POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [14.05.2020, 09:05:17] • Gmina Kamień Pomorski

Koło Gospodyń Wiejskich w Trzebieszewie otrzymało grant w wysokości 5000 zł na realizację projektu „Rewitalizacja basenu strażackiego”

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym została ogłoszona przez Fundację ORLEN lista rankingowa podmiotów które otrzymały granty w ramach III edycji programu Moje miejsce na Ziemi. Koło Gospodyń Wiejskich w Trzebieszewie pozyskało kolejne środki na rozwój naszej małej ojczyzny.

Otrzymaliśmy grant w wysokości 5000 zł na realizację projektu „Rewitalizacja basenu strażackiego”. Warto nadmienić, że na blisko 3000 złożonych wniosków granty otrzymało 300 podmiotów z całej Polski. Analizując listę rankingową (fundacja.orlen.pl/PL/NaszeProgramy/Documents/Lista%20laureat%C3%B3w%20III%20edycji%20programu%20Moje%20miejsce%20na%20Ziemi.pdf?fbclid=IwAR1JCdlAiI4FQR3ZP8A3gRP7QAIgp7bPVUnHbItrGm-dZIHMUary-Gnj4gg) wśród beneficjentów z terenu Powiatu Kamieńskiego znalazło się tylko Koło Gospodyń Wiejskich w Trzebieszewie. Autorami wniosku byli Dorota i Grzegorz Konarscy.

Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich w Trzebieszewie


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [18.05.2020, 21:21:42] • [IP: 83.20.226.***]

no gratulacje Monika jak nie wiem co

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■