POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [27.05.2020, 11:56:47] • Wolin

Kraksa tirów koło stacji paliw w Wolinie. Zobacz film!

Kraksa tirów koło stacji paliw w Wolinie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Rano kiedy z promów ze Skandynawii zjeżdża masa tirów, to wszystkie jadą DK3. W Wolinie około godziny 7:40 doszło do kraksy.



Przed stacją paliw w Wolinie na drodze krajowej nr. 3 doszło do karambolu dwóch tirów, samochodu dostawczego i osobowego.

Kraksa tirów koło stacji paliw w Wolinie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Z relacji świadków wiemy, że jeden samochód zahamował przed hurtownią budowlaną, a inny kierowca Skanii wyprzedzał pozostałe samochody.

Kraksa tirów koło stacji paliw w Wolinie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Na miejscu pojawiły się wszystkie służby ratunkowe i policja. Droga była długo nieprzejezdna, z powodu dużego wycieku płynów olejowych, a duże lawety przyjechały po 3 godzinach. Zator miał około 3 kilometrów aż do Dargobądza.

Kraksa tirów koło stacji paliw w Wolinie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Kraksa tirów koło stacji paliw w Wolinie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Kraksa tirów koło stacji paliw w Wolinie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Wtorek [02.06.2020, 00:40:37] • [IP: 188.146.100.***]

Trzech tirow!, ato dlatego poniewaz byla wielka mgla noi niestety maly odstep

Gość • Sobota [30.05.2020, 05:33:15] • [IP: 37.47.189.***]

Spokojnie zaraz będzie autostrada, drzewa same sie wytną

Gość • Piątek [29.05.2020, 08:42:49] • [IP: 94.254.205.***]

Ogólnie policja powinna wziąć się za kierowców tirów. Na drogach krajowych takimi zestawami można się poruszać 70 km na godzinę, pozatym odległość między ciężarówkami nie jest zachowana. Szczególnie młodzież szarżuje za kierownicą. Zabierać prawa jazdy za piractwo na drogach!!

Gość • Czwartek [28.05.2020, 08:45:18] • [IP: 83.21.157.***]

Gość • Czwartek [28.05.2020, 07:45:59] • [IP: 83.187.189.***] Odewzwał się widzę tirowiec.Przepisowo jeżdże i zawsze jakiś tępy tirowy ch sie trafi na tym odcinku.Mam gdzieś, że się spieszysz.Typowy polaczek z IQ rozmiaru buta swoich 500+. Zakała i tyle.

Gość • Czwartek [28.05.2020, 08:42:42] • [IP: 188.146.183.**]

O napisała ciota z ciężarówki

Gość • Czwartek [28.05.2020, 07:45:59] • [IP: 83.187.189.***]

Bo kierowcy Osobowych aut jadą jak pizdy

Gość • Czwartek [28.05.2020, 00:40:27] • [IP: 37.248.159.**]

Ta drogą powinna być powiększona żeby inne mogły się przemieszczać auta a nie taka wąska droga.tą drogę trzeba przeżyć i powycinać te drzewka i te krzaciory to będzie dobra droga dla samochodów.

Gość • Środa [27.05.2020, 17:47:25] • [IP: 83.21.157.***]

Odległość między pojazdami jak zwykle minimalna.Tępy naród jeździ tak od zawsze, bez wyobraźni, a później karambole.Zwłaszcza tirowcy, zakała polskich dróg, 5metrów za osobówką.

Gość • Środa [27.05.2020, 14:40:35] • [IP: 37.47.146.***]

Kierowca Scanii nie wyprzedzał samochodów to osobówka zahamowała i kierowca chciał uniknąć kolizji i zjechał.

Gość • Środa [27.05.2020, 13:32:07] • [IP: 83.21.56.***]

Radarek postawić i będzie bezpiecznie.

Gość • Środa [27.05.2020, 12:57:20] • [IP: 188.146.182.***]

Zróbcie tam rondo to będzie bezpieczniej