POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [19.05.2020, 20:48:07] • Międzyzdroje

Międzyzdroje u progu sezonu

Międzyzdroje u progu sezonu

fot. Andrzej Ryfczyński

Dzisiaj, 19 maja, byłem na promenadzie w Międzyzdrojach. Było cicho i bez ludzi. Na terenach zielonych widać było pracowników, którzy nasadzali i podlewali rośliny. Na słynnej Alei Gwiazd ani żywej duszy.

Podczas robienia zdjęć zauważyłem młodych ludzi z wózkiem, którzy kierowali się w stronę morza. Poszedłem za nimi. Niedługo dziecko zaczęło płakać. Wtedy zapytałem "Skąd państwo jesteście?"- "Z Wrocławia".

Międzyzdroje u progu sezonu

fot. Andrzej Ryfczyński

Nawiązała się miła rozmowa. Dowiedziałem się, że do Międzyzdrojów przyjechali spontanicznie samochodem.

Międzyzdroje u progu sezonu

fot. Andrzej Ryfczyński

Chcieli trochę innego powietrza i takiej odskoczni od tego, co teraz nas spotkało. Młoda mama powiedziała, że muszą już iść. "Dziecko na tym waszym świeżym powietrzu dobrze się czuje i ciągle pod koniec spaceru chce jeść".

Międzyzdroje u progu sezonu

fot. Andrzej Ryfczyński

Szkoda tyko, że spotkałem tylko tę jedną rodzinę. Może będzie więcej turystów za kilka tygodni.

Andrzej Ryfczyński
źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Czwartek [21.05.2020, 19:09:31] • [IP: 5.173.139.**]

I nie ma starych Niemców.

Gość • Czwartek [21.05.2020, 12:52:59] • [IP: 188.146.137.*]

Smutny widok pustej plaży i promenady. Przyjdzie nam suchary jeść i złotówkę oglądać z każdej strony, na co wydać.

Gość • Czwartek [21.05.2020, 07:04:27] • [IP: 188.146.183.***]

Tydz temu i 2 tyg temu w weekendy full ludzi oczywiście żadnych zasad higieny, ale po co wielmożny Pan/Pani ze Śląska ma tu zakładać maskę przecież oni UCIEKLI od zarazy ! (:

Alicja • Środa [20.05.2020, 18:51:33] • [IP: 83.21.157.***]

Przyjadą... na pewno. Dzisiaj byłam w Świnoujściu, tez pusto.. niestety.

Gość • Środa [20.05.2020, 16:29:30] • [IP: 89.174.73.**]

więcej turystów jest w weekend

Ramzes III • Środa [20.05.2020, 14:59:57] • [IP: 83.23.231.**]

I przywieźli zarazę

Edek • Środa [20.05.2020, 14:57:41] • [IP: 31.60.245.***]

Precz z maseczkami na wolnym powietrzu!!

Gość • Środa [20.05.2020, 12:07:09] • [IP: 188.146.137.*]

Maseczki nie powinny być noszone kiedy w pobliżu nie ma innych osób. Maseczki po 2 godzinach są trucizną i więcej szkodzą, jak pomagają.

Gość • Środa [20.05.2020, 10:50:21] • [IP: 5.173.141.**]

Czy spontaniczni rodzice gdy szli promenadą mieli maseczki? Pytam tylko tak, spontanicznie.

Gość • Środa [20.05.2020, 09:46:51] • [IP: 37.248.210.***]

Oj wielce stesknieni dziczy z całej Polski, ja wolę jak jest teraz, spokój cisza, a nie drace mordy stado dzikusow

Gość • Środa [20.05.2020, 07:51:12] • [IP: 80.245.177.***]

Właśnie co z Bałtykiem?? Miał być nowy inwestor i od razu budowa i co??

Gość • Wtorek [19.05.2020, 23:18:54] • [IP: 94.254.227.**]

Dlaczego Inwestycja Bałtyk nie rusza?.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■