POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [13.02.2020, 08:01:44] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: 57 pracowników dostało nagrody

Międzyzdroje: 57 pracowników dostało nagrody

fot. Andrzej Ryfczyński

Najniższa nagroda wypłacona w ubiegłym roku pracownikowi Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach wyniosła 500 złotych brutto. Najwyższa — 7500 zł brutto. Przyznawano je za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej.

57 pracowników Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach utrzymało w ubiegłym roku nagrody. Przyznano je w czerwcu, lipcu, sierpniu, październiku i listopadzie. W sumie: 146 992 zł brutto. W tej kwocie nie ma nagród jubileuszowych). Najniższa nagroda wyniosła 500 zł brutto, a najwyższa - 7500 zł brutto.

Zastępca burmistrza Beata Kiryluk otrzymała nagrodę w listopadzie w wysokości 5 194,00 zł brutto. Żadnej nagrody nie dostał burmistrz Mateusz Bobek.

Zapytaliśmy o uzasadnienie dla przyznawania nagród.

- Nagroda ma charakter uznaniowy i indywidualny, a przyznaje się ją za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej – wyjaśnia Mateusz Bobek, burmistrz Międzyzdrojów. - Pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę oraz powołania mogą być nagradzani przez pracodawcę za szczególne osiągnięcia w pracy. Nagroda taka ma charakter uznaniowy. Do ich przyznania wystarczy zatem upoważnienie zawarte w art. 36 ust. 6 ustawy o pracownikach samorządowych a do ich wypłacania nie są konieczne jakiekolwiek inne regulacje, np. określenie zasad ich przyznawania w regulaminie. W Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach uregulowano sposób przyznawania i wypłacania nagród w § 6 Regulaminu wynagradzania, który stanowi załącznik do Zarządzenia 81/SEK/2018 Burmistrza Międzyzdrojów z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie regulaminu wynagradzania pracowników Urzędu Miejskiego W Międzyzdrojach.

W ramach posiadanych środków na wynagrodzenia, w 2020 r. utworzono fundusz nagród w wysokości 3% od funduszu płac. Jest to kwota zaplanowana, która może być wykorzystana w zależności od uznania burmistrza.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Wtorek [18.02.2020, 23:04:42] • [IP: 188.146.181.**]

przecież jest demokracja, to wybrańcom trzeba opłacać, żeby mieli na godną reprezentację sporo dzięgów

Gość • Poniedziałek [17.02.2020, 01:27:26] • [IP: 37.47.160.***]

Gdybyśmy umieli być solidarni, to zastosowalibyśmy tzw. nieposłuszeństwo obywatelskie i przestali płacić podatki. To znaczy wpłacalibyśmy na specjalnie utworzone konto, z którego przelalibyśmy pieniądze gminie dopiero po spełnieniu przez samorząd naszych żądań. Na dodatek to jest zgodne z prawem i jest stosowane, choć nie powszechnie, a szkoda!

Gość • Sobota [15.02.2020, 21:47:52] • [IP: 89.174.73.**]

Szanowny Panie burmistrzu wielu mieszkańców pracuje społecznie i nikt im nie dziękuje nie mówiąc o nagrodach, panie w urzędzie za swoją ciężka pracę otrzymują godną pensję, a nagrody powinni zwrócić lub przekazać na cele pomocy ubogim emerytom i rencistów dane w ZUS.

Gość • Sobota [15.02.2020, 21:45:40] • [IP: 37.248.158.**]

Dorwali się do koryta więc zgodnie z art.36 ustawa 6 trzeba koryto wylizać aż się będzie błyszczało.

Gość • Sobota [15.02.2020, 21:12:13] • [IP: 37.248.158.**]

Panie Burmistrzu ! Mówiliście że będzie inaczej a wy robicie to samo co pisiory, rabujecie nas.WSTYD panie burmistrzu.Wstyd.

Emigrant • Sobota [15.02.2020, 05:16:43] • [IP: 174.87.205.***]

Jak widzę na zdjęciu to Międzyzdroje są piękne. Odkąd te zdradziecki socjalistyczno-watykański PiS rządzi, to pieniądze należą się wszystkim. Przypomina mi się stare perlowskie hasło: czy się stoi czy się leży5 tys się należy.😏Grecją Wenezuela się zbliża.

Gość • Piątek [14.02.2020, 19:53:09] • [IP: 77.113.76.***]

Od kad jest ten burmistrz wiecznie słychać że miasto nie ma pieniędzy a jednak na nagrody się znalazły szkoda tylko że nie dostają ich ludzie którzy naprawdę na nie zasługują ci co dbają o wizerunek jak i o czystość naszego miasta bez względu na pogodę ale o takich ludziach się nie pamięta bo nie siedzą na ciepłych pośladkach pijąc kawe

Gość • Piątek [14.02.2020, 13:49:28] • [IP: 37.47.147.***]

A kto dostał z urzędnicze za donoszenie do straży miejskiej na mieszkańców gminy.?

Gość • Piątek [14.02.2020, 06:29:30] • [IP: 31.0.81.***]

Szczególne zaangażowanie niektórych widać, aj widać i to jak?

Gość • Czwartek [13.02.2020, 22:50:34] • [IP: 37.228.228.***]

Czemu zwykły robol nie otrzymał nagrody tylko łajzy które nie potrafią nic innego jak tylko pierdziec w stołek

Gość • Czwartek [13.02.2020, 22:23:12] • [IP: 89.174.73.**]

Na tak małą gminę tych urzędników jest zbyt wielu.Nagrody mają prawo dostawać, ale czy wszyscy ? Osiągnięcia p. vieceburmistrz nie są większości obywateli bliżej znane.Za wykonywanie swoich codziennych obowiązków każdy dostaje dość sowite wynagro- dzenie.

Gość • Czwartek [13.02.2020, 21:31:39] • [IP: 83.21.93.**]

za jakie osiągnięcia kirylukowa dostała 5194 zł ?

Gość • Czwartek [13.02.2020, 21:15:30] • [IP: 46.215.73.***]

Nagrody otrzymali bo im się należały !!

Gość • Czwartek [13.02.2020, 20:11:33] • [IP: 188.146.185.***]

Kto otrzymał 7500 zł

Gość • Czwartek [13.02.2020, 20:10:00] • [IP: 83.23.249.***]

A ciekaw jestem ilu pracownikow fizycznych otrzymalo te nagrody

Gość • Czwartek [13.02.2020, 19:59:13] • [IP: 37.248.210.***]

Czy to te oszczędności o których od prawie 1, 5 roku mówi nowa energia🤔👍??

Gość • Czwartek [13.02.2020, 19:29:04] • [IP: 95.40.114.***]

hehhe, otworzcie ludzie oczy... bobek i kiryluk... dorosz i deweloperka biss, kto musial byc w urzedzie i widzial na wlasnej skorze... szczegolne zaangazowanie urzednicze wie wszystko, samorzady niezalezne, wolne sądy, jedna mafia

Gość • Czwartek [13.02.2020, 19:24:17] • [IP: 31.0.43.***]

Ciekawe za co, śmiech na sali... Chyba za ślepe poparcie nowej energii...

Gość • Czwartek [13.02.2020, 16:45:40] • [IP: 89.174.73.**]

Mam pytanie nagroda 5.100 proszę wymienić jakie szczególne osiągnięcia?.

Gość • Czwartek [13.02.2020, 14:22:22] • [IP: 83.3.70.**]

ja przepraszam jakie specjalne osiągnięcia się pytam?? siedzą naburmuszeni nieprzyjemni dla interesantów wszystko załatwiane po znajomości itd.. miał Pan Burmistrz zrobić z tym porządek, a jest jeszcze gorzej i w nagrodę premie masakra!!

Gość • Czwartek [13.02.2020, 14:09:41] • [IP: 78.133.244.**]

o matko... i znowu z moich podatków sponosoruja nierobow.

kamienianka • Czwartek [13.02.2020, 13:53:20] • [IP: 195.191.162.***]

Śmiechu warte jak się wykonuje swoją pracę dobrze to za to jest wypłata a nie nagrody.

Gość • Czwartek [13.02.2020, 13:19:43] • [IP: 37.47.138.***]

no tak podnieśli podatki i różne opłaty to na nagrody zasługują.

Gość • Czwartek [13.02.2020, 13:09:53] • [IP: 188.146.181.***]

Kto bogate u zabroni..

Oglądasz 1-24 z 24
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ OSTRZEŻENIE NUMER 124/I/2020 BURZE: dnia 03-07-2020 Obszar: województwo zachodniopomorskie. Prognozuje się wystąpienie pojedynczych burz z umiarkowanymi opadami deszczu o wydajności do 20-30mm/m2 oraz porywami wiatru do 70-80km/h, przeważnie z kierunków zachodnich ■ Gmin z najmniejszą frekwencją gm. Świerzno - 51,85%. Gminy z największą frekwencją gm. Dziwnów 80,85% ■ Powiat kamieński: Frekwencja 62,76% Liczba kart ważnych 26 450 Liczba uprawnionych 42 147 ■ OSTRZEŻENIE NUMER 122/I/2020 BURZE Stopień zagrożenia: 1 Ważność: dnia 29-06-2020 do godz. 20:00 Obszar: województwo dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Przebieg: Wraz z przemieszczającym się płytkim ośrodkiem niskiego ciśnienia nad naszym krajem, prognozuje się występowanie burz z umiarkowanym opadem deszczu o wydajności od 10 do 30 mm/m2 oraz wiatr wiejący w porywach do 70-80 km/h z kierunków południowo-zachodnich ■ Wczasowicze z regionów ryzyka wyrugowani z Heringsdorfu! Jak poinformował serwis niemieckiej telewizji NDR, turyści, którzy przyjechali na wakacje do Heringsdorfu na Uznamie zostali zmuszeni do opuszczenia wyspy uznam. Takie sankcje dotknęły 14 osób – gości z tak zwanych obszarów wysokiego ryzyka czyli terenów Niemiec zagrożonych koronawirusem. Usunięcie gości to wynik czujności właścicieli kwater prywatnych. Jeden z nich miał sprawdzić pochodzenie gości. Gdy okazało się, że przyjechali z rejonu objętego epidemią, mieszkaniec odmówił ich przyjęcia. Dodatkowo powiadomił urząd powiatowy i Ordnungsamt. Jak poinformował rzecznik powiatu Achima Froitzheima, ta „sytuacja pokazuje, że wynajmujący kwatery i hotelarze są bardzo uważni i dobrze działa przepływ informacji. Przemysł turystyczny nad Morzem Bałtyckim cieszy się z rozpoczęcia sezonu. „Chcemy jednak, aby nasi mieszkańcy pozostali zdrowi, a nasi goście mogli także zdrowi po urlopie opuścić ten region”. Według aktualnie obowiązujących przepisów turyści nie mogą wjeżdżać do Meklemburgii-Pomorza Przedniego, jeśli pochodzą z okręgu lub miasta, w którym liczba nowych zakażeń na 100.000 mieszkańców była większa niż 50 w ciągu ostatnich siedmiu dni przed wjazdem ■ W efekcie nieodpowiedzialnego zachowania turystów z południa Polski kilkadziesiąt osób w Rewalu zostaje na kwarantannie w hotelu ■ 27-latek zabił swoją babcię. Zadał jej kilka ciosów nożem. Do tragedii doszło w Stuchowie, wsi położonej na terenie gminy Świerzno w powiecie kamieńskim. Mężczyzna, będący pod wpływem narkotyków zabił nożem swoją babcię. W postępowaniu przygotowawczym sąd dzisiaj zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy ■ Informujemy, że w Porcie Rybackim (Dziwnów, ul. Osiedle Rybackie 16K) rozpoczął swoją regularną działalność handlową Sklep Rybny „Miruna”. Można go znaleźć na parterze budynku Zarządu Portu tj. w specjalnym miejscu, które projektanci tego obiektu, przewidywali właśnie na tego typu sklep. W ofercie są ryby świeże ■ Urokliwe i widokowe klify, lecz niedostępne dla turysty na rowerach ■ Mateusz Stodulski – radny Gminy Kamień Pomorski z Klubu „Ziemia Kamieńska” składa mandat W gminie Kamień Pomorski w okręgu wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim prawdopodobnie na jesieni tego roku odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Kamień Pomorski. Mateusz Stodulski w Wyborach Samorządowych w 2018 roku wybrany został w skład Rady Miejskiej Kamień Pomorski z listy „Nasza Gmina Nasz Powiat” w Okręgu Wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim. Radny składa mandat z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania ■ W Międzyzdrojach sieć Plusa uruchamia nowoczesną czwartą generację telefonii komórkowej ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 8:00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ Szczecin – starszy mężczyzna. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 554/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie ■ Głowa piosenkarza z gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach, powróciła na swoje miejsce ■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■