POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [20.02.2020, 16:58:07] • zachodniopomorskie

Nadinspektor Tomasz Trawiński nowym szefem zachodniopomorskich policjantów

Nadinspektor Tomasz Trawiński nowym szefem zachodniopomorskich policjantów

fot. Policja

Dzisiaj (20.02.2020r.) odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego szefa zachodniopomorskich policjantów, w której wzięli udział: Wicewojewoda Zachodniopomorski Pan Marek Subocz, I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak, parlamentarzyści, przedstawiciele duchowieństwa, instytucji i służb współdziałających z Policją oraz kadra kierownicza garnizonu zachodniopomorskiego.

Komendant Główny Policji z dniem 20 lutego 2020 r. powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie nadinsp. Tomaszowi Trawińskiemu.

Podczas uroczystości nowy szef zachodniopomorskich policjantów przywitał się ze sztandarem Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie i zameldował I Zastępcy Komendanta Głównego Policji objęcie stanowiska.

Nadinspektor Tomasz Trawiński nowym szefem zachodniopomorskich policjantów

fot. Policja

Nadinsp. Dariusz Augustyniak zabierając głos, podkreślił profesjonalizm i doświadczenie nadinsp. Tomasza Trawińskiego, które były podstawą do powołania go na to stanowisko. Zastępca Komendanta Głównego Policji wyraził również przekonanie, że jego kompetencje i ogromne doświadczenie w służbie pozwolą na bardzo dobrą realizację postawionych przed nim zadań w garnizonie zachodniopomorskim.

Nowy Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie:

Nadinsp. Tomasz Trawiński służbę w Policji rozpoczął 1 grudnia 1991 r. jako aplikant w Komendzie Rejonowej Policji Poznań Nowe Miasto. Przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej. Był dzielnicowym, kierownikiem referatu, Naczelnikiem Wydziału Prewencji i Sztabu Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. W 2006 r. awansował na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu. W 2010 r. został Komendantem Powiatowym Policji w Rawiczu. W kwietniu 2012 r. został Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy. W lutym 2016 r. został powołany na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Od maja 2017 roku zajmował stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Nadinspektor Tomasz Trawiński nowym szefem zachodniopomorskich policjantów

fot. Policja

Z wykształcenia nadinsp.Tomasz Trawiński jest magistrem prawa i administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył także studia w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku zarządzanie oraz Akademię Obrony Narodowej na kierunku organizacja systemu obronnego i bezpieczeństwa Rzeczpospolitej Polskiej.

Nadinspektor Tomasz Trawiński nowym szefem zachodniopomorskich policjantów

fot. Policja

Zespół prasowy KWP Szczecin


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Sobota [22.02.2020, 10:21:58] • [IP: 95.160.157.***]

To są nowe mundury. Najpierw dostają najważniejsi komendanci a potem pozostały plebs.

Gość • Piątek [21.02.2020, 10:25:53] • [IP: 94.254.232.***]

Dlaczego komendanci mają inne mundury ??

Gość • Piątek [21.02.2020, 09:07:12] • [IP: 5.173.192.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [20.02.2020, 21:17:42] • [IP: 95.41.23.***]

Szkoda, że nie mam w domu takich sznurków bo też bym się przystroił do pracy.

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie zachodniopomorskim stan na dzień 08.04.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 145 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 9 ■