POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [30.05.2020, 09:29:31] • Gmina Wolin

Kierowca BMW uderzył w drzewo. Dwie osoby poszkodowane

Kierowca BMW uderzył w drzewo. Dwie osoby poszkodowane

fot. Andrzej Ryfczyński

Około godziny 6:40 koło Wolina kierowca BMW na śląskich numerach rejestracyjnych uderzył w drzewo.

Auto jechało w stronę Świnoujścia drogą krajowej nr 3. Na prostym odcinku pomiędzy Wolinem a Płocinem z nieznanych przyczyn samochód zjechał na przeciwny pas, następnie na pobocze i uderzył w topolę.

Kierowca BMW uderzył w drzewo. Dwie osoby poszkodowane

fot. Andrzej Ryfczyński

Szczęściem w tym nieszczęściu było to, że pojazd nie uderzył centralnie tylko lewą przednią stroną. Wystrzeliły wszystkie poduszki i kurtyny boczne.

Kierowca BMW uderzył w drzewo. Dwie osoby poszkodowane

fot. Andrzej Ryfczyński

Poszkodowanymi jest kobieta i mężczyzna. Na miejsce natychmiast przybyła straż z OSP Wolin i PSP Międzyzdroje, oraz dwie karetki pogotowia ratunkowego.

Kierowca był trzeźwy. Policja prowadzi dochodzenie wyjaśniające przyczynę tej kraksy.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Poniedziałek [08.06.2020, 10:28:02] • [IP: 91.233.18.***]

A to jechały dwa dzieciaki z naszego powiatu.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 07:55:20] • [IP: 83.21.47.***]

Ależ wy kąsiliwi.Nic dziwnego, że taki zawistny naród z nas Polaków.Gość pewnie zasnął bo cały dzion za kólkiem...A tak przy okazji, apeluję o ścięcie trawy na poboczach.Ułatwia to ewentualne zauważenie pasących sie przy drodze dzików i innych jeżozwierzy.Gracias🤙

Gość • Niedziela [31.05.2020, 06:48:22] • [IP: 188.146.137.**]

Dawniej 50 lat temu droga była bez pasa awaryjnego i rosły drzewa tuż przy drodze, tak jak do Unina. Wypadków śmiertelnych zwłaszcza zimą było multum. Wtedy wycięto te drzewa i nasadzono nowe topole aż za rowem. Po modernizacji trójki i dołożenia dodatkowego pasa awaryjnego drzewa znalazły się bliżej o prawie 3 metry i teraz są około 6 metrów od pasa awaryjnego. W najbliższych latach będzie robiona dwupasmówka i wszystko się zmieni. Drzewa znikną bezpowrotnie. Będą większe prędkości i też będą problemy. Taka natura chojraka Polaka.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 01:51:45] • [IP: 46.215.120.**]

Kupił na śląsku i do swojej budy nie dojechał, tak go poniosło.

Gość • Sobota [30.05.2020, 22:28:34] • [IP: 89.174.73.**]

Te topole są bardzo niebezpieczne, gdyż często spadają z nich prosto na jezdnię duże konary. Powinny być przycięte lub wycięte.Są to drzewa ok. 50 letnie, co dla topoli jest wiekiem "podeszłym" - będą się coraz bardziej sypały. Mimo, iż rosną ok.5 mod jezdni, to ich konary zwisają nad całą szerokością drogi.

Gość • Sobota [30.05.2020, 22:23:32] • [IP: 77.115.94.***]

Gość • Sobota [30.05.2020, 19:11:42] • [IP: 37.4.248.***]...Tam trzeba postawić duży krzyż, co by palanty z BMW nie ogołacali drzew z kory...😎😎😎

Gość • Sobota [30.05.2020, 21:21:54] • [IP: 176.221.123.***]

drzewo od drogi było ponad 5 metrow, jakby był rów toby nie walnąl w drzewa, a tak mały spad i drzewko ucierpiało, a gdzie ekolodzy byli i czarne kobiety?demonstrowały pod kościołem ze za duzo wiernych przychodzi na msze?

Gość • Sobota [30.05.2020, 20:21:27] • [IP: 178.238.252.**]

iI PO CO MU TO BYŁO? TERAZ PEWNIE SZKODA CACKA

Gość • Sobota [30.05.2020, 20:02:42] • [IP: 192.95.4.***]

Drzewa przy drodze to błąd. Należy je wyciac razem z pniami.

Gość • Sobota [30.05.2020, 13:14:09] • [IP: 95.116.162.**]

Zastanawiam się czy te nic niewinne drzewo przeżyje tegoroczne lato, tak okrutnie ogołocić je z kory.

Gość • Sobota [30.05.2020, 12:00:53] • [IP: 178.4.108.***]

Do Goscia z 9, 39. Jakby glupota bolala to bys ryczal z bolu.

Gość • Sobota [30.05.2020, 11:41:30] • [IP: 77.253.27.***]

jednego śmiecia na drodze mniej

Gość • Sobota [30.05.2020, 11:24:16] • [IP: 37.47.187.***]

Trawa większą jak to BMW.

Gość • Sobota [30.05.2020, 09:49:06] • [IP: 188.146.137.**]

Topola była silniejsza. Nie dał jej rady. To pech.

Gość • Sobota [30.05.2020, 09:39:09] • [IP: 95.116.162.**]

Biedny ślzak wiózł nam prezenty w postaci korona wirus i nie dowiózł, a szkoda dwie osoby, w tłumie ilu by mogli uszczęśliwić.

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 20 808 głosów - 61,28% DUDA Andrzej Sebastian 13 147 głosów - 38,72% ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■