POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [22.05.2020, 18:11:08] • Powiat Kamieński

Robota paliła się w rękach

Robota paliła się w rękach

Zdjęcie od Pawła z Dargobądza.( fot. Mieszkaniec )

Leśne roboty bywają niebezpieczne, przekonaliśmy się o tym dzisiaj przed godziną 11.00. Na leśnych terenach wokół Dargobądza, w trakcie pracy, zapalił się silnik maszyny leśnej, służącej do wycinki drzew. Maszyna typu John Deere TIMBERJACK Harvester.

Ognisko pożaru znajdowało się w okolicach Trzciągowa około 200 metrów od drogi krajowej numer 3.

Robota paliła się w rękach

fot. Andrzej Ryfczyński

W akcji pożarniczej brały udział jednostki straży pożarnej: z Międzyzdrojów, Dargobądza i Lubina.

Robota paliła się w rękach

fot. Andrzej Ryfczyński

Pożar sprawnie ugaszono, na szczęście po ostatnich deszczach poszycie jest wilgotne więc nie doszło do większego pożaru lasu.

Robota paliła się w rękach

fot. Andrzej Ryfczyński

Robota paliła się w rękach

fot. Andrzej Ryfczyński

Robota paliła się w rękach

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Niedziela [24.05.2020, 17:11:24] • [IP: 31.0.44.**]

Na bank była zasyfiona w oleju. ZUlowce kupują takie wyeksploatowane maszyny z zachodu a później płaczą, że części drogie i nawet nie chce się im umyć maszyny z syfu. I mamy efekt.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 02:49:23] • [IP: 83.20.221.***]

Do gościa z 16:34 Ty tępa (tempa) dzido! W nawiasie pisownia dla Ciebie. Alarmów się nie ignoruje! Jeśli nie pokazał się żaden alarm o temperaturze oleju, płynu chłodniczego czy zasilania paliwem to prawdopodobnie zasyfiona komora silnika zapłonęła.

Gości • Sobota [23.05.2020, 18:35:00] • [IP: 89.64.25.***]

Rysiek strażak z wioski

Gość • Sobota [23.05.2020, 16:34:02] • [IP: 31.0.42.***]

Cwaniaczki i znawcy sie odezwali co sa po waniorowie. . czy ty wiesz gosciu co wgl piszesz ujawnis sie chetnie porozmawiam z toba w cztery oczy jak sie nie znasz i tylko patrzysz aby cos zejebac komus to sie nie odzywaj cymbale . . jakbys mial taka maszyne i splaacal to tez bys dbal i przeglady robil co jakis czas i wgl zastanowcie sie co piszecie tempe dzidy. .

Gość • Sobota [23.05.2020, 09:15:00] • [IP: 31.0.38.**]

Pewnie była czyszczona i serwisowana na czas! 🤭

Gość • Sobota [23.05.2020, 08:18:17] • [IP: 31.0.42.***]

Pewnie jakiś idiota po podstawówce ale jak ma robotę to spoko jest więcej maszyn a ta zastąpi się inna

Mieszkaniec gminy Wolin • Piątek [22.05.2020, 22:25:57] • [IP: 83.21.8.**]

Do IP;213.205.192 DO IP; 213.205.192 ***, kpisz sobie czy o droge pytasz, widzisz co sie stalo. Taki tepy jestes, czy tylko sie draznisz.ZDROWIA zycze.

Gość • Piątek [22.05.2020, 20:34:58] • [IP: 213.205.192.***]

A ktojest wlascicielem tejmaszyny prosze onamiary mam robote dlaniej

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■