POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [25.03.2020, 19:53:01] • Kołczewo

Osiem zastępów gasiło pożar w Kołczewie!

Osiem zastępów gasiło pożar w Kołczewie!

fot. Czytelnik

W Kołczewie spłonęła stodoła.

Po południu wybuchł pożar stodoły. Do akcji gaśniczej przyjechało aż osiem wozów strażackich z okolicznych jednostek PSP i OSP.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Czwartek [26.03.2020, 18:34:43] • [IP: 83.20.228.*]

Podpalone przez dzieciaki z chynowa co laza tam fajki palic a mamuśki maja to w dupie

Gość • Czwartek [26.03.2020, 13:21:39] • [IP: 83.21.43.***]

Oczywiście może i to dobrze się stało.Koniec płacenia podatku dla gminy.

Gość 500 + • Czwartek [26.03.2020, 09:51:46] • [IP: 5.60.185.***]

Jaka to stodoła, to ruina i to ktoś podpalił żeby nie straszyła miejscowej ludności, teraz popiół się rozrzuci, zagrabi i będzie czysto i schludnie...A tak to jeszcze gościu płacił podatki za budynek (ruinę)...🎀🎀🎀

Gość • Czwartek [26.03.2020, 08:32:32] • [IP: 94.254.225.***]

A dym wali jak chole.. nie wiadomo skąd i straż jedzie z Kolczewa to wiadomo skąd

Gość • Czwartek [26.03.2020, 07:20:44] • [IP: 31.1.216.**]

A wystarczył by 1 lub 2 wozy aby zabezpieczyć nie przenoszenie się ognia.Jeżeli to jest/była stodoła to ja jestem(70 lat) MIS ŚWIATA?

Gość • Środa [25.03.2020, 23:37:20] • [IP: 31.0.40.**]

To w koncu gdzie kolczewo czy chynowo wczesniej bylo ze w chynowie

Gość • Środa [25.03.2020, 20:05:34] • [IP: 37.7.202.***]

Przepraszam ale to było w Chynowie. Więc proszę nie kłamać.

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do godziny 21.00 w niedzielę obowiązuje cisza wyborcza. Za jej złamanie grożą dotkliwe kary! ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■