POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [27.05.2020, 17:42:24] • Dargobądz

Tajemniczy samochód za barierkami obwodnicy Dargobądza

Tajemniczy samochód za barierkami obwodnicy Dargobądza

fot. Andrzej Ryfczyński

Od kilku dni taki mamy obrazek: mistrz kierownicy dziwnie zaparkował pojazd tuż za barierkami obwodnicy Dargobądza.

Kiedy jedzie się DK 3 obwodnicą Dargobądza w gminie Wolin, widzimy dziwnie zaparkowany samochód osobowy tuż za barierkami. W tym miejscu nie ma jakiejkolwiek drogi, tylko rów i duża betonowa studzienka melioracyjna.

Tajemniczy samochód za barierkami obwodnicy Dargobądza

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowca musiał dokonać chyba cyrkowej sztuczki, by nie naruszy barierek i dosłownie zaparkować samochód tuż za dość wysoką barierką. Ciekawe jak to zrobił, ba trudno znaleźć jakieś ślady tego wyczynu.

Tajemniczy samochód za barierkami obwodnicy Dargobądza

fot. Andrzej Ryfczyński

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Poniedziałek [01.06.2020, 22:50:17] • [IP: 77.111.247.***]

Kto to usytuował studzienkę za barierą, gdy by nie ta studzienka, to łąkami gościu pojechał by dalej...No niezły musiał być z niego szofer. 🚙

Gość • Piątek [29.05.2020, 22:41:57] • [IP: 185.210.39.***]

Mi się wydaje ze wyleciał z drogi, jechał poboczem i wyhamował na studzience ciągnąć za sobą pokrywę

Gość • Piątek [29.05.2020, 18:18:42] • [IP: 188.146.189.**]

Już go nie ma.

Gość • Piątek [29.05.2020, 09:35:52] • [IP: 188.146.170.***]

Policja powinna zdecydowanie zareagować, bo ten pojazd stwarza niebezpieczeństwo najwyższej rangi. Jest zauważalny w ostatniej chwili i wiele kierowców nagle hamuje, by udzielić pomocy. To jest tak proste, ale wielu ma z tym problem. Po prostu nie nadaje się nawet do pasania krów/.

Gość • Piątek [29.05.2020, 09:05:55] • [IP: 185.210.38.**]

Dokładniej ZPY...

Gość • Czwartek [28.05.2020, 17:58:22] • [IP: 95.160.157.***]

Studnię powinien zabezpieczyć właściciel terenu, a same auto stoi poza jezdnią, nie stwarza zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym więc policja nie ma obowiązku holować tego samochodu. To już sprawa tego kto auto zostawił jak mu ktoś tego grata podpali lub okradnie. Czemu policja niby ma pilnować za moje/Twoje podatki tego grata.

Gość • Czwartek [28.05.2020, 17:27:06] • [IP: 188.146.170.***]

100% wina policji, która w tym przypadku nie zadbała o bezpieczeństwo, bo każdy hamuje by udzielić pomocy. Bezpieczeństwo jest na pierwszy miejscu w policji.

Gość • Czwartek [28.05.2020, 15:47:43] • [IP: 37.248.213.***]

Lojt go wyciągnie HDSem

Gość • Czwartek [28.05.2020, 11:50:12] • [IP: 83.246.65.***]

Ktoś zdjął numery, ale są nadal na szybie.

Gość • Czwartek [28.05.2020, 11:43:37] • [IP: 91.233.18.***]

Właściciel nie ma obowiązku zabrać auta? odwraca ono uwagę kierowców i mogą spowodować wypadek, hamują z ciekawości, ba, nawet stają co niektórzy, żeby sprawdzić co się stało. A gdzie bezpieczeństwo?

Gość • Czwartek [28.05.2020, 09:27:55] • [IP: 37.30.56.***]

ZPL...Tak zaczynały się napisy na tablicach rejstracyjnych

Gość • Czwartek [28.05.2020, 03:49:53] • [IP: 77.115.113.***]

Wy ludzie czasem jestescie jakieś dziwnei i się dziwię temu coto opisał. Przecież wiadomo że kierująca osobą wjechała przed barierą i uderzyła w studzienek. Widocznie jeszcze ta droga nie przejezdzala policja i nikt tego zdarzenia nie zgłosił bo by dawno się tym zajęli. Wystarczy zapisać numer rejestracji i podać na policję że stoi o takich numerach rozbity samochodu anie głupoty wypisywać.

Gość • Środa [27.05.2020, 22:30:22] • [IP: 5.172.233.***]

Były ślady poszedł rowem przed barierkami, a wy wszyscy szukacie sensacji. ...

Gość • Środa [27.05.2020, 21:57:17] • [IP: 83.3.70.***]

A policja udaje że nie widzi. Raz odsłonięta studnia dwa auto które ktoś może podpalić.

Gość • Środa [27.05.2020, 21:47:12] • [IP: 37.248.253.***]

Dobrze pan jeździ...nie SZYBKO.

Gość • Środa [27.05.2020, 20:42:02] • [IP: 176.221.123.***]

Co mistrz to mistrz, a mistrz potrafi.

Gość • Środa [27.05.2020, 20:10:31] • [IP: 83.21.88.***]

Jeżdrzę tendy co dziennie i się zastanawiam, jak on tego dokonał. Tam nie widać śladów na poboczu.

Gość • Środa [27.05.2020, 19:38:24] • [IP: 79.175.196.***]

Mi to wygląda na auto ekipy od kanalizacji bo pokrywa studni zdjęta. Może coś się zapchało i czyszczą.

Gość • Środa [27.05.2020, 19:01:35] • [IP: 37.248.178.***]

może z lawety spadł...

Gość • Środa [27.05.2020, 18:52:49] • [IP: 188.146.99.*]

A gdzie policja

Gość • Środa [27.05.2020, 18:45:47] • [IP: 188.146.170.***]

Pomylił drogi i jechał tuż za barierką poboczem. Jednak natrafił na betonową barierkę, która skutecznie zatrzymała pojazd. Widać nawet przestawioną przykrywę studzienki. Być może kierujący był w takim stanie, że nie wiedział gdzie się znajduje.

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 20 808 głosów - 61,28% DUDA Andrzej Sebastian 13 147 głosów - 38,72% ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■