POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [17.02.2020, 20:44:17] • Kamień Pomorski

„Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Potrzebujesz pomocy? Przyjdź do KPP w Kamieniu Pomorskim

W dniach 21-28 lutego 2020 r., po raz kolejny obchodzony będzie „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Jeśli padłeś ofiarą przestępstwa i potrzebujesz pomocy, przyjdź do Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

W związku z ustanowionym w dniu 22 lutego 2020 r. Dniem Ofiar Przestępstw, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Pan Marcin Romanowski, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji o włączenie się, wzorem lat ubiegłych, do inicjatywy jaką jest „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. W bieżącym roku obchody przypadają na dni od 21 do 28 lutego.

Ustawodawca wskazał na potrzebę stałego monitorowania sytuacji osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz działa n na rzecz poprawy ich położenia. Obchody mają zwrócić uwagę na potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym potrzebną pomoc. Taką pomocą są również bezpłatne porady prawne udzielane w jednostkach Policji.

Już teraz mogą Państwo skorzystać z pomocy finansowanej z Funduszu Sprawiedliwości, Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Lista organizacji, które w 2020 r. świadczą pomoc materialną i niematerialną dostępna jest pod adresem: "Fundusz Sprawiedliwości"

W związku z powyższym, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim pełnić będą dyżury, podczas których każda osoba będzie mogła uzyskać pomoc.

Dyżury funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim

Data
: od 21 do 28 lutego 2020 r.

Godziny: 8:00 - 20:00

Adres: Kamień Pomorski, ul. Żwirki i Wigury 2

st. sierż. Aleksandra Berenda


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Sobota [22.02.2020, 21:24:44] • [IP: 95.160.157.***]

Haha, a kto będzie pełnił te dyżury jak już na interwencję nie ma kto jechać??

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie zachodniopomorskim stan na dzień 08.04.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 145 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 9 ■