POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [23.05.2020, 22:47:02] • Kamień Pomorski

Jak widać w Polsce wszystko wolno...

Jak widać w Polsce wszystko wolno...

fot. Czytelnik

Odwiedzający nas samochodów na niemieckich numerach najwyraźniej traktują przepisy z dużą dozą lekceważenia. Najczęściej wyraża się to w sposobach parkowania samochodów. Tu na plan pierwszy wybija się wygodnictwo i samowola. Czytelnik przysłał zdjęcie zaparkowanego właśnie tak samochodu na niemieckich numerach rejestracyjnych.

- Mistrzowsko zaparkowany samochód przy ulicy Kościuszki w Kamieniu Pomorski mimo że w promieniu 100 m są dwa wolne parkingi - pisze Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Środa [27.05.2020, 21:33:26] • [IP: 188.47.95.***]

Psiarnia nie umi po niemiecku to przymykajo oko.

Gość • Poniedziałek [25.05.2020, 11:27:30] • [IP: 83.21.3.***]

76 - Następny kochający niemiaszków za ich ojro (euro)

Mieszkaniec gminy Wolin • Poniedziałek [25.05.2020, 11:24:36] • [IP: 83.21.2.***]

DO IP;37.201.76**, gosciu piszesz ze, Polski kierowca w Polsce to ham a za granicom robi sie kulturalny.Popatrzmy w druga strone, Niemiec u siebie kultura a, za granicom ham, taka opinia o Niemcach panuje nie tylko w Polsce, ale w innych krajach tez.Tak ze nie bron ich, chyba ze, masz z nimi cos wspolnego.

Gość • Poniedziałek [25.05.2020, 10:08:45] • [IP: 37.201.76.**]

Najpierw to niech Polscy kierowcy nabiorą kultury jazdy i przyjedz sobie pan do Niemiec i zobacz jak Polacy się zachowują a potem proszę komentować.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 19:56:53] • [IP: 77.253.27.***]

Sypiać mandat pajacowi a nie pobłażać

Gość • Niedziela [24.05.2020, 14:51:47] • [IP: 31.0.33.***]

E tam, zobaczycie w Międzyzdrojach jak się mistrzowsko łamie wszelkie przepisy nawet pod komisariatem policji cały chodnik zastawiony, pomimo wielu zgłoszeń cisza, znajomi królik bezkarni, a policja... Szkoda gadać

Gość • Niedziela [24.05.2020, 13:57:09] • [IP: 188.146.187.***]

I co takiego, może tylko na chwilę się ktoś zaczynał, a już taka afera. Ludzie ogarnijcie się bo sami się pozabijajxie.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 13:53:32] • [IP: 167.114.102.***]

Stalker chodzi i robi zdjęcia a drugi stalker puszcza to w internet zamiast ignorować stalkerow. Stalking, nękanie jest karalne.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 13:32:10] • [IP: 77.114.97.***]

Policja nie widzi zastawionych chodników przez samochody ??

Gość • Niedziela [24.05.2020, 13:16:43] • [IP: 31.2.109.**]

Zakazu nie ma, iles metrow za pasami, iles metrow przed skrzyzowaniem." Na oko" stanal w jedynym mozliwym miejscu

Gość • Niedziela [24.05.2020, 12:52:10] • [IP: 83.168.84.**]

A niech by tak Polak w Niemczech zaparkował, to nie wiadomo skąd przyjeżdża policja i mandat !!

Gość • Niedziela [24.05.2020, 12:13:41] • [IP: 83.23.230.***]

w Dziwnowie też pełno Niemców i robią co chcą

Gość • Niedziela [24.05.2020, 11:50:16] • [IP: 83.21.56.*]

Prawdziwi NIEMCY przestrzegają bardzo przepisy -to zapewne zaparkował napływowy robol żujący gumę /na uwagę zareagował by co ku..wa twa

Gość • Niedziela [24.05.2020, 11:28:41] • [IP: 5.173.139.**]

To sprawa policji za to im płacą, a tobie człowieku co do tego

Gość • Niedziela [24.05.2020, 11:27:11] • [IP: 83.21.43.***]

Granica w Świnoujściu jest zamknięta. To skąd wczoraj (sobota) zjechało się tylu niemców na rowerach i autami na niemieckiej rej. w okolicach Kołczewa, Wisełki. Spytacie skąd wiesz, że to rowerzyści niemieccy. Po specyficznym ubiorze, rowerach i głośnym bełkocie w ich języku. Więc jaki to rasizm. Im wolno bo od nich macie jak to się mówi ojro (euro)

Gość • Niedziela [24.05.2020, 11:18:47] • [IP: 178.37.86.***]

I takiemu to wolno A może tak mandacik w prezencie

Gość • Niedziela [24.05.2020, 11:14:35] • [IP: 77.8.215.***]

Toż to polski żulik na poniemieckich blachach.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 10:09:30] • [IP: 80.245.177.***]

Ten artykuł zakrawa o rasizm pod względem narodowościowym. To jest nie dopuszczalne że by wprowadzać tezę że to niemieccy właściciele aut łamią przepisy. łamanie przepisów ruchu drogowego niema przynależności narodowościowej. Są tylko źli kierowcy i koniec.i o tym redakcja portalu powinna pamiętać. Co do tej sytuacji na zdjęciu gdzie tu jest złamanie przepisów? chyba że wcześniej jest zakaz zatrzymywania którego niema widocznego na zdjęciu

Gość • Niedziela [24.05.2020, 09:38:15] • [IP: 109.41.0.***]

Rejestracja samochodu jeszcze nic nie mówi o narodowości właściciela samochodu, wielu Polaków ma auta z niemiecką szwecką rejestracją. .

Gość • Niedziela [24.05.2020, 08:30:47] • [IP: 89.174.73.**]

dużo samochodów z niemieckimi blachami na całym wybrzeżu w trakcie wikendu. Czyżby kwarantanny 14 dni już nie było? Ktoś to jeszcze sprawdza?

Gość • Niedziela [24.05.2020, 04:39:04] • [IP: 178.238.252.***]

Najgorsze jest to ze policja na to pozwala... W druga strone to nie dziala. Niemcy nie sa tacy goscinni...

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ OSTRZEŻENIE NUMER 64/I/2021 OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ Stopień zagrożenia: 1 Ważność: od godz. 16:00 dnia 18-01-2021 do godz. 04:00 dnia 19-01-2021 Obszar: województwo dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie. Przebieg: Prognozuje się występowanie opadów mokrego śniegu i deszczu ze śniegiem, które w kontakcie z wychłodzonym gruntem spowodują pojawienie się gołoledzi. ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■ Na przeważającym obszarze kraju prognozowana jest śliskość nawierzchni dróg spowodowana marznącą wilgocią oraz szronem - szczególnie nad ranem ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■