niestety nie była w stanie go powstrzymać. Z tego co wiem zadał kilka tam ciosów nożem. Na pewno będzie jej o tym ciężko rozmawiać, bo wcześniej straciła syna, który się powiesił, drugi się uzależnił od środków odurzających, straciła męża, który chorował.

Sołectwo liczy około 900 ludzi. Wszyscy się znają jeżeli nie bliżej, to przynajmniej z widzenia. Sławek chodził do gimnazjum w Świerznie i już wtedy były z nim problemy. Pracował trochę, potem był na chorobowym. Myślę, że mama na pewno była wystraszona i się bała.

- Na miejscu działały dwa zespoły ratownictwa medycznego. Udzielały pomocy kobiecie w wieku 78 lat, która miała zostać zaatakowana ostrym narzędziem. Kobieta miała m.in. ranę klatki piersiowej i barku. Doszło u niej do nagłego zatrzymania krążenia. Niestety pomimo reanimacji nie udało się jej uratować - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Niedziela [21.06.2020, 21:14:58] • [IP: 178.37.103.***]

Do gościa zpiątku 19.06 godz.18-08 co za bzdury piszesz że PO winne po co wcinasz w to polityke, Czy to PO czy PIS czy PSL przestępstwa i mordy były a wszystko przez te zj...ne dragi

Gość • Niedziela [21.06.2020, 09:24:31] • [IP: 84.245.6.***]

To był dobry chłopak, zawsze mówił dzien dobry na klatce schodowej a w niedziele to Szczesc Boze!

pisobolszewik • Sobota [20.06.2020, 17:37:01] • [IP: 176.221.122.**]

pisobolszewicki hojrak 104 ma swoja teorię podobnie jak smoleński świr antoś - nie krzyczcie na niego, trzeba go przytulić, potrzebuje opieki

Karmazyn • Sobota [20.06.2020, 17:27:17] • [IP: 188.146.186.***]

Ten rupieć z IP...6 krąży z psychopatycznymi komentarzami na i-ście również dla takich najlepszy Pavulon.Pewnie sam jest już do. ...

Gość • Sobota [20.06.2020, 17:06:06] • [IP: 94.254.238.**]

A to bydle.

Gość • Sobota [20.06.2020, 13:55:12] • [IP: 178.238.247.***]

Ośle ty też będziesz starym rupieciem.

Gość • Sobota [20.06.2020, 13:18:59] • [IP: 83.23.227.***]

Do gościa z 10.52: jeśli nie jesteś naćpany, to kwalifikujesz się do czubków.

Gość • Sobota [20.06.2020, 10:56:56] • [IP: 84.245.6.***]

w Kamieniu tez jest taka wredna stara Heńka

Gość • Sobota [20.06.2020, 10:52:43] • [IP: 84.245.6.***]

wszystkie stare baby do spalenia. Kto to widział młodzi nie mają gdzie mieszkać a stare rupiecie tylko mieszkania blokują

Qrczak • Sobota [20.06.2020, 09:33:20] • [IP: 37.47.233.**]

Sławek życzę ci niewyrozumiałych współwięźniów na całe życie.

Gość • Sobota [20.06.2020, 09:24:56] • [IP: 192.95.4.***]

Człowiek to nie robot wiec z tym wychowaniem/programowaniem - nietrafione.

Gość • Sobota [20.06.2020, 09:24:10] • [IP: 62.69.251.***]

ciekawe czy mamusia będzie bronić synusia przed sądem

Gość • Sobota [20.06.2020, 08:23:56] • [IP: 83.11.171.**]

Do gościa z godziny 18;08;17 co mają do tego Platforma Tusk czy PIS puknij się jak sobie wychowasz tak masz

Gość • Piątek [19.06.2020, 23:38:02] • [IP: 83.23.224.***]

Wiem z nie powinnam tak pisać, ale to jest zapłata za jej wychowanie, nie tolerowała skarg gdy robili coś złego, a było tego sporo.Straciła ich obydwoóch przez to. Bardzo szkoda tej pani to była dobra kobieta.

Gość • Piątek [19.06.2020, 20:58:24] • [IP: 31.0.45.**]

Teraz po fakcie każdy cwaniak... Mieszkańcy..

Gość • Piątek [19.06.2020, 20:54:29] • [IP: 31.0.45.**]

Co te anonimowy mieszkaniec pierdzieli... Często bywała tam Policja... Gościu nie zmyślaj i nie gadaj głupot..

Gość • Piątek [19.06.2020, 18:08:17] • [IP: 188.146.104.**]

Pewnie wina Platformy i Tuska. PiS ma czyste ręce. To okropny bandycki czyn. Tylko współczuć. Oby nie było gorzej.

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Tegoroczny Dzień Grecki w Dziwnowie odbywał się tylko pod obeliskiem poświęconym rannym partyzantom greckim i macedońskim - pacjentom przebywającym w szpitalu zarganizowanym na ternie koszar byłej niemieckiej bazy lotnictwa morskiego, stojącym w Parku Miejskim przy ulicy Sienkiewicza. Był nieco skromniejszy od poprzednich z uwagi na pandemię ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■