POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [29.05.2020, 21:46:11] • Międzyzdroje

Gotowi do sezonu 2020. Zobacz film!

Gotowi do sezonu 2020. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

„Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje” obejmuje swym zasięgiem reklamę w stacjach telewizyjnych TVN i TVP, radio, internet oraz social media.



Podczas konferencji zaprezentowano projekt bezpiecznej strefy na plaży. Jak określił to Burmistrz ”stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo turystów, propozycja sektorowej plaży jest jej elementem”.

Gotowi do sezonu 2020. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Wydzielony sektor bezpieczny zostanie obrendowany banerami promocyjnymi i linami wyznaczającymi teren plażowania.

Gotowi do sezonu 2020. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Gotowi do sezonu 2020. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Gotowi do sezonu 2020. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński


Referat Promocji UM Międzyzdroje


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Poniedziałek [08.06.2020, 03:15:36] • [IP: 5.172.239.**]

Zero odpowiedzialności za zdrowie to takie żałosne a zarazem przerażające

Gość Bodzio • Poniedziałek [01.06.2020, 20:02:53] • [IP: 89.174.73.**]

Do Gościa z Niedziela 31.05.2020 godz.17:49:00 w czasie deficytu wody fontanny to rozpusta. Mamy takie samo IP i dlatego moja uwaga.

Gość • Poniedziałek [01.06.2020, 10:04:40] • [IP: 83.21.44.**]

Wzór wspaniały, z tym, że całej plaży nie da się tak ogrodzić. Wyznaczyć linie linami do parawaningu by były odstępy i sprawę prywatne parawany rozwiążą za sugestią tego sektora. Mniejszy koszt.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 18:04:33] • [IP: 188.146.190.**]

Co za bzdury piszecie. Obok TVN-u była kamera TVP i tylko ona puszczała na żywo. Pis jest już skończony i tym nie ma się co przejmować. Podli ludzie idą w zapomnienie i trzeba patrzeć w przyszłość. Radio Szczecin też był. I co z tego. Kto chciał to był.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 17:49:00] • [IP: 89.174.73.**]

Kiedy załączą fontanny na promenadzie już najwyższy czas.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 14:54:59] • [IP: 83.23.227.**]

twoi rodzice byli nieodpowiedzialni bo cie spłodzili

Gość Bodzio • Niedziela [31.05.2020, 14:48:16] • [IP: 89.174.73.**]

Do IP za L:94.254.230 Jeszcze nie pojechałeś za Leszkiem, bardzo plis.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 11:46:08] • [IP: 37.248.107.***]

TVN to tylko zaszkodzi temu miastu-czemu??ano temu że od razu zaznaczą że to przez rząd Pis tak jest.Znając nastawienie ludzi, to z automatu zrobią wszystko aby na złość przeciwko rządowi tutaj nie przyjechać i pojadą w innym kierunku.Tak, tak to wina PISu.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 11:20:32] • [IP: 37.47.168.***]

nieodpowiedzialni rodzice z 500+ jada w dobie wirusa nad morze odpoczac. Ale coz tylko to co potrafia to robic 500+, maslenie boli

Gość • Niedziela [31.05.2020, 10:53:10] • [IP: 77.252.44.***]

Dobry lans nie jest zły. Do boju PO.

• Niedziela [31.05.2020, 10:46:15] • [IP: 89.174.73.**]

Promocja jest nie potrzebna zobacz co dzieje się w weekend. Mam sam masę zapytań na sezon gdzie Ci ludzie mają pojechać jak nie na Polskie morze? Będzie masę turystów co widac po sobocie i niedzieli pełne restauracje na promenadzie. Wyjdź i zobacz. Dla mnie daremnie wydane pieniądze mogły być przeznaczone na inny cel i jeszcze te napisy o zgrozo?

Gość • Niedziela [31.05.2020, 09:48:00] • [IP: 176.221.122.***]

Ludzie tylko narzekacie. Promocja i marketing to najważniejsze teraz co trzeba zrobić dla turystyki żeby osoby z tego żyjące choć trochę zarobiły po tych kwietniowych i majowych stratach. M.Bobek ma energię, chęci do pracy i pomysły. O to właśnie chodzi, a nie jak prezydent Świnoujścia p. żmurkiewicz, tylko wyprzedaje place pod hotele, cały las przy plaży idzie do wycięcia. ..to jest dopiero dramat i nic nie robi dla turystyki, cały czas strajki pod granicą.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 09:34:52] • [IP: 83.23.227.**]

Bardzo mi się podoba dobry pomysł dla mam z dziećmi !

Gość • Niedziela [31.05.2020, 08:27:34] • [IP: 83.23.231.***]

Panie Bobek -szkoda słów ! Ręce opadają ! pracownica gminy donosząca na mieszkańców gminy, pracownik gminy piszący listy celem uniknięcia mandatu dla osób przyjezdnych -karający mieszkańców, pracownicy gminy polujący na niewygodnych urzędowi, a Pan Co ?- GWZDA NA WSZYSTKO ??

Gość • Sobota [30.05.2020, 23:01:36] • [IP: 89.174.73.**]

Mam pytanie kto to wymyślił? Referat promocji, czy pan burmistrz? Poco takie koszty mówi się budżet na pograniczu. Można było o wiele skromniej to nie czasy na taki rozmach. Sądzę, że poprzednik na takie coś by nie pozwolił.

Gość • Sobota [30.05.2020, 22:46:02] • [IP: 94.254.230.***]

W swoim żywiole na plaży, ale pomysł to mu chyba kolega podsunął.Wstyd na całą Polskę. Kryptoreklama Międzyzdrojów.

Gość • Sobota [30.05.2020, 22:36:16] • [IP: 89.174.73.**]

Rozwiązanie kosztowne i absurdalne !

Gość • Sobota [30.05.2020, 22:22:53] • [IP: 89.174.73.**]

Nowa energia chciała rozgłosu to ma tylko poszło nie w tę dtronę.Wystarczy poczytać komentarze jak z nami jadą. Cała Polska się śmieje z nas.Wstyd.

Anonim • Sobota [30.05.2020, 21:30:50] • [IP: 94.254.230.***]

Leszek wracaj.Już wole stare dzieje niż tą nową energię.

Gość • Sobota [30.05.2020, 21:20:44] • [IP: 37.248.178.***]

Bobuś zostań z tym gwizdkiem na plaży tam pasujesz

Andrzej • Sobota [30.05.2020, 17:22:39] • [IP: 5.172.236.***]

Ciekawe którego z urzędasów szwagier lub kuzyn to wymyślił i wziął za to pieniądze? W nocy ćpuny lub pijany kwiat naszej młodzieży rozwalą to, ktoś kto to będzie naprawiał będzie miał biznes przez cały sezon.Panie burmistrzu to nie są pana pieniądze, nie zgadzamy się na takie gówniane nikomu niepotrzebne inwestycje.

Gość • Sobota [30.05.2020, 15:11:27] • [IP: 37.248.210.*]

Kto wymyślił takie hasło jako mieszkaniec Gminy jestem nim zniesmaczony!

Gość • Sobota [30.05.2020, 13:58:54] • [IP: 37.248.210.*]

Beznadzdzuejne szkoda pieniędzy, kto to wymyślił i jakie na to poszły pieniądze??

Gość • Sobota [30.05.2020, 12:48:45] • [IP: 83.11.71.**]

To wygląda jak GETTO. W tych klatkach powinni być pozamykani ludzie, którzy te" parawany" wymyślili. Najbliższa większa fala i cały ten bajzel popłybie na Bornholm.Parodia i szkoda kasy. Wstyd przed światem sobie robicie

Gość • Sobota [30.05.2020, 12:38:02] • [IP: 176.221.123.***]

Brawo Burmistrz, nowa energia, nowe życie, cieszcie się energia swojego Burmistrza i prospołecznym spojrzeniem na sprawy Międzyzdrojów.

Oglądasz 1-25 z 39
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 20 808 głosów - 61,28% DUDA Andrzej Sebastian 13 147 głosów - 38,72% ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■