POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [11.05.2020, 17:15:07] • Lubin

Ulica Boczna po kompleksowym remoncie. Zobacz film!

Ulica Boczna po kompleksowym remoncie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Dzisiaj, 11 maja, odebrano od wykonawcy po kompleksowym remoncie ulicę Boczną i fragment ulicy Wikingów w Lubinie.



Mieszkańcy Lubina po wielu latach wyczekiwania mają kompleksowo wyremontowaną ulicę Boczną. Przy tej okazji wykonano fragment ulicy Wikingów. Dwa lata wcześniej położono tutaj instalację kanalizacyjną. Do tego doszła nowa instalacja wodna i deszczowa ze zbiornikiem rozsączającym. Droga ma bardzo bobrze wykonaną podsypkę, co pozwala bez przeszkód wjechać ciężkim pojazdom budowlanym.

Ulica Boczna po kompleksowym remoncie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Jest też nowe oświetlenie ledowe, które za kilka dni będzie podłączone do licznika energii. Koszt inwestycji zamyka się w kwocie brutto 1.497.246,90 zł. Wykonawcą tej inwestycji była firma z Wolina RSK Wolin Sławomir Zinow. Komisja odbioru nie miała zastrzeżeń.

Ulica Boczna po kompleksowym remoncie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Wszystko zostało wykonane idealnie. Były drobne uwagi co do znaku drogowego i jednego słupa energetycznego, który był na skraju drogi. Gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 50% kosztów kwalifikowanych tej inwestycji z Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Poniedziałek [18.05.2020, 07:52:45] • [IP: 83.23.224.***]

Tak się nie kładzie kostki.

Gość • Środa [13.05.2020, 09:50:12] • [IP: 83.21.84.**]

Ulicz czy tak zwana szosa powinna być wylana asfaltem a ścieżka czy chodnik zroiony z kostki.

Gość • Środa [13.05.2020, 07:33:46] • [IP: 77.88.191.***]

nie wiedzą że rąk się nie podaje? I elegancko wytarł sobie rąsie w portki wkładając je do kieszeni. ...myślący inaczej buhahahaha

Gość • Wtorek [12.05.2020, 20:27:37] • [IP: 83.21.49.**]

Kiedy Usługowa i Miernicza, że nie wspomnę o Wodziczki ulica widmo w znanym kurorcie.

Gość • Wtorek [12.05.2020, 18:40:29] • [IP: 83.21.93.**]

To wyglada jak chodnik a nie droga

Gość • Wtorek [12.05.2020, 18:08:52] • [IP: 37.248.214.**]

Za 3 lata pamiętaj.??Kogoś na zdjęciach mi brakuje.??

Gość • Wtorek [12.05.2020, 15:48:38] • [IP: 79.187.148.***]

zerknijcie kto, komu pomagał w wyborach i będziecie wiedzieć dlaczego akurat ta droga?

Gość • Wtorek [12.05.2020, 10:02:53] • [IP: 31.0.86.***]

Piękna droga, tylko dlaczego taka wąska?

Gość • Wtorek [12.05.2020, 09:12:13] • [IP: 83.21.84.**]

Po takiej drodze to tylko rowerem można jeździć a jak przejedzie po niej ciężki sprzęt to będzie makabra.

Lubinus • Wtorek [12.05.2020, 01:42:15] • [IP: 37.47.133.*]

Gratulujemy, nareszcie Lubin doczekał się uwagi Samorządu!! Prosimy o naprawę zniszczonego końcowego odcinka ul. Głównej całkowicie zniszczonego przez ciężki sprzęt przy budową pięciu nowych domów jednorodzinnych.Polecamy się uwadze Radniego z Lubina oraz nowego Sołtysa.

Gość • Wtorek [12.05.2020, 01:18:23] • [IP: 83.11.163.***]

Chore to wszystko, droga Zalesie-Lubin jak szwajcarski ser, a tu szczycenie się z małej bocznej uliczki?!?No to K.H będzie zadowolony.A i jeszcze fontanny tam brakuje

Gość • Poniedziałek [11.05.2020, 20:27:54] • [IP: 109.241.97.***]

A co się stało z Szewczykiem co wygrywał wszystkie przetargi w gminie Wolin?

Gość • Poniedziałek [11.05.2020, 19:55:51] • [IP: 37.47.191.*]

A co oni tak te ręce w kieszeń trzymają czy to robotnicy którzy zakończyli pracę czy władza nas olewająca, w takim momencie nie pasuje.

Gość • Poniedziałek [11.05.2020, 18:18:13] • [IP: 188.146.137.*]

Światłowody położyła inna firma, tak na zapas, ponieważ w Lubinie jeszcze nie ma instalacji światłowodowej. Pewnie za kilka lat będzie. Ful wypas. Niebawem gmina Międzyzdroje tutaj przy tej ulicy wystawi kilka działek budowlanych na sprzedaż.

Gość • Poniedziałek [11.05.2020, 17:39:04] • [IP: 31.0.42.***]

Tym co po układach działki kupili za grosze, no i układ nowa droga, a kiedy będzie robiona droga Wicko Lubin!!

Gość • Poniedziałek [11.05.2020, 17:38:23] • [IP: 94.254.232.***]

Wszystko idealnie ale były uwagi... I bądź tu mądry człowieku

Gość • Poniedziałek [11.05.2020, 17:28:32] • [IP: 37.248.211.**]

Nie widzę jednego z radnych?

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■