POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [17.05.2020, 13:51:37] • Międzyzdroje

Mobilne animacje w sołectwach gminy Międzyzdroje

Mobilne animacje w sołectwach gminy Międzyzdroje

fot. Organizator

„Kargul, podejdź no do płota !”, tym zdaniem ponad 50 lat temu Pawlak w filmie „Sami swoi” przywołał sąsiada, na bezpieczną odległość ;) Płot w efekcie upadł, jak miejmy nadzieję, współczesna pandemia. Jednak obecnie ograniczenia kontaktu doskwierają wszystkim, szczególnie dzieciom.

W sołectwach gminy Międzyzdroje 14.05.2020 pojawiły się rozśpiewane, głośne, uśmiechnięte i kolorowe postacie, które na ulicach, uliczkach, zakątkach i podwórkach Lubina, Wapnicy, Wicka i Zalesia bawiły najmłodszych mieszkańców. W wielu przypadkach również starsi zatracili się w tańcach.

Mobilne animacje w sołectwach gminy Międzyzdroje

fot. Organizator

W to słoneczne czwartkowe popołudnie rozdawano uśmiechy, przypominano czym są bańki mydlane, rekwizyty i zwierzątka tworzone z balonów, kocem zapomnienia nakrywano maseczkową codzienność.

Mobilne animacje w sołectwach gminy Międzyzdroje

fot. Organizator

Dzięki temu ponad 70 dzieci na kilka minut zapomniało o szarej codzienności. Nie licząc dorosłych, którzy zza płotów uśmiechali się, kręcili filmy i klaskali.

Mobilne animacje w sołectwach gminy Międzyzdroje

fot. Organizator

Udało się to dzięki inicjatywie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” i przy wsparciu finansowym sołtysów i mieszkańców sołectw: Daniel Strużyna, Mariusz Samołyk, Katarzyna Auguścik, Ewa Aksman, Marian Buśko, Grażyna Iwaszczyszyn, Jarosław Mazur – dziękujemy! Razem możemy więcej!

Mobilne animacje w sołectwach gminy Międzyzdroje

fot. Organizator

Mobilne animacje w sołectwach gminy Międzyzdroje

fot. Organizator

Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Wtorek [19.05.2020, 13:05:27] • [IP: 77.253.149.**]

Co w tym zabawnego robienie z siebie Pajaca dorosłe a dzieci.

Gość • Niedziela [17.05.2020, 22:28:59] • [IP: 89.77.248.***]

Super!

Rodzinka • Niedziela [17.05.2020, 22:01:41] • [IP: 83.11.159.**]

Dziękujemy było super. 🤩

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■