POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [21.02.2020, 18:12:59] • Powiat Kamieński

Dachowanie na DK3. Kierowcę zabrano do szpitala

Na wysokości Sułomina doszło do kolizji. Kierowca toyoty nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad samochodem. Zjechał na pobocze, samochód dachował. Mężczyznę przewieziono do szpitala. To 42-letni szczecinianin.

-Informację o zdarzeniu drogowym dyżurny Komendy Powiatowej w Kamieniu Pomorskim odebrał około godziny 5:58. Według zgłoszenia, do kolizji drogowej doszło na drodze K3, na wysokości miejscowości Sułomino.
Z ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym Toyota, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, następnie stracił panowanie nad samochodem w wyniku czego zjechał na pobocze, a następnie dachował. 42-letni mieszkaniec Szczecina był trzeźwy. Został przewieziony do szpitala w Świnoujściu - poinformowała st. sierż. Aleksandra Berenda.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie zachodniopomorskim stan na dzień 08.04.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 145 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 9 ■