POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [18.03.2020, 11:14:19] • Golczewo

Ośrodek Kultury w Golczewie z dofinansowanie z Ministerstwa Kultury

Ośrodek Kultury w Golczewie z dofinansowanie z Ministerstwa Kultury

fot. Organizator

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (MKiDN) w ramach programu Infrastruktura domów kultury.

Projekt pn. "Zakup zestawów sprzętów na poszerzenie oferty i edukacji kulturalnej", złożony w listopadzie 2019 r., uzyskał pozytywną ocenę i znalazł sie na liście przedsięwzięć dofinansowanych z MKiDN. Łączna wartość zadania to kwota 35.000,00 zł, z czego 80% zostanie pokryte z budżetu Ministerstwa Kultury.

W ramach zadania golczewska instytucja zakupi zestaw sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego. Realizacja przedmiotowego projektu znacznie ułatwi techniczną organizację plenerowych i wewnętrznych wydarzeń kulturalnych. Zadanie zostanie zrealizowane w bieżącym roku kalendarzowym.

Zadanie pn. "Zakup zestawów sprzętów na poszerzenie oferty i edukacji kulturalnej", realizowane w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Środa [18.03.2020, 19:34:54] • [IP: 45.141.1.**]

Pani Dorotka ma głowę na karku.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do godziny 21.00 w niedzielę obowiązuje cisza wyborcza. Za jej złamanie grożą dotkliwe kary! ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■