POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [20.03.2020, 10:45:29] • Gmina Wolin

Nietrzeźwy rowerzysta spotkał na swojej drodze policjantki z Wolina – podróż zakończył w zakładzie karnym

Nietrzeźwy rowerzysta spotkał na swojej drodze policjantki z Wolina – podróż zakończył w zakładzie karnym

fot. Policja

Minionej nocy policjantki z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymały do kontroli 41-letniego rowerzystę, mieszkańca gminy Wolin. Powód – brak wymaganych przepisami świateł. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy. To jednak nie koniec. W trakcie interwencji wyszło na jaw, że jest on poszukiwany do odbycia kary 90 dni pozbawienia wolności.

W środę (18.03.2020 r.), w Wolinie na ul. Gryfitów, około godziny 23:00, policjantki z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymały do kontroli rowerzystę, który jechał swoim jednośladem niewyposażonym w wymagane przepisami światła.

W trakcie interwencji, 41-letni mieszkaniec gminy Wolin, pomimo wzywania go przez funkcjonariuszki do zachowania zgodnego z prawem, awanturował się i głośno krzyczał, czym zakłócał spokój, porządek publiczny i spoczynek nocny.

To jednak nie koniec. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ok. 2,4 promila alkoholu w organizmie. Ponadto, okazał się on być osobą poszukiwaną do odbycia kary 90 dni pozbawienia wolności.

Za popełnione wykroczenia z:

art. 88 Kodeksu wykroczeń,
art. 51§2 Kodeksu wykroczeń,
art. 87§1a. Kodeksu wykroczeń, na 41-latka nałożono mandaty karne.

Natomiast swoje nieodpowiedzialne zachowanie, będzie mógł przemyśleć za tzw. „kratami”.

st. sierż. Aleksandra Berenda


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Sobota [21.03.2020, 20:03:07] • [IP: 77.113.125.**]

Plon to niech weźmie się lepiej za narkomanów i dilerow

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do godziny 21.00 w niedzielę obowiązuje cisza wyborcza. Za jej złamanie grożą dotkliwe kary! ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■