POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [01.06.2020, 20:23:23] • Gmina Międzyzdroje

Audi wbiło się w opla. Kilka osób było poszkodowanych

Audi wbiło się w opla. Kilka osób było poszkodowanych

fot. Czytelnik

Groźny wypadek wydarzył się na drodze nr 3. Przy wjeździe do Międzyzdrojów zderzyły się dwa samochody. Na miejsce przybyły wszystkie służby i śmigłowiec LPR.

W niedzielę przed godziną 16.00 na drodze krajowej nr 3 zderzyły się dwa samochody osobowe. Audi wbił się siłą impetu w opla kombi. W wypadku zostało poszkodowanych pięć osób, w tym 12-letnie dziecko. Na miejsce przyjechały 3 jednostki straży pożarnej, policja oraz 3 zespoły ratowników medycznych i śmigłowiec LPR. Mężczyzna z urazami wewnętrznymi został zabrany przez LPR, do szpitala przetransportowano również dziecko z urazem głowy i 16-latka z urazem nosa. Pozostałe dwie osoby nie wyraziły zgody na przewiezienie do szpitala.

Audi wbiło się w opla. Kilka osób było poszkodowanych

fot. Czytelnik

Wjazd do Międzyzdrojów od strony Świnoujścia był zablokowany.

Audi wbiło się w opla. Kilka osób było poszkodowanych

fot. Czytelnik

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15.50 na drodze krajowej nr 3 w okolicach miejscowości Międzyzdroje. Doszło tam do wypadku pomiędzy dwoma samochodami osobowymi. Na miejsce wysłano 3 zespoły ratownictwa oraz śmigłowiec LPR-u. Wśród osób Poszkodowanych mamy: mężczyzna lat 49 bez widocznych obrażeń, jego parametry życiowe były w normie pozostał w miejscu zdarzenia, odmówił transportu do szpitala. Druga osoba mężczyzna lat 51 z urazem klatki piersiowej, brzucha oraz miednicy został przekazany zespołowi ze śmigłowca. Trzecia osoba kobieta lat 42 z bolesnością klatki piersiowej przy oddychaniu pozostała na miejscu zdarzenia nie wyraziła zgody na przewiezienie do szpitala. Wśród poszkodowanych obecnych tam na miejscu było jeszcze dziecko w wieku 12 lat z urazem głowy i zostało przetransportowane do szpitala oraz dziecko lat 16 z urazem nosa także zostało zabrane do szpitala. - informuje rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Paulina Targaszewska.

Audi wbiło się w opla. Kilka osób było poszkodowanych

fot. Czytelnik

- Z tego co wiem to brało udział 5 osób i 4 osoby zostały przetransportowane do szpitala z podejrzeniami urazów. Jeden zastęp PSP z Międzyzdrojów, jeden OSP z Międzyzdrojów i jeden OSP z Lubinia - mówi st.kpt. Michał Wiaderski KPPSP z Kamienia Pomorskiego.

Audi wbiło się w opla. Kilka osób było poszkodowanych

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Wtorek [02.06.2020, 14:32:48] • [IP: 192.95.12.***]

Skoro opel zajechał drogę to tytuł powinien być: opel zajechal drogę audi.

Gość • Wtorek [02.06.2020, 12:32:57] • [IP: 195.205.242.***]

frajerskie te czapeczki maja policjanci, co za lebiega to wymysliła?

Nasty Mosquito • Wtorek [02.06.2020, 09:26:58] • [IP: 83.21.47.***]

Facet w Oplu żle wybrał wyjazd z Mjów i zdecydował, że nawróci na środku drogi, by udać sie w drugim kierunku.Pogratulować.Takim powinni prawko odbierać dożywotnio.Naraził i swoją rodzinę i osoby z Audi.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 20 808 głosów - 61,28% DUDA Andrzej Sebastian 13 147 głosów - 38,72% ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■